Putinowska zielona kurewka wyrzucona z obszaru UE

BM-2cU4DUsnUvUjq1Ru79dkdXZszSDYZyj1MD
Aug 15 07:41 [raw]

Organizatorka wymierzonych w polski rząd akcji Ludmiła Kozłowska została deportowana z terenu Unii Europejskiej na Ukrainę! Polskie MSW wpisało Kozłowską do Systemu Informacyjnego Schengen, została ona oznaczona najwyższym alertem i wydalona z Unii Europejskiej. Jak informuje portal onet.pl, sytuacja miała miejsce na lotnisku w Brukseli. Kozłowska została sprawdzona w systemie, gdzie okazało się, że jest oznaczona najwyższym alertem, nakazującym deportację z terenu Unii Europejskiej. Kobieta w izbie zatrzymań dowiedziała się, że Polska podtrzymuje swoje stanowisko. Musiała opuścić teren UE i udała się do Kijowa. Jak czytamy w serwisie Onet, wpis do Systemu Informacyjnego Schengen miał charakter poufny. Głos w tej sprawie zabrał mąż Kozłowskiej Bartosz Kramek. Ten sam, który jest autorem instrukcji „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Pojawiła się ona w internecie i zawierała informacje co robić, aby obalić polski rząd. - Mamy do czynienia z działaniem odwetowym za moją działalność publiczną - wypalił Kramek, nie rozumiejąc chyba, że jego działalność jest niebezpieczna dla Polski. O "Otwartym Dialogu" dla portalu niezalezna.pl pisał przed rokiem Ryszard Kapuściński. Scharakteryzował tę organizację dokładnie tak... Fundacja, łamiąc prawo, składa sprawozdanie finansowe za 2009 r. dopiero w 2015 r., a w tym czasie uzyskuje koncesję na „obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym”, którą straciła dopiero w czerwcu 2017 r., i to tylko dlatego, że z zarządu odszedł człowiek z uprawnieniami na handel bronią. Nikogo nie obchodzi pochodzenie olbrzymich pieniędzy wpływających na konto fundacji, choć jej szefowa Ludmiła Kozłowska chwali się znajomością z George’em Sorosem. Jej mąż, Kramek, podżega do wojny domowej, publikując instrukcję, jak wywołać w Polsce rozruchy. Kramek jest też członkiem rady wspomnianej fundacji. W jej radzie zasiadał też mec. Jacek Świeca, biznesowo powiązany z gen. Markiem Dukaczewskim, byłym szefem WSI i prezesem Stowarzyszenia „Sowa”, które zrzesza byłych oficerów WSI.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 08:05 [raw]

No no. Żydki z PiS biorą się za kurewkę Sorosa. Więc co w zamian musieli dać Izraelowi?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 08:39 [raw]

Kurewkę Putina.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 09:19 [raw]

Nie kurewkę Putina, a kurwisko żydowskiego grandziarza Sorosa.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 10:41 [raw]

Kurewkę Putina.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:06 [raw]

Czyli Soros opłaca kurwę Putina. Ciekawe.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:10 [raw]

Nie karm. Tu jest niewyleczalny rusofob.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:26 [raw]

Jesteś młody i głupi. Za głupi by rozuimieć geopolitykę. Wyraźnym objawem twojej gówniarskiej głupoty jest na przykład to, że wierzysz naiwnie w oficjalne podziały i linie wróg-przyjaciel. Jeśli naprawdę wierzysz, że Soros i Putin grają do różnych bramek, to tym właśnie jesteś: głupkiem, łykającym podsuwane ci narracje jak młody pelikan. Włóż więcej wysiłku w edukowanie siebie, to może wreszcie kiedyś zrozumiesz kto gra z kim i przeciwko komu. Na razie tylko się ośmieszasz publicznie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 12:41 [raw]

Władza przeciwko ludziom. Władza przeciwko narodom. Żydzi przeciwko innym ludziom. Żydzi przeciwko innym narodom. Korporacje przeciwko władzy. Korpo chcą NWO i chcą przejąć całą władzę.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 13:19 [raw]

Nie musisz powtarzać swojego modlitewnego credo. Pora wyrosnąć z wiary w bajkę posklejaną z powieści grozy i żartów politycznych jeszcze za czasów carskiej ochrany. Wyjdź z rosyjskiego matriksa, uwolnij swój umysł, bądź wolny. Wierzę że potrafisz.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:12 [raw]

Nie musisz powtarzać, żeby ktoś nie powtarzał. Po prostu sam zakończ dyskusję i nie odpisuj. Wymądrzanie się bez argumentów, faktów to takie "wiem, ale nie powiem". Jeśli chcesz dyskutować w ten sposób to spierdalaj.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:29 [raw]

"Wymądrzanie się bez argumentów, faktów to takie "wiem, ale nie powiem"." Zauważyłeś, dziubku, że są argumenty? Przykładowo, że "biblia" antysemityzmu jest tandetnym fałszerstwem?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:47 [raw]

Pipku nie masz argumentów. Twoim argumentem jest, że używam biblii antysemityzmu. Ja nie używam biblii antysemityzmu. Nawet w necie puścili film jak policja żydowska poganiała żydków do obozu zagłady. Żydki wpierdalają się wszędzie. Patrz na polskojęzyczną władzę. Wszędzie!

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 14:55 [raw]

"Patrz na polskojęzyczną władzę." Nie widzę takiej. Widzę tylko polską władzę i mnóstwo ruskiego robactwa w instytucjach które trzeba wyczyścić. Chyba że zaraz mi powiesz że kumple szpionów z WSI to ludzie Sorosa albo rabini?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:08 [raw]

A Knessetowe sługusy to kto? A kto pali świece hanukowe? A kto ubiera jarmułki? Kto jeździ po wytyczne do Izraela? Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne? A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:37 [raw]

"A Knessetowe sługusy to kto?" Nie wiem jaką ostatnio kremlowską bajkę podyktowano ci z taką fabułą. "A kto pali świece hanukowe?" Kultura i dyplomacja. "A kto ubiera jarmułki?" Kultura i dyplomacja. "Kto jeździ po wytyczne do Izraela?" Zapewne ambasador Izraela. "Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne?" Tak. Do ich właściciela w Pekinie. "A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona." Nie. Jest lennem Chin.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 15:45 [raw]

Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie? Dlaczego płacimy emerytury żydom? Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie? Dlaczego polska armia służy Izraelowi? Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę? Kto mu tak nakazał? Chińczycy? Ruscy? Czy kultura i dyplomacja? Spierdalaj zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 16:04 [raw]

"Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie?" Dyplomacja. "Dlaczego płacimy emerytury żydom?" Umowy i prawo międzynarodowe. "Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie?" Nieprawda. "Dlaczego polska armia służy Izraelowi?" Nieprawda. "Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę?" Nieprawda.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 16:07 [raw]

Koniec karmienia zażydzonego pisowca.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 19:29 [raw]

> "Dlaczego Knesset panoszył się w polskim sejmie?" > Dyplomacja. Dyplomacja klęcznikowa. > "Dlaczego płacimy emerytury żydom?" > Umowy i prawo międzynarodowe. Żadne prawo międzynarodowe. Nie kłam obrzezańcu pisowski. A umowy to pewnie były, tylko dlaczego MY ich nie znamy. > "Dlaczego pieniądze z polskich podatków idą na bezsensowne muzea żydowskie?" > Nieprawda. Rozumiem że muzea w których siedzą żydowskie pomioty czerwonych skurwysynów i z których sączy się jad anytpolskiej wersji historii MAJĄ SENS. No i żadnych pieniędzy z podatków te jebane skurwysyny nie dostały. Grunty sami sobie kupili przez agencję nieruchomości. > "Dlaczego polska armia służy Izraelowi?" > Nieprawda. Nie łżyj pisowski pejsaczu. Treningi polskiego lotnictwa w Państwie żydowskim w Palestynie, by bombardować Persję są mitami? Desant żydowskich komandosów na polskie lotnisko, przy udziale Amerykanów to mit? Co te wojskowe kurwy żydowskie w Polsce robią? > "Dlaczego szef Izraela śmieje się na youtube, że przejmuje Europę?" > Nieprawda. Nie na YouTube, a w Izraelu. Na YouTube były cytowane żydowskie cazety opisujące zdarzenie. > "A Knessetowe sługusy to kto?" > Nie wiem jaką ostatnio kremlowską bajkę podyktowano ci z taką fabułą. > "A kto pali świece hanukowe?" > Kultura i dyplomacja. Szabesgoje odkazujące swym żydowskim panom swe poddanie. Jakoś nie obchodzą świąt hinduizmu, buddyzmu, nie obchodzą Chińskiego Nowego Roku, nie obchodzą tradycyjnych świąt perskich, nie obchodzą też Ramadanu. Dyplomacja myckowa? > "A kto ubiera jarmułki?" > Kultura i dyplomacja. Pachołki oddające swym żydowskim panom CHOŁD MYCKOWY. > "Kto jeździ po wytyczne do Izraela?" > Zapewne ambasador Izraela. Nie tylko. > "Czy rosyjska władza też jeździ po wytyczne?" > Tak. Do ich właściciela w Pekinie. Pekin to ruskie palanty wyruchały już dwa razy. Za trzecim razem zakończy się wojną. > "A może rosyjska władza też już jest cała zażydzona." > Nie. Jest lennem Chin. Jest nadal zażydzona. Oligarchami i właścicielami rosyjskich firm wydobywczych nie są Żydzi Azji, czyli Chińczycy, a jest nim tak zwany Żyd Pospolity.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 15 19:37 [raw]

Wszyscy minimalnie rozgarnięci wiedzą, że żyd wpierdala się wszędzie. Szkoda czasu na dyskusję z zażydzonym pisowcem. Jeśli coś zaburczy to piszmy tak: Do wora zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 16 19:24 [raw]

Do wora zażydzony pisowcu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Aug 16 19:24 [raw]

Uwielbiam, kiedy polskojęzyczne gawnojedy wiją się jak robactwo spod kamienia w każdym możliwym kontekście żydowskim. Widać Mossad i Aman solidnie i bez litości trzepią dupy niedożywionych bezzębnych pijaczków z FSB i SVR.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA. Nov 20 09:50 62
Dezentrale Plattformen zur Förderung des Links- und Rechtsterrorismus Nov 19 23:57 1
JAK ROSYJSKA AGENTURA PODSYCA ANTYŻYDOWSKIE NASTROJE W POLSCE Nov 19 23:20 1
JEBAC - KURWE POLICJE Nov 19 18:10 23
Kim jest OneAnother Nov 18 19:36 1
Służba dla Sowietów była jednoczesnym wyparciem się Rzeczypospolitej Polskiej niepodległej Nov 18 16:18 1
Sam tego chciałeś, "ArnoldB". Nov 17 19:17 3
Ostrzeżenie dla "arnoldB" Nov 17 14:40 1
Większość mediów postanowiła tych faktów nie zauważać. Nov 17 10:08 1
Ukraina nie ma większego przyjaciela niż USA Nov 17 08:18 1
Kacapy zakłócają GPS Nov 17 08:18 1
pozbawianie majątku przestępców jest najskuteczniejszym narzędziem Nov 15 19:13 1
jesteście debilami Nov 15 16:15 5
Setki milionów ludzi wołają: STALIN! STALIN! STALIN! Nov 14 19:01 1
Były szef Informacyjnej Agencji Radiowej, Mariusz Borkowski, to ruski agent. Nov 14 17:03 1
Infromacja o powiązaniach Czarneckiego z komunistycznymi służbami Nov 14 14:10 1
PiS to nie mafia, to uczciwa grupa. I dowodzą tego właśnie teraz. Nov 14 13:53 1
Nie ma takiej bzdury, która w imię równości nie zostałaby popełniona. Nov 14 13:51 1
Dziwna cisza Nov 13 17:40 19
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Nov 13 17:22 11
[niebezpiecznik.pl] Wywiad z cyberpolicjantem. Najłatwiej wyrobić słupki waląc sprawców z OLX-a Nov 13 16:39 1
A tutejsi bajkopisarze pisali o rozhasaniu w chińskim necie... Nov 13 15:19 1
Kurwy z ONR zapraszają do Polski ruskich prowokatorów Nov 12 14:52 2
Podatek dochodowy od kryptowalut – co się zmieni w 2019 roku Nov 12 12:31 1
"Polsko, wspaniały kraju - gratulacje w 100. rocznicę niepodległości!" - napisał na Twitterze Donald Trump Nov 12 11:09 1
Krang = Adam Golański Nov 12 09:47 4
Wojska obrony cyberprzestrzeni Nov 11 16:31 4
Dlaczego zabito Litwinienkę... Nov 11 15:08 2
Moment wytrysku w cipce nastolatki Nov 10 13:58 1
milicyjna prowokacja Nov 10 10:51 3
Piotr Tymochowicz skazany za dziecięcą pornografię Nov 9 18:21 5
Były doradca polityków Piotr T. w piątek usłyszy wyrok ws dziecięcej pornografii Nov 8 22:01 9
Antyszczepionkowa histeria to robota Kremla Nov 8 21:59 6
JEBAC - KURWE POLICJE Nov 8 17:49 1
POLICJA - JEBAC KURWE Nov 8 17:37 41
Europejski Nakaz Aresztowania wobec Michnika Nov 8 15:01 1
Argumenty merytoryczne rozbiły mit, że szczepionki są szkodliwe Nov 8 15:01 1
Honeypots: Protonmail, DuckDuckGo, NordVPN Nov 7 17:12 1
Is NordVPN a Honeypot? Nov 7 17:05 1
Głosowanie Nov 4 17:59 2
Lekcja dla debili korwinowców Nov 2 18:15 1
Miało być 100 mld zł deficytu w 2018 roku. Jest 3,2 mld zł nadwyżki. Nov 2 18:15 1
Ruski agent Assange odlatuje Oct 30 16:27 1
W Polsce albo będzie stacjonować U.S. Army, albo armia rosyjska Oct 30 16:27 1
NSA używa technik psychotronicznych i paranormalnych Oct 29 16:13 5
Większość z nas jest za utworzeniem w naszym kraju stałej bazy wojsk USA Oct 28 16:26 1
USA poważnie i po partnersku traktuje Polskę Oct 28 14:55 23
-----BEGIN MYSECRET----- Oct 28 08:47 1
Udająca antysystemową ubecka partia Kukiz'15 Oct 28 07:38 1
Robimy wszystko, aby w Polsce powstał Fort Trump Oct 27 21:48 1
Ponad połowa Polaków opowiada się za utworzeniem stałej bazy wojsk amerykańskich w Polsce Oct 27 21:47 1
Frasyniuk miał rację Oct 27 11:47 5
Polsko-amerykańska współpraca wojskowa Oct 26 17:48 1
Rosja musi się wynieść z Krymu i Donbasu Oct 26 17:43 1
Latające ruskie trumny - nikt nie chce ubezpieczyć rakiet Sojuz Oct 26 17:17 1
Zastępy trolli i osób zadaniowanych przygotowują strawę dla polskich gownojedów Oct 26 17:17 1
Rosjanie winni przestępstw wojennych Oct 26 17:16 1
Pamięć Oct 24 04:21 40
Rosja narusza układ rozbrojeniowy Oct 24 04:17 1
USA będą rozbudowywać arsenał nuklearny Oct 24 04:17 1
"Katolicy" i "narodowcy" Kremla Oct 24 04:16 1