Dlaczego wklejac tresc zamiast podawac same linki

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 08:24 [raw]

Co to sa te dodatkowe parametry do adresu https://www.onet.pl/ ? utm_source=_viasg_fakt <- ogladales serwis fakt.pl i z niego dostales sie na onet.pl ? utm_medium=direct utm_campaign=leo_automatic srcc=ucs pid=123d9a4c-82a5-52b5-89a7-0508d9190460 <- nr artykulu albo nr ogladajacego sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8 <- nr artykulu albo nr ogladajacego utm_v=2 #slajd-1 <- pierwszy obrazek z pokazywarki slajdow Wszyscy dostaja takie same pid i sid, czy ktorys jest unikalny, wyliczony dla konkretnego uzytkownika? Wejscie pod taki link jednoznacznie wiaze nas z jego pierwszym ogladajacym! A kiedys bylo tak pieknie i prosto: https://example.com/news/title-of-news-12345.html :-D Ostatecznie po kliku trikach takie cos: https://example.com/title-of-news-12345 Dlatego lepiej wklejac tresc i dolaczac link do zrodla niz dawac sam link. W przypadku obrazka uploadowac go na jakis anonimowy hosting bez javascriptu. Ograniczac wklejanie pierdol z clearnetu, plotka, faktu, one itp. !

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 08:49 [raw]

taki link z parametrami oznacza najczesciej: puszczony tylko na BM, szukamy korelacji facebook np dokleja ?fbclid=pocz_ten_sam_sdjkfhsdhgfjsghf ----------------------------- Co to sa te dodatkowe parametry do adresu https://www.onet.pl/ ? utm_source=_viasg_fakt <- ogladales serwis fakt.pl i z niego dostales sie na onet.pl ? utm_medium=direct utm_campaign=leo_automatic srcc=ucs pid=123d9a4c-82a5-52b5-89a7-0508d9190460 <- nr artykulu albo nr ogladajacego

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jan 24 12:19 [raw]

Drogie dzieci, Linki są zdradzieckie. Przenoszą dodatkowe dane ukryte w sekwencjach cyferek i literek. Pomagają namierzyć wklejających. Dlatego wklejanie tekstu jest bezpieczniejsze od wklejania linków. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, by źródłową stronę od początku przeglądać anonimowo. Pozdrawia Pan Antypiryn

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 12:37 [raw]

Czasami nawet skopiowanie tresci ze strony jest przez strone zauwazone. Zdarzylo sie, ze po wklejeniu takiego tekstu dodany byl do niego na koncu link do zrodla kopii. Mozna ten link usunac, ale skrypt ktory go tam umiescil zapamieta kiedy tekst byl kopiowany. Jesli taki artykul zostanie tu wklejony i wyslany to mamy juz korelacje. Bo nikt inny o zblizonej godzinie nie kopiowal calej tresci artykulu.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jan 24 13:04 [raw]

Zgadza się. A czasem jest jeszcze gorzej, kiedy skrypt na stronie koduje identyfikator przeglądającego w kodowanym tekście poprzez manipulację ilością spacji w tekście lub na końcu wierszy. Dlatego mądre dzieci nigdy nie oglądają stronek z włączonym Javaskrypcikiem.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 13:10 [raw]

javascript nie ma nic do kopiowania tekstu metodą ctrl+c Dla kazdego odswiezenia strony moga byc ukryte zawsze inne sekwencje bez wzgledu na JS. ---------------------------- Zgadza się. A czasem jest jeszcze gorzej, kiedy skrypt na stronie koduje identyfikator przeglądającego w kodowanym tekście poprzez manipulację ilością spacji w tekście lub na końcu wierszy. Dlatego mądre dzieci nigdy nie oglądają stronek z włączonym Javaskrypcikiem.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 13:27 [raw]

I czytających. Wystarczy, że ktoś wklejiii** link https://wp.pl/tajny.html ktory zostal opublikowany tylko na tym chanie. Po wejsciu w ten link dla kazdego uzytkownika leci inna i niepowtarzalna sekwencja pakietow. Ludki z CIA, CBS, ABW bez mniejszych problemow namierza na jaki ip polecialy sekwencje nietypowych pakietow. By uniknac takiego namierzania pakiety i ramki musialby latac z taka sama wielkoscia, latencja, opoznieniem, jitterem itp. w calej sieci tor. Ewentualnie wszystkie nody tora powinny robic odpowiednie opoznienia plus moze jakies randomowe. Mozecie minimalnie popatrzec na to w logu tora Log [handshake]debug [~net,~mm]info notice file debug.log Ostatecznie mozna rozpuscic tego linka na inne strony i niech najpierw czytaja kompletnie nieswiadomi. Wklejanie tekstow chroni tylko czytajacych, a nie wklejajacych. Są różne znaki o zerowej szerokosci i przeklejacz nie musi ich widziec. Musialby przeklejac literka po literce, przepisywac lub oskryptowac usuwanie takich znakow. Jak niby mozna przegladac od poczatku anonimowo? Podobno nie ma anonimowosci w torze. ----------------------------- Drogie dzieci, Linki są zdradzieckie. Przenoszą dodatkowe dane ukryte w sekwencjach cyferek i literek. Pomagają namierzyć wklejających. Dlatego wklejanie tekstu jest bezpieczniejsze od wklejania linków. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, by źródłową stronę od początku przeglądać anonimowo. Pozdrawia Pan Antypiryn

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 13:46 [raw]

javascript nie moze przechwycic kombinacji klawiszy ctrl+c i zmanipulowac zawartosc schowka? Skoro dziala automatyczne wysylynie wpisywanego tekstu w formularz to znaczy, ze strona przechwytuje aktywnosc z klawiatury i moze sama podjac akcje bez czekania na wcisniecie jakiegos guzikia submit. Wklejany tekst nalezy uprzednio znormalizowac pod wzgledem znakow bialych (spacje, tabulacje, znaczniki nowego wiersza). Rowno podzielic akapity i tytuly. Paranoja sie przydaje.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jan 24 14:20 [raw]

Drogie dziecko, Wygenerować takie warianty to żadna sztuka. Sztuką jest powiązać je z czymś innym niż czas wyświetlenia w przeglądarce. Do tego właśnie jest używany Javascript i setki słabości typu "browserleaks". Dlatego właśnie mądre dzieci nie używają symulatora bezpieczeństwa AdvOR. Bo ta zabawka wcale nie chroni przed takim sztuczkami.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jan 24 14:20 [raw]

"Ostatecznie mozna rozpuscic tego linka na inne strony i niech najpierw czytaja kompletnie nieswiadomi." To jest strategia zalecana także przez pana Antypiryna. Dlatego stronka Beamastat robi dobrą robotę, bo ujawnia światu zawartość chanów BM łącznie z tekstami, które mogą wtedy żyć w sieci dalszym życiem.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jan 24 14:22 [raw]

"Wklejany tekst nalezy uprzednio znormalizowac pod wzgledem znakow bialych (spacje, tabulacje, znaczniki nowego wiersza). Rowno podzielic akapity i tytuly. Paranoja sie przydaje." Dokładnie to zaleca pan Antypiryn. Z małą modyfikacją: Stronkę otwieramy z dwóch IP, z różnymi zadeklarowanymi user-agentami. Dopiero jeśli dwa pozyskane w ten sposób teksty będą się różnić, to wykonujemy normalizację. Inaczej nasza anonimowość spadnie do poziomu pseudonimowości, czyli "to znowu ten człowiek co normalizuje teksty skopiowane z sieci".

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 14:39 [raw]

Chodzilo mi o to, że jesli jest JS na stronie a nie masz wlaczonego JS w torbrowserze to nie ma znaczenia czy kopiujesz przez zaznaczenie myszką czy ctrl+c pokaz mi gdzie dziala automatyczne wysylanie wpisywanego tekstu bez JS Sam wygenerowany tekst moze miec i tak rozne synonimy wyrazow: Wariat biegal z nozem. Wariat biegal z nozem. Furiat biegal z ostrym narzedziem. itd. we have gotta http://archivecaslytosk.onion/ --------------------------- javascript nie moze przechwycic kombinacji klawiszy ctrl+c i zmanipulowac zawartosc schowka? Skoro dziala automatyczne wysylynie wpisywanego tekstu w formularz to znaczy, ze strona przechwytuje aktywnosc z klawiatury i moze sama podjac akcje bez czekania na wcisniecie jakiegos guzikia submit. Wklejany tekst nalezy uprzednio znormalizowac pod wzgledem znakow bialych (spacje, tabulacje, znaczniki nowego wiersza). Rowno podzielic akapity i tytuly. Paranoja sie przydaje.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 15:10 [raw]

Synonimy łatwo wyłapać nawet wzrokowo. Manipulacje białymni znakami już nie. Taka manipulacja jest możliwa bez użycia JS, na poziomie kodu PHP.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jan 24 15:43 [raw]

Z pewnością macie wszyscy rację. ... ale co tutaj jest kurwa takiego tajnego, że boimy się ujawnić swojego IP-ka ????????????????? Te poprzeklejane z sieci , gównowarte linki ????? Swoje adresy ujawniacie pewnie 100 razy dziennie uzywając googla a tutaj nagle udajecie super anonimowych . Kurwa , ludzie obudźcie się w końcu i przestańcie sami się oszukiwać ! Jak ktoś chce być anonimowy to idzie gdzieindziej a nie wymądrza się tutaj na tym śmietniku ! tak, to ja napisałem. Cebulowy milicjant. Szpieg z ABW , policji i chujwie z kąd jeszcze.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 16:02 [raw]

Ej, hola hola, nie uzywam google od dobrych 5 lat. Sa zamienniki, ktorych wyniki wyszukiwania mi wystarczaja.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 16:13 [raw]

Anonimowość jest taką samą podstawą zycia w sieci jak ubranie jest podstawą zanim wyjdziemy na ulicę.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 16:15 [raw]

W tym chorym kraju już dawno powinnsmy byli wyjśc na ulicę !

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 16:26 [raw]

Na ulicę wychodzili obrońcy demokracji z KOD-u, ale przestali. :-D

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 16:39 [raw]

Jacy obrońcy ? jakiej demokracji ? Nawet jesli tej prawdziwej to w tym kraju nasza mentalnośc nie nadaje się do tego, żebyśmy nazywali się albo chcieli byc krajem demokratycznym. Tutaj potrzeba dyktatury, żeby był porządek. Dyktatury nie tylko po to, żeby zrobić porządek z głupim narodem ale głównie po to żeby utemperowac tych co się pchają do władzy i od lat robią nas w chuja a my ich non stop wybieramy. Ciągle tych samych oszustów !

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 17:32 [raw]

To napisz gdzie mozna byc anonimowym ------------------------ Z pewnością macie wszyscy rację. ... ale co tutaj jest kurwa takiego tajnego, że boimy się ujawnić swojego IP-ka ????????????????? Te poprzeklejane z sieci , gównowarte linki ????? Swoje adresy ujawniacie pewnie 100 razy dziennie uzywając googla a tutaj nagle udajecie super anonimowych . Kurwa , ludzie obudźcie się w końcu i przestańcie sami się oszukiwać ! Jak ktoś chce być anonimowy to idzie gdzieindziej a nie wymądrza się tutaj na tym śmietniku ! tak, to ja napisałem. Cebulowy milicjant. Szpieg z ABW , policji i chujwie z kąd jeszcze.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 17:44 [raw]

poza Internetem, dziubku

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jan 24 18:11 [raw]

Wg mojej opinii: - Anonimowym na 100% chyba tylko bez internetu , kart płatniczych i telefonu. - Anonimowym na 80% w sieci używając UMIEJĘTNIE narzędzi anonimizujących typu tor, i2p i podobnych sprawdzonych (o ile takowe są bo nie wiem co jest teraz modne) - Anonimowym na 50% używając takich samych sformuowań i ogólnie tekstów w miejscach uchodzacych za nienamierzalne jak i w publicznym interenecie. Metoda prostej korelacji umozliwi rozpoznanie konkretnej osoby . Dalej jesli odpowiednie służby się uprą to znajądą tez delikwenta osobiście bo popełni więcej błędów niz tylko ten jeden. Nie jestem wszechwiedzącym w tej dziedzinie. Po prostu wydaje mi sie śmiesznym jak ludzie sie usiłują tu kitrać jak by robili na prawdę nie wiadomo co a to przeciez tylko miejsce, gdzie się wkleja wiadomości z internetu.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 18:15 [raw]

penis

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jan 24 18:18 [raw]

Miło mi. Ja z kolei milicjant.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jan 24 18:20 [raw]

panie milicjancie to wklej pan coś też. może zmienimy na pana temat zdanie

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
JAK polski KONTRWYWIAD OBCIAGA KUTASA . Feb 15 20:04 21
POMYSŁ na ZABAWE ? CZY to jest ZAMACH TERORYSTYCZNY ? Feb 15 19:19 53
W amerykańskich komediach hajskulowych pojawia się czasem taki motyw Feb 15 17:37 3
BITBAY SZYKUJ TRUMNE . egzekucja kurwy Feb 15 16:38 12
Czy BitBay próbuje okradać klientów? Feb 15 15:52 8
MAK-ówki pracują! Feb 15 15:27 1
JEBAĆ KURWE - POLICJE Feb 15 13:15 40
Polacy kolaborowali z nazistami. Nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu stwierdzenie Feb 15 13:04 8
BITBAY JEBAC KURWE, trumna w drodze ! Feb 14 21:25 2
Wiele Whonix Workstations Feb 14 16:38 8
testowanie kodu C++ Feb 13 21:57 4
WTB szukam osób od rozsyłania Feb 13 18:42 10
Huawei jest po prostu przedłużeniem wywiadu chińskiego Feb 13 16:54 1
Obrona sektora telekomunikacyjnego Feb 13 16:48 1
do Warszawy przybył wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence Feb 13 12:48 1
Transfery pieniężne o dużej wartości z Wenezueli Feb 13 12:47 1
Musimy robić co w naszej mocy, żeby zatrzymać ataki Kremla Feb 13 12:46 1
Decyzja o wycofaniu się Rosji z europy środkowej Feb 13 11:51 1
Już wkrótce ruscy zaczną żreć tekturę Feb 13 11:18 1
Dobrze rozwijają się polsko-amerykańskie stosunki Feb 12 18:26 1
Nie lubię PiS, szanuję Budkę. Feb 12 16:49 1
W środę umowa na zakup HIMARS Feb 12 16:47 1
TSP 91 Feb 12 14:01 5
tracker2.postman.i2p i przyszłe wersje i2p Feb 12 12:51 11
Pomysł - używanie ID Feb 12 12:30 1
Należy zaostrzyć prawo karne Feb 11 14:31 1
Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem. Feb 11 14:30 1
52 proc. Rosjan Feb 11 11:54 1
Michalkiewicz, ruski propagandysta. Feb 10 11:26 1
Jak wysoka kultura Rzeczypospolitej edukowała ciemną Moskwę Feb 9 12:18 1
zaniepokojenie pozycją chińskiego koncernu elektronicznego Huawei w Europie Środkowej Feb 8 22:26 1
MWAHAHAHAHA Feb 8 22:25 1
Pan Antypiryn zaleca lektury Feb 8 17:48 2
Jarosław Ziętara Feb 8 12:58 1
SKW OBCIĄGA KUTASA Feb 7 16:33 3
SKW OBCIĄGA KUTASA . :) Feb 7 16:33 2
Kto zasypuje świat narkotykami? Feb 7 16:22 5
JAK SKW :) OBCIĄGA KUTASA . Feb 7 14:35 31
Dezentrale Plattformen zur Förderung des Links- und Rechtsterrorismus Feb 4 18:09 1
Hi, polish users ! Feb 4 10:53 2
jebany karakan Feb 2 19:10 1
Wiem o potrąceniu kobiety Jan 31 12:15 1
Kaczor wyruchał GW i totalniaków Jan 31 12:14 1
Do Adamowicza podchodzi mężczyzna, z którym prezydent krótko rozmawia. Jan 31 12:10 13
Więź pomiędzy Polską a USA jest więzią nierozerwalną Jan 30 18:37 1
Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście? Jan 30 18:14 1
bomba mogła nie wybuchnąć Jan 30 17:45 1
gińcie pisiory Jan 30 14:42 3
Grillowanie nazistowskiego Szwaba Jan 30 12:28 1
chetni do podsieci Jan 30 10:47 3
Katalog strat i zbrodni wojennych popełnionych w Polsce w latach 1939-45 Jan 29 15:05 1
Mecenas Roman Giertych należy do mafii papierosowej Jan 29 13:27 1
Wolność słowa w cudownych Chinach Jan 29 13:19 1
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA . :) Jan 29 12:03 23
Propaganda rosyjska to nie tylko dezinformacja Jan 29 11:43 1
Czułam, że jestem częścią czegoś zgniłego Jan 29 11:43 1
Elysium is back! Jan 28 22:50 1
do wszystkich :) Jan 28 11:56 3
Do makabrycznego odkrycia doszło podczas prac porządkowych Jan 27 13:37 1
Zagłady nie zrobili żadni naziści, tylko Niemcy hitlerowskie Jan 27 13:29 1
Zaostrzenie kar za najpoważniejsze przestępstwa Jan 26 21:10 1
Czeka nas koniec starego świata Jan 26 12:37 1
Ale skuteczna jest ustawa antyterrorystyczna! Jan 26 11:41 1
RE: POMYSŁ na ZABAWE ? CZY to jest ZAMACH TERORYSTYCZNY ? Jan 26 11:34 1
Ruskie lenno Wenezuela się sypie. Ruscy wysyłają swoje zielone ludziki na pomoc reżimowi. Jan 25 23:17 1
Polska przekazywała stronie amerykańskiej nawet ponad 3 miliony metadanych telekomunikacyjnych dziennie Jan 25 18:16 1
Co to jest retencja danych? Jan 25 18:08 1
Operatorzy telefoniczni po roku kasują ROZMOWY Jan 25 17:47 1
Po utrąceniu przez Izrael (przy wsparciu USA) ustawy IPN-u o karaniu za obwinianie narodu polskiego Jan 25 11:46 1
Policyjna gangsterka polit-poprawności Brudzińskiego Jan 25 11:45 1
ZDRADZILIŚCIE NAS! OSZUKALI! Jan 25 11:45 1
Dlaczego przekop Mierzei Wiślanej jest ważny dla bezpieczeństwa Polski Jan 24 19:19 1
Chiny klękają przed USA Jan 24 19:06 1
Porada pana Antypiryna na dzień 2019-01-24 Jan 24 18:29 5
Dlaczego wklejac tresc zamiast podawac same linki Jan 24 18:20 25
Policjanci rozmawiają sami ze sobą? Jan 24 17:40 2
Wolność w sieci po rosyjsku Jan 24 17:13 1
Tak naprawdę robimy was w bambuko, przyciągamy efekciarstwem. Jan 24 15:22 1
Przygotowania do konferencji nt. Bliskiego Wschodu w Warszawie Jan 24 14:41 1
Wolność w sieci po chińsku Jan 24 14:38 1
Sieć, która nie jest stworzona, by pochwycić w pułapkę. Jan 24 14:34 1
wyborcy partii opozycyjnych żywią bardziej negatywne uczucia Jan 24 14:32 1
Bezpośrednie oskarżenia Polaków o antysemityzm Jan 24 12:13 1
Sąd: Za masakrę w Monachium odpowiada też właściciel forum Jan 23 14:14 5
Mity o sieci I2P Jan 22 22:08 5
NAT Jan 22 18:46 8
Zapowiedź tego, co będzie. Jan 22 14:56 1
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Jan 22 14:05 14
DZIĘKUJEMY DUDACZEWSKIEMU: JAK SKW - OBCIAGA KUTASA . :) Jan 22 14:04 1
WRÓŻBA Jan 22 11:54 1
Nowa, nieznana dotąd jakość. Jan 22 11:42 1
JAK SKW OBCIAGA KUTASA :) Jan 22 11:35 1
(no subject) Jan 21 22:39 3
BM POP3 SMTP Jan 21 21:44 5
Chiny klękają Jan 21 12:20 1
Dewianci z CNN Jan 21 12:16 1
Polowanie na Żyda Andruszkiewicza Jan 21 12:14 1
Jade wczoraj pociagiem do domu na weekend i slysze jak za plecami siedza sobie 4 loszki i tak gadaja: Jan 20 18:08 3
W tym działaniu każdy z Was musi być dla siebie dowódcą Jan 20 08:19 1
Anaktam Pastam Paspasim Dionsim Jan 19 22:12 1