Putinowska zielona kurewka wyrzucona z obszaru UE

BM-2cU4DUsnUvUjq1Ru79dkdXZszSDYZyj1MD
Aug 15 07:41 [raw]

Organizatorka wymierzonych w polski rząd akcji Ludmiła Kozłowska została deportowana z terenu Unii Europejskiej na Ukrainę! Polskie MSW wpisało Kozłowską do Systemu Informacyjnego Schengen, została ona oznaczona najwyższym alertem i wydalona z Unii Europejskiej. Jak informuje portal onet.pl, sytuacja miała miejsce na lotnisku w Brukseli. Kozłowska została sprawdzona w systemie, gdzie okazało się, że jest oznaczona najwyższym alertem, nakazującym deportację z terenu Unii Europejskiej. Kobieta w izbie zatrzymań dowiedziała się, że Polska podtrzymuje swoje stanowisko. Musiała opuścić teren UE i udała się do Kijowa. Jak czytamy w serwisie Onet, wpis do Systemu Informacyjnego Schengen miał charakter poufny. Głos w tej sprawie zabrał mąż Kozłowskiej Bartosz Kramek. Ten sam, który jest autorem instrukcji „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Pojawiła się ona w internecie i zawierała informacje co robić, aby obalić polski rząd. - Mamy do czynienia z działaniem odwetowym za moją działalność publiczną - wypalił Kramek, nie rozumiejąc chyba, że jego działalność jest niebezpieczna dla Polski. O "Otwartym Dialogu" dla portalu niezalezna.pl pisał przed rokiem Ryszard Kapuściński. Scharakteryzował tę organizację dokładnie tak... Fundacja, łamiąc prawo, składa sprawozdanie finansowe za 2009 r. dopiero w 2015 r., a w tym czasie uzyskuje koncesję na „obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym”, którą straciła dopiero w czerwcu 2017 r., i to tylko dlatego, że z zarządu odszedł człowiek z uprawnieniami na handel bronią. Nikogo nie obchodzi pochodzenie olbrzymich pieniędzy wpływających na konto fundacji, choć jej szefowa Ludmiła Kozłowska chwali się znajomością z George’em Sorosem. Jej mąż, Kramek, podżega do wojny domowej, publikując instrukcję, jak wywołać w Polsce rozruchy. Kramek jest też członkiem rady wspomnianej fundacji. W jej radzie zasiadał też mec. Jacek Świeca, biznesowo powiązany z gen. Markiem Dukaczewskim, byłym szefem WSI i prezesem Stowarzyszenia „Sowa”, które zrzesza byłych oficerów WSI.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 08:05 [raw]

No no. Żydki z PiS biorą się za kurewkę Sorosa. Więc co w zamian musieli dać Izraelowi?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 08:39 [raw]

Kurewkę Putina.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 09:19 [raw]

Nie kurewkę Putina, a kurwisko żydowskiego grandziarza Sorosa.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 10:41 [raw]

Kurewkę Putina.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:06 [raw]

Czyli Soros opłaca kurwę Putina. Ciekawe.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:10 [raw]

Nie karm. Tu jest niewyleczalny rusofob.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:26 [raw]

Jesteś młody i głupi. Za głupi by rozuimieć geopolitykę. Wyraźnym objawem twojej gówniarskiej głupoty jest na przykład to, że wierzysz naiwnie w oficjalne podziały i linie wróg-przyjaciel. Jeśli naprawdę wierzysz, że Soros i Putin grają do różnych bramek, to tym właśnie jesteś: głupkiem, łykającym podsuwane ci narracje jak młody pelikan. Włóż więcej wysiłku w edukowanie siebie, to może wreszcie kiedyś zrozumiesz kto gra z kim i przeciwko komu. Na razie tylko się ośmieszasz publicznie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:41 [raw]

Władza przeciwko ludziom. Władza przeciwko narodom. Żydzi przeciwko innym ludziom. Żydzi przeciwko innym narodom. Korporacje przeciwko władzy. Korpo chcą NWO i chcą przejąć całą władzę.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 13:19 [raw]

Nie musisz powtarzać swojego modlitewnego credo. Pora wyrosnąć z wiary w bajkę posklejaną z powieści grozy i żartów politycznych jeszcze za czasów carskiej ochrany. Wyjdź z rosyjskiego matriksa, uwolnij swój umysł, bądź wolny. Wierzę że potrafisz.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:12 [raw]

Nie musisz powtarzać, żeby ktoś nie powtarzał. Po prostu sam zakończ dyskusję i nie odpisuj. Wymądrzanie się bez argumentów, faktów to takie "wiem, ale nie powiem". Jeśli chcesz dyskutować w ten sposób to spierdalaj.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:29 [raw]

"Wymądrzanie się bez argumentów, faktów to takie "wiem, ale nie powiem"." Zauważyłeś, dziubku, że są argumenty? Przykładowo, że "biblia" antysemityzmu jest tandetnym fałszerstwem?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:47 [raw]

Pipku nie masz argumentów. Twoim argumentem jest, że używam biblii antysemityzmu. Ja nie używam biblii antysemityzmu. Nawet w necie puścili film jak policja żydowska poganiała żydków do obozu zagłady. Żydki wpierdalają się wszędzie. Patrz na polskojęzyczną władzę. Wszędzie!

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:55 [raw]

"Patrz na polskojęzyczną władzę." Nie widzę takiej. Widzę tylko polską władzę i mnóstwo ruskiego robactwa w instytucjach które trzeba wyczyścić. Chyba że zaraz mi powiesz że kumple szpionów z WSI to ludzie Sorosa albo rabini?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:08 [raw]

A Knessetowe sługusy to kto? A kto pali świece hanukowe? A kto ubiera jarmułki? Kto jeździ po wytyczne do Izraela? Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne? A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:37 [raw]

"A Knessetowe sługusy to kto?" Nie wiem jaką ostatnio kremlowską bajkę podyktowano ci z taką fabułą. "A kto pali świece hanukowe?" Kultura i dyplomacja. "A kto ubiera jarmułki?" Kultura i dyplomacja. "Kto jeździ po wytyczne do Izraela?" Zapewne ambasador Izraela. "Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne?" Tak. Do ich właściciela w Pekinie. "A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona." Nie. Jest lennem Chin.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:45 [raw]

Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie? Dlaczego płacimy emerytury żydom? Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie? Dlaczego polska armia służy Izraelowi? Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę? Kto mu tak nakazał? Chińczycy? Ruscy? Czy kultura i dyplomacja? Spierdalaj zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 16:04 [raw]

"Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie?" Dyplomacja. "Dlaczego płacimy emerytury żydom?" Umowy i prawo międzynarodowe. "Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie?" Nieprawda. "Dlaczego polska armia służy Izraelowi?" Nieprawda. "Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę?" Nieprawda.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 16:07 [raw]

Koniec karmienia zażydzonego pisowca.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 19:29 [raw]

> "Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie?" > Dyplomacja. Dyplomacja klęcznikowa. > "Dlaczego płacimy emerytury żydom?" > Umowy i prawo międzynarodowe. Żadne prawo międzynarodowe. Nie kłam obrzezańcu pisowski. A umowy to pewnie były, tylko dlaczego MY ich nie znamy. > "Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie?" > Nieprawda. Rozumiem że muzea w których siedzą żydowskie pomioty czerwonych skurwysynów i z których sączy się jad anytpolskiej wersji historii MAJĄ SENS. No i żadnych pieniędzy z podatków te jebane skurwysyny nie dostały. Grunty sami sobie kupili przez agencję nieruchomości. > "Dlaczego polska armia służy Izraelowi?" > Nieprawda. Nie łżyj pisowski pejsaczu. Treningi polskiego lotnictwa w Państwie żydowskim w Palestynie, by bombardować Persję są mitami? Desant żydowskich komandosów na polskie lotnisko, przy udziale Amerykanów to mit? Co te wojskowe kurwy żydowskie w Polsce robią? > "Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę?" > Nieprawda. Nie na YouTube, a w Izraelu. Na YouTube były cytowane żydowskie cazety opisujące zdarzenie. > "A Knessetowe sługusy to kto?" > Nie wiem jaką ostatnio kremlowską bajkę podyktowano ci z taką fabułą. > "A kto pali świece hanukowe?" > Kultura i dyplomacja. Szabesgoje odkazujące swym żydowskim panom swe poddanie. Jakoś nie obchodzą świąt hinduizmu, buddyzmu, nie obchodzą Chińskiego Nowego Roku, nie obchodzą tradycyjnych świąt perskich, nie obchodzą też Ramadanu. Dyplomacja myckowa? > "A kto ubiera jarmułki?" > Kultura i dyplomacja. Pachołki oddające swym żydowskim panom CHOŁD MYCKOWY. > "Kto jeździ po wytyczne do Izraela?" > Zapewne ambasador Izraela. Nie tylko. > "Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne?" > Tak. Do ich właściciela w Pekinie. Pekin to ruskie palanty wyruchały już dwa razy. Za trzecim razem zakończy się wojną. > "A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona." > Nie. Jest lennem Chin. Jest nadal zażydzona. Oligarchami i właścicielami rosyjskich firm wydobywczych nie są Żydzi Azji, czyli Chińczycy, a jest nim tak zwany Żyd Pospolity.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 19:37 [raw]

Wszyscy minimalnie rozgarnięci wiedzą, że żyd wpierdala się wszędzie. Szkoda czasu na dyskusję z zażydzonym pisowcem. Jeśli coś zaburczy to piszmy tak: Do wora zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 16 19:24 [raw]

Do wora zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 16 19:24 [raw]

Uwielbiam, kiedy polskojęzyczne gawnojedy wiją się jak robactwo spod kamienia w każdym możliwym kontekście żydowskim. Widać Mossad i Aman solidnie i bez litości trzepią dupy niedożywionych bezzębnych pijaczków z FSB i SVR.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Pomysł - używanie ID Feb 19 06:42 6
JAK polski KONTRWYWIAD OBCIAGA KUTASA . Feb 18 17:48 26
JEBAĆ KURWE - POLICJE Feb 17 17:20 39
Wypowiedzi premiera Izraela były kompletnie nieprawdziwe Feb 17 12:47 1
Ratowali Żydów od Zagłady dzięki fałszywym paszportom Feb 17 09:30 1
BITBAY SZYKUJ TRUMNE . egzekucja kurwy Feb 16 10:26 15
POMYSŁ na ZABAWE ? CZY to jest ZAMACH TERORYSTYCZNY ? Feb 15 19:19 53
W amerykańskich komediach hajskulowych pojawia się czasem taki motyw Feb 15 17:37 3
Czy BitBay próbuje okradać klientów? Feb 15 15:52 8
MAK-ówki pracują! Feb 15 15:27 1
Polacy kolaborowali z nazistami. Nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu stwierdzenie Feb 15 13:04 8
BITBAY JEBAC KURWE, trumna w drodze ! Feb 14 21:25 2
Wiele Whonix Workstations Feb 14 16:38 8
testowanie kodu C++ Feb 13 21:57 4
WTB szukam osób od rozsyłania Feb 13 18:42 10
Huawei jest po prostu przedłużeniem wywiadu chińskiego Feb 13 16:54 1
Obrona sektora telekomunikacyjnego Feb 13 16:48 1
do Warszawy przybył wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence Feb 13 12:48 1
Transfery pieniężne o dużej wartości z Wenezueli Feb 13 12:47 1
Musimy robić co w naszej mocy, żeby zatrzymać ataki Kremla Feb 13 12:46 1
Decyzja o wycofaniu się Rosji z europy środkowej Feb 13 11:51 1
Już wkrótce ruscy zaczną żreć tekturę Feb 13 11:18 1
Dobrze rozwijają się polsko-amerykańskie stosunki Feb 12 18:26 1
Nie lubię PiS, szanuję Budkę. Feb 12 16:49 1
W środę umowa na zakup HIMARS Feb 12 16:47 1
TSP 91 Feb 12 14:01 5
tracker2.postman.i2p i przyszłe wersje i2p Feb 12 12:51 11
Należy zaostrzyć prawo karne Feb 11 14:31 1
Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem. Feb 11 14:30 1
52 proc. Rosjan Feb 11 11:54 1
Michalkiewicz, ruski propagandysta. Feb 10 11:26 1
Jak wysoka kultura Rzeczypospolitej edukowała ciemną Moskwę Feb 9 12:18 1
zaniepokojenie pozycją chińskiego koncernu elektronicznego Huawei w Europie Środkowej Feb 8 22:26 1
MWAHAHAHAHA Feb 8 22:25 1
Pan Antypiryn zaleca lektury Feb 8 17:48 2
Jarosław Ziętara Feb 8 12:58 1
SKW OBCIĄGA KUTASA Feb 7 16:33 3
SKW OBCIĄGA KUTASA . :) Feb 7 16:33 2
Kto zasypuje świat narkotykami? Feb 7 16:22 5
JAK SKW :) OBCIĄGA KUTASA . Feb 7 14:35 31
Dezentrale Plattformen zur Förderung des Links- und Rechtsterrorismus Feb 4 18:09 1
Hi, polish users ! Feb 4 10:53 2
jebany karakan Feb 2 19:10 1
Wiem o potrąceniu kobiety Jan 31 12:15 1
Kaczor wyruchał GW i totalniaków Jan 31 12:14 1
Do Adamowicza podchodzi mężczyzna, z którym prezydent krótko rozmawia. Jan 31 12:10 13
Więź pomiędzy Polską a USA jest więzią nierozerwalną Jan 30 18:37 1
Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście? Jan 30 18:14 1
bomba mogła nie wybuchnąć Jan 30 17:45 1
gińcie pisiory Jan 30 14:42 3
Grillowanie nazistowskiego Szwaba Jan 30 12:28 1
chetni do podsieci Jan 30 10:47 1
Katalog strat i zbrodni wojennych popełnionych w Polsce w latach 1939-45 Jan 29 15:05 1
Mecenas Roman Giertych należy do mafii papierosowej Jan 29 13:27 1
Wolność słowa w cudownych Chinach Jan 29 13:19 1
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA . :) Jan 29 12:03 20
Propaganda rosyjska to nie tylko dezinformacja Jan 29 11:43 1
Czułam, że jestem częścią czegoś zgniłego Jan 29 11:43 1
Elysium is back! Jan 28 22:50 1
do wszystkich :) Jan 28 11:56 3
Do makabrycznego odkrycia doszło podczas prac porządkowych Jan 27 13:37 1
Zagłady nie zrobili żadni naziści, tylko Niemcy hitlerowskie Jan 27 13:29 1
Zaostrzenie kar za najpoważniejsze przestępstwa Jan 26 21:10 1
Czeka nas koniec starego świata Jan 26 12:37 1
Ale skuteczna jest ustawa antyterrorystyczna! Jan 26 11:41 1
RE: POMYSŁ na ZABAWE ? CZY to jest ZAMACH TERORYSTYCZNY ? Jan 26 11:34 1
Ruskie lenno Wenezuela się sypie. Ruscy wysyłają swoje zielone ludziki na pomoc reżimowi. Jan 25 23:17 1
Polska przekazywała stronie amerykańskiej nawet ponad 3 miliony metadanych telekomunikacyjnych dziennie Jan 25 18:16 1
Co to jest retencja danych? Jan 25 18:08 1
Operatorzy telefoniczni po roku kasują ROZMOWY Jan 25 17:47 1
Po utrąceniu przez Izrael (przy wsparciu USA) ustawy IPN-u o karaniu za obwinianie narodu polskiego Jan 25 11:46 1
Policyjna gangsterka polit-poprawności Brudzińskiego Jan 25 11:45 1
ZDRADZILIŚCIE NAS! OSZUKALI! Jan 25 11:45 1
Dlaczego przekop Mierzei Wiślanej jest ważny dla bezpieczeństwa Polski Jan 24 19:19 1
Chiny klękają przed USA Jan 24 19:06 1
Porada pana Antypiryna na dzień 2019-01-24 Jan 24 18:29 5
Dlaczego wklejac tresc zamiast podawac same linki Jan 24 18:20 25
Policjanci rozmawiają sami ze sobą? Jan 24 17:40 2
Wolność w sieci po rosyjsku Jan 24 17:13 1
Tak naprawdę robimy was w bambuko, przyciągamy efekciarstwem. Jan 24 15:22 1
Przygotowania do konferencji nt. Bliskiego Wschodu w Warszawie Jan 24 14:41 1
Wolność w sieci po chińsku Jan 24 14:38 1
Sieć, która nie jest stworzona, by pochwycić w pułapkę. Jan 24 14:34 1
wyborcy partii opozycyjnych żywią bardziej negatywne uczucia Jan 24 14:32 1
Bezpośrednie oskarżenia Polaków o antysemityzm Jan 24 12:13 1
Sąd: Za masakrę w Monachium odpowiada też właściciel forum Jan 23 14:14 5
Mity o sieci I2P Jan 22 22:08 1
NAT Jan 22 18:46 2
Zapowiedź tego, co będzie. Jan 22 14:56 1
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Jan 22 14:05 6
DZIĘKUJEMY DUDACZEWSKIEMU: JAK SKW - OBCIAGA KUTASA . :) Jan 22 14:04 1
WRÓŻBA Jan 22 11:54 1
Nowa, nieznana dotąd jakość. Jan 22 11:42 1
JAK SKW OBCIAGA KUTASA :) Jan 22 11:35 1