Putinowska zielona kurewka wyrzucona z obszaru UE

BM-2cU4DUsnUvUjq1Ru79dkdXZszSDYZyj1MD
Aug 15 07:41 [raw]

Organizatorka wymierzonych w polski rząd akcji Ludmiła Kozłowska została deportowana z terenu Unii Europejskiej na Ukrainę! Polskie MSW wpisało Kozłowską do Systemu Informacyjnego Schengen, została ona oznaczona najwyższym alertem i wydalona z Unii Europejskiej. Jak informuje portal onet.pl, sytuacja miała miejsce na lotnisku w Brukseli. Kozłowska została sprawdzona w systemie, gdzie okazało się, że jest oznaczona najwyższym alertem, nakazującym deportację z terenu Unii Europejskiej. Kobieta w izbie zatrzymań dowiedziała się, że Polska podtrzymuje swoje stanowisko. Musiała opuścić teren UE i udała się do Kijowa. Jak czytamy w serwisie Onet, wpis do Systemu Informacyjnego Schengen miał charakter poufny. Głos w tej sprawie zabrał mąż Kozłowskiej Bartosz Kramek. Ten sam, który jest autorem instrukcji „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Pojawiła się ona w internecie i zawierała informacje co robić, aby obalić polski rząd. - Mamy do czynienia z działaniem odwetowym za moją działalność publiczną - wypalił Kramek, nie rozumiejąc chyba, że jego działalność jest niebezpieczna dla Polski. O "Otwartym Dialogu" dla portalu niezalezna.pl pisał przed rokiem Ryszard Kapuściński. Scharakteryzował tę organizację dokładnie tak... Fundacja, łamiąc prawo, składa sprawozdanie finansowe za 2009 r. dopiero w 2015 r., a w tym czasie uzyskuje koncesję na „obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym”, którą straciła dopiero w czerwcu 2017 r., i to tylko dlatego, że z zarządu odszedł człowiek z uprawnieniami na handel bronią. Nikogo nie obchodzi pochodzenie olbrzymich pieniędzy wpływających na konto fundacji, choć jej szefowa Ludmiła Kozłowska chwali się znajomością z George’em Sorosem. Jej mąż, Kramek, podżega do wojny domowej, publikując instrukcję, jak wywołać w Polsce rozruchy. Kramek jest też członkiem rady wspomnianej fundacji. W jej radzie zasiadał też mec. Jacek Świeca, biznesowo powiązany z gen. Markiem Dukaczewskim, byłym szefem WSI i prezesem Stowarzyszenia „Sowa”, które zrzesza byłych oficerów WSI.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 08:05 [raw]

No no. Żydki z PiS biorą się za kurewkę Sorosa. Więc co w zamian musieli dać Izraelowi?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 08:39 [raw]

Kurewkę Putina.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 09:19 [raw]

Nie kurewkę Putina, a kurwisko żydowskiego grandziarza Sorosa.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 10:41 [raw]

Kurewkę Putina.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:06 [raw]

Czyli Soros opłaca kurwę Putina. Ciekawe.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:10 [raw]

Nie karm. Tu jest niewyleczalny rusofob.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:26 [raw]

Jesteś młody i głupi. Za głupi by rozuimieć geopolitykę. Wyraźnym objawem twojej gówniarskiej głupoty jest na przykład to, że wierzysz naiwnie w oficjalne podziały i linie wróg-przyjaciel. Jeśli naprawdę wierzysz, że Soros i Putin grają do różnych bramek, to tym właśnie jesteś: głupkiem, łykającym podsuwane ci narracje jak młody pelikan. Włóż więcej wysiłku w edukowanie siebie, to może wreszcie kiedyś zrozumiesz kto gra z kim i przeciwko komu. Na razie tylko się ośmieszasz publicznie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:41 [raw]

Władza przeciwko ludziom. Władza przeciwko narodom. Żydzi przeciwko innym ludziom. Żydzi przeciwko innym narodom. Korporacje przeciwko władzy. Korpo chcą NWO i chcą przejąć całą władzę.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 13:19 [raw]

Nie musisz powtarzać swojego modlitewnego credo. Pora wyrosnąć z wiary w bajkę posklejaną z powieści grozy i żartów politycznych jeszcze za czasów carskiej ochrany. Wyjdź z rosyjskiego matriksa, uwolnij swój umysł, bądź wolny. Wierzę że potrafisz.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:12 [raw]

Nie musisz powtarzać, żeby ktoś nie powtarzał. Po prostu sam zakończ dyskusję i nie odpisuj. Wymądrzanie się bez argumentów, faktów to takie "wiem, ale nie powiem". Jeśli chcesz dyskutować w ten sposób to spierdalaj.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:29 [raw]

"Wymądrzanie się bez argumentów, faktów to takie "wiem, ale nie powiem"." Zauważyłeś, dziubku, że są argumenty? Przykładowo, że "biblia" antysemityzmu jest tandetnym fałszerstwem?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:47 [raw]

Pipku nie masz argumentów. Twoim argumentem jest, że używam biblii antysemityzmu. Ja nie używam biblii antysemityzmu. Nawet w necie puścili film jak policja żydowska poganiała żydków do obozu zagłady. Żydki wpierdalają się wszędzie. Patrz na polskojęzyczną władzę. Wszędzie!

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:55 [raw]

"Patrz na polskojęzyczną władzę." Nie widzę takiej. Widzę tylko polską władzę i mnóstwo ruskiego robactwa w instytucjach które trzeba wyczyścić. Chyba że zaraz mi powiesz że kumple szpionów z WSI to ludzie Sorosa albo rabini?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:08 [raw]

A Knessetowe sługusy to kto? A kto pali świece hanukowe? A kto ubiera jarmułki? Kto jeździ po wytyczne do Izraela? Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne? A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:37 [raw]

"A Knessetowe sługusy to kto?" Nie wiem jaką ostatnio kremlowską bajkę podyktowano ci z taką fabułą. "A kto pali świece hanukowe?" Kultura i dyplomacja. "A kto ubiera jarmułki?" Kultura i dyplomacja. "Kto jeździ po wytyczne do Izraela?" Zapewne ambasador Izraela. "Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne?" Tak. Do ich właściciela w Pekinie. "A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona." Nie. Jest lennem Chin.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:45 [raw]

Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie? Dlaczego płacimy emerytury żydom? Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie? Dlaczego polska armia służy Izraelowi? Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę? Kto mu tak nakazał? Chińczycy? Ruscy? Czy kultura i dyplomacja? Spierdalaj zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 16:04 [raw]

"Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie?" Dyplomacja. "Dlaczego płacimy emerytury żydom?" Umowy i prawo międzynarodowe. "Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie?" Nieprawda. "Dlaczego polska armia służy Izraelowi?" Nieprawda. "Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę?" Nieprawda.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 16:07 [raw]

Koniec karmienia zażydzonego pisowca.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 19:29 [raw]

> "Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie?" > Dyplomacja. Dyplomacja klęcznikowa. > "Dlaczego płacimy emerytury żydom?" > Umowy i prawo międzynarodowe. Żadne prawo międzynarodowe. Nie kłam obrzezańcu pisowski. A umowy to pewnie były, tylko dlaczego MY ich nie znamy. > "Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie?" > Nieprawda. Rozumiem że muzea w których siedzą żydowskie pomioty czerwonych skurwysynów i z których sączy się jad anytpolskiej wersji historii MAJĄ SENS. No i żadnych pieniędzy z podatków te jebane skurwysyny nie dostały. Grunty sami sobie kupili przez agencję nieruchomości. > "Dlaczego polska armia służy Izraelowi?" > Nieprawda. Nie łżyj pisowski pejsaczu. Treningi polskiego lotnictwa w Państwie żydowskim w Palestynie, by bombardować Persję są mitami? Desant żydowskich komandosów na polskie lotnisko, przy udziale Amerykanów to mit? Co te wojskowe kurwy żydowskie w Polsce robią? > "Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę?" > Nieprawda. Nie na YouTube, a w Izraelu. Na YouTube były cytowane żydowskie cazety opisujące zdarzenie. > "A Knessetowe sługusy to kto?" > Nie wiem jaką ostatnio kremlowską bajkę podyktowano ci z taką fabułą. > "A kto pali świece hanukowe?" > Kultura i dyplomacja. Szabesgoje odkazujące swym żydowskim panom swe poddanie. Jakoś nie obchodzą świąt hinduizmu, buddyzmu, nie obchodzą Chińskiego Nowego Roku, nie obchodzą tradycyjnych świąt perskich, nie obchodzą też Ramadanu. Dyplomacja myckowa? > "A kto ubiera jarmułki?" > Kultura i dyplomacja. Pachołki oddające swym żydowskim panom CHOŁD MYCKOWY. > "Kto jeździ po wytyczne do Izraela?" > Zapewne ambasador Izraela. Nie tylko. > "Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne?" > Tak. Do ich właściciela w Pekinie. Pekin to ruskie palanty wyruchały już dwa razy. Za trzecim razem zakończy się wojną. > "A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona." > Nie. Jest lennem Chin. Jest nadal zażydzona. Oligarchami i właścicielami rosyjskich firm wydobywczych nie są Żydzi Azji, czyli Chińczycy, a jest nim tak zwany Żyd Pospolity.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 19:37 [raw]

Wszyscy minimalnie rozgarnięci wiedzą, że żyd wpierdala się wszędzie. Szkoda czasu na dyskusję z zażydzonym pisowcem. Jeśli coś zaburczy to piszmy tak: Do wora zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 16 19:24 [raw]

Do wora zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 16 19:24 [raw]

Uwielbiam, kiedy polskojęzyczne gawnojedy wiją się jak robactwo spod kamienia w każdym możliwym kontekście żydowskim. Widać Mossad i Aman solidnie i bez litości trzepią dupy niedożywionych bezzębnych pijaczków z FSB i SVR.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Pieniądze z funduszu na wsparcie ofiar przestępców poszły na system do inwigilacji Sep 21 12:45 1
Morawiecki chce po kryjomu dać dupy nadzwyczajnej kaście Sep 21 11:38 1
Zasłynął wydarzeniami na stacji benzynowej Sep 21 11:38 1
Sędzia nie może należeć do partii politycznej Sep 21 11:38 1
USA ukarały Chiny Sep 21 11:38 1
Akcja wybielania NKWD Sep 21 11:38 1
„To nie ma znaczenia”, „przypadek”, „błędy młodości”, „to było wiele lat temu” Sep 21 11:38 1
Dziękuję za te wyrazy uznania! ;-) Sep 21 11:38 1
Stany Zjednoczone przeniosą do Polski swoje siły zbrojne Sep 21 11:29 1
Trump uderzył w Rosję i Chiny Sep 21 11:29 1
Niemiłe przygody z różnymi służbami – historie prawdziwe Sep 21 11:21 1
NSA potrafi wstrzykiwać pakiety do sieci WiFi z odległości 12 kilometrów Sep 21 11:17 2
Czemu nie powinniście obcym pozwalać dotykać swoich komputerów Sep 21 11:05 5
Te zmiany w sądownictwie realnie odczują Polacy Sep 21 10:58 1
Ekshumacje nie są prywatną sprawą rodzin, które złożyły skargę Sep 21 10:58 1
Podsłuchiwanie monitora mikrofonem, czyli czy obrazy wydają dźwięki Sep 21 10:55 1
Wyłączyliście mikrofon? Dalej można Was podsłuchiwać przez słuchawki Sep 21 10:47 1
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Sep 21 10:34 11
POLICJA - JEBAC KURWE Sep 20 20:12 8
Tuluza. Gwałt zbiorowy na 19-latce. Wideo pojawiło się w internecie. "Przestańcie filmować, to gwałt!" Sep 20 19:46 2
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA. Sep 20 19:24 3
Receptury wytwarzania różnych materiałów wybuchowych Sep 20 18:29 1
Szyderstwa i napad lewackich mediów Sep 20 17:31 1
Pseudo-Polactwo, sowieckie bękarty podrzuconych nam na sowieckich tankach komunistów Sep 20 16:38 1
Wizyta prezydenta Dudy w Waszyngtonie przyniosła nam efekty o strategicznym znaczeniu Sep 20 13:17 1
O co USA walczą z Chinami? Sep 20 12:47 1
„Fort Trump” wypromował Polskę na całym świecie Sep 20 12:29 1
Prezydent Trump poświęcił stronie polskiej więcej czasu niż było planowane Sep 20 12:29 1
Polska wzrasta w siłę i będzie liderem w regionie Sep 20 12:29 1
Archiwum Eissa potwierdza zaangażowanie Polaków, państwa polskiego w ratowanie Żydów. Sep 20 12:29 1
Przedłużyła się o aż o 40 minut, co jest w świecie dyplomacji ewenementem. Sep 20 12:15 1
Orzecznie ETPCz to porażka prokuratury z czasów PO Sep 20 12:14 1
W trumnach prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Anny Walentynowicz złożone były inne osoby Sep 20 12:13 1
Europejski Trybunał Praw Człowieka na smyczy Kremla Sep 20 12:11 1
Jaśkowiak chce sprowadzić do Polski terrorystów i gwałcicieli Sep 20 12:11 1
Zapadła decyzja o fundamentalnej zmianie punktu równowagi strategicznej Sep 20 12:11 1
Konstytucjonalista z ZSMP Sep 20 12:11 1
Kim jest OneAnother Sep 19 19:04 2
penis Sep 19 18:06 1
Niemcy grają na korzyść Rosji Sep 19 17:31 1
A to mówią, że nic nie załatwił, a to, że stał, a nie siedział Sep 19 17:18 1
Ogromny sukces spotkania w Białym Domu Sep 19 16:05 1
Joanna Schmidt poniesie odpowiedzialność za wwiezienie na teren Sejmu terrorystów Sep 19 15:36 1
Kolejna wtopa Platformy Zielonych Ludzików Sep 19 15:36 1
Totalna opozycja i ich „izolacja Polski” Sep 19 15:36 1
Szanowni Państwo Sep 19 15:24 2
Panie "alois" z forum multipasko... Sep 19 15:16 2
Potężna inwigilacja, czyli jak Ameryka podsłuchuje świat... Sep 19 12:33 4
Obława na pirackie kopie Windowsa? Sep 19 12:30 1
Ciche ugody polskiego kościoła z ofiarami pedofilii. 10 tys. zł i milczenie Sep 19 12:10 1
Nie ma mowy o sprowadzaniu uchodźców do Polski i do Poznania Sep 19 11:42 1
Media o świetnych relacjach Dudy i Trumpa Sep 19 11:22 1
Prezydent Trump wspomina polskiego bohatera! Sep 19 11:22 1
Mocny przekaz z USA Sep 19 11:22 1
Zielony ludzik Skolimowski Sep 19 11:22 1
Współpraca strategiczna między Rzecząpospolitą Polską a Stanami Zjednoczonymi Ameryki Sep 19 11:22 1
Porozumienie Polski i USA, to kolejny cios dla Rosji Sep 19 11:22 1
Wspólna konferencja prezydentów Polski i USA Sep 19 11:22 1
Każda agresja wobec Polski będzie atakiem na żołnierzy USA Sep 19 11:22 1
Ależ oberwało się Moskwie! Sep 19 11:22 1
Gdzie ci putinofile? Sep 19 11:22 1
magnetlink do filmu "kler" Sep 18 21:34 5
gdzie kupic lewe papiery Sep 18 21:32 2
Jeśli będąc nastolatkiem nie ruchałeś małych dziewczynek i nastolatek to przegrałeś życie i to z KRETESEM Sep 18 20:18 1
Korwin-Mikke: „Teraz nastolatki będą się masowo pchały księżom do łóżek!”... Sep 18 18:21 1
Jeżeli chodzi o rzekomy wzrost luki VAT, jest to oczywiście nieprawda Sep 18 18:18 1
Prawda o Bogu - Ateizm Sep 18 17:48 1
Bezpieczeństwo Polski jest dla nas bardzo ważne – oznajmił Trump Sep 18 17:11 1
Jak nie dać się zaskoczyć z włączonym sprzętem? Sep 18 17:02 6
Andrzej Duda z małżonką powitani w Białym Domu Sep 18 16:48 1
Władze Poznania chcą przyjąć u siebie uchodźców Sep 18 15:18 1
Wojna wydana oszustom Sep 18 15:12 2
propozycja Sep 18 11:52 1
Rosjanie podmienili skrzynki Tupolewa Sep 18 11:43 4
Węgry to płatna przechowalnia rosyjskiej agentury Sep 18 11:17 1
Kremlowskie podkopy pod rządem Dobrej Zmiany Sep 18 11:17 1
Wzmocnienie amerykańskiej obecności w Polsce Sep 18 11:16 1
ZAMACH TERORYSTYCZNY - pomysł na zabawe ? Sep 18 08:35 1
ZAmACH TeRORYSTYCZNY - Pomysl na zabawe. Sep 17 19:08 1
Wyznanie Sep 17 18:58 2
siemano Sep 17 18:56 7
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA. Sep 17 18:41 1
JEBAC KURWE POLICJE Sep 17 18:35 55
Kukiz'15, przechowalnia komunistycznej agentury Sep 17 18:31 1
Kukiz'15 - partia esbeków i agentów Sep 17 18:29 1
JAK SKW OBCIĄGA. Sep 17 16:48 45
Eurogawnojedy przeciwko KRS Sep 17 16:26 1
Szałasy do żydowskich modlitw staną w Warszawie Sep 17 15:35 1
Czas najwyższy przestać już przejmować się wyborcami Sep 17 15:21 1
A rzecznik Putina brnie... Sep 17 15:21 1
Kasowane są niewygodne fakty o pakcie Ribbentrop-Mołotow Sep 17 13:43 1
Platfonsi wyrzucili nieudolną dezinformatorkę Sep 17 13:33 1
Traktat o przyjaźni, współpracy i partnerstwie z Federacją Rosyjską Sep 17 13:12 1
Dezinformacyjny atak Rosji Sep 17 13:12 1
Stała obecność wojsk USA w Polsce byłaby skutecznym czynnikiem odstraszającym Sep 17 13:11 1
Kolejna fałszywa wiadomość z Kremla Sep 17 13:09 1
Sowiecka napaść na Polskę była realizacją układu podpisanego w Moskwie 23 sierpnia 1939 r Sep 17 13:04 1
Prowokacje, manipulacje medialne, próby destabilizacji sytuacji w kraju Sep 17 11:58 1
I o to rosyjskiemu decydentowi szło Sep 17 11:55 1
Porno z dziećmi i zwierzętami rozsyłał... kleryk z Tarnowa Sep 17 10:12 2