Kondolencje, dzieciaki...

BM-2cWzm88K5d1QSEtyHLY4V4pw6NEks8o7Ek
Feb 17 14:59 [raw]

Używałeś Bitmessage pod Windows? Zostałeś totalnie wyruchany. Milicja siedzi na Twoim komputerze. "Folks, I had a look at some pyBM exploit samples from the wild and I have bad news: the most common Windows exploit bootstraps the Powershell Empire agent. As a complex and highly modular weapon system, it's difficult to describe Empire in just a few words, but if I were to give it a try, it would be along the lines of "nuclear pwnage". See the website documentation and source code for details: http://www.powershellempire.com/ What this means for you: If you're not a Windows user, you can safely ignore this message. If you ran PyBM 0.6.2 on Windows anytime in the last 15 months, it's prudent to consider your data fully compromised, including files, keys, network, webcam, keylogs etc. If you had other devices backed up to your computer (iPhone etc), consider them compromised as well, and it's also possible that your machine was used as a launchpad to further attack other vulnerable machines on your network. What you need to do: The usual Windows compromise routine: unplug the machine from the Internet, reinstall on a brand new hard disk and restore your original files from backups. Transfer your coins to a new wallet, revoke/reissue your PGP/OTR/BM keys, change ALL your passwords, call your bank to put your accounts on ID theft watch. Notify your tribe to challenge anyone pretending to be you. However, if at any time during this period, you used your Windows machine for any activities prohibited by your local warlords, it's highly possible that evidence of your activities is now out there, linked to the rest of the data from your machine. You are in danger and should consider executing your contingency plan right now. I'm sorry to be the bearer of bad news, but somebody has to do it or people may get hurt. Stay safe out there. "

[chan] po_polsku
Feb 17 15:31 [raw]

A linux?

[chan] po_polsku
Feb 17 15:33 [raw]

Sam główny programista BM został skutecznie zaatakowany pod Linuksem, a jego system spenetrowany.

[chan] po_polsku
Feb 17 15:40 [raw]

Czyli system jest skopromitowany i najlepiej go przeistalować?

[chan] po_polsku
Feb 17 15:43 [raw]

Tak, zdecydowanie tak.

[chan] po_polsku
Feb 17 15:49 [raw]

Na czym ten błąd polegał? wszystkich zatakowano.

[chan] po_polsku
Feb 17 15:58 [raw]

W roku 2016 jeden z developerów BM dodał do kodu obsługę tak zwanego poszerzonego kodowania powiązaną z obsługą skompresowanych wiadomości. Zawierała ona błąd pozwalający na to, by odpowiednio przygotowany DOWOLNY kod wysłany do klienta BM w nowym formacie został wykonany na komputerze odbiorcy. W krótkim czasie pojawiło się kilkanaście bazujących na tej luce exploitów o różnych funkcjach, począwszy od kradzieży portfeli kryptowalut, prywatnych kluczy GPG, haseł, aż po instalowanie w systemie złożonych wielofunkcyjnych backdoorów pozwalających na pełną zdalną kontrolę.

[chan] po_polsku
Feb 17 16:01 [raw]

Atakowali wszystkich czy wybierali konkretne ofiary?

[chan] po_polsku
Feb 17 16:11 [raw]

Twórca BM zasłużył na dedykowany skomplikowany atak. Kilka innych osób też dostało "imienne prezenty". Pozostali dostali taśmowe backdoory.

[chan] po_polsku
Feb 17 16:23 [raw]

Atak umożliwiał uzyskanie uprawnień root?

[chan] po_polsku
Feb 17 16:35 [raw]

Zależy od tego, jaki payload był załadowany przez exploita i jak dobrze zabezpieczył swój system użytkownik.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:22 [raw]

Nie demonizowałbym tak z tą reinstalacją. Oczywiście wiadomo, że warto co jakiś czas ją zrobić ale w tym przypadku raczej niekoniecznie. Zaufane żródła podają , że ataki były prowadzone głównie na początku 2017 roku. Panika wzięła się stąd, że jeden z developerów oberwał po uszach dopiero niedawno. Dokładnie nie wiadomo też z jakiego powodu ale informacje o niebezpiecznej wersji opublikował teraz. Wg niego tylko jedna z wersji instalacyjnych i to pod Winde jest zagrożona a mało kto używa przecież windowsa, i jednocześnie walczy o anonimowość w sieci. Oczywiście nikomu nie można za bardzo ufać i trza być ostrożnym. Prawda jest taka, że zagrożenie trwa już od ponad roku i jak na mój rozum trochę za późno na sianie paniki. Jeśli ktoś na bieżąco kontroluje swoje serwery / komputery to powinien byc bezpieczny. p.s. apropo tematu wiadomości to może są tu "dzieciaki" ale są też ludzie po 40-tce :P

[chan] po_polsku
Feb 17 18:28 [raw]

Dokladnie tak ale niebezpieczenstwo nadal jakies istnieje bo jak obserwuje z kim moja apka siê laczy to widze prawie same wersje 0.6.2.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:35 [raw]

Ile próbek kodu exploita posiadasz? ZERO. Ile próbek ja przeanalizowałem? KILKANAŚCIE. Ze swoim komputerem rób co chcesz. Ale nie szkodź innym swoją aktywną niewiedzą. Reinstalacja jest WYSOCE wskazana. "Dokładnie nie wiadomo też z jakiego powodu ale informacje o niebezpiecznej wersji opublikował teraz" Badanie kodu, potwierdzanie podatności. "Wg niego tylko jedna z wersji instalacyjnych i to pod Winde jest zagrożona" BZDURA. Podatny jest kod pythona, a z tego wynika podatność również pod Linuksem. Potwierdzone są udane ataki przez samych linuksowych użytkownikóW BM. Sam developer BM na chanie bitmessage potwierdza udane ataki na wersję linuksową. Zmień swoje źródła informacji albo naucz się czytać ze zrozumieniem. "zagrożenie trwa już od ponad roku i jak na mój rozum trochę za późno na sianie paniki." Słusznie. Odkrywcy luk Meltdown i Spectre powinni je po prostu zignorować. Bo to po prostu takie rozsądne, nie nagłaśniać starych luk. Milicja na pewno za to podziękuje.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:46 [raw]

"Ile próbek kodu exploita posiadasz? ZERO. Ile próbek ja przeanalizowałem? KILKANAŚCIE. Ze swoim komputerem rób co chcesz. Ale nie szkodź innym swoją aktywną niewiedzą. Reinstalacja jest WYSOCE wskazana." Wow, szacun! Co w takim razie polecasz? Nowa instalacja systemu, wymiana wrażliwych haseł i kluczy, które na nim były, nowy bitmessage - program i nowe adresy. Samego bitmessage zamknąć w jakiejś klatce typu firejail, lxc, chroot? Ktoś polecał wcześniej się nie pierniczyć i whonix sobie zasunąć.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:47 [raw]

Nie mam kilkunastu ale nie jest to też ZERO. przez myśl by mi nie przeszło żeby szkodzić komuś swoją niewiedzą i miło, że mnie poprawiłeś. Każdy ma inne metody działania i zabezpieczania swoich systemów. Skoro znana jest luka to można łatwo dopilnować, żeby nie zaszkodziła. No może nie tak łatwo ale można. Nie chcę sie oczywiście sprzeczać. Po prostu wyraziłem swoją opinię. Codziennie jesteśmy atakowani informacjami o odkrywanych lukach w oprogramowaniu, którego uzywamy. Czy codziennie przez to reinstalujemy kompa ?

[chan] po_polsku
Feb 17 18:55 [raw]

Co wypada zrobić: Instalacja systemu od zera, zmiana haseł, rewokacja kluczy GPG, zmiana prywatnych adresów BM. Na pewno wypada zrobić to pod Windows. Pod linuksem wtedy, jeśli nasze bardziej poyfne dane/klucze/hasła znajdowały się w obrębie tej samej maszyny co BM. Whonix to mądra opcja. BM nie powinien sąsiadować w jednej maszynie (wirtualnej czy fizycznej) z ważnymi rzeczami. Ja od lat szyfruję e-maile GPG na maszynie bez sieci. Zaszyfrowane maile przenoszę pendrajwem z fizyczną blokadą zapisu. Pod linuksem zastosujmy prezentowany już na innych chanach skrypt firejailujący BM: This firejail script sandboxes python application to have access only to necessary folders. All other folders on system are inaccessible. ================== startbitmessage.sh ================== cd ~/sandbox/PyBitmessage/src firejail --noprofile --whitelist=/home/scripts/.config/PyBitmessage/ --whitelist=/home/scripts/sandbox/PyBitmessage/ python2 /home/scripts/sandbox/PyBitmessage/src/bitmessagemain.py

[chan] po_polsku
Feb 17 19:05 [raw]

Wszystkie na raz zostały komputery zatakowane?

[chan] po_polsku
Feb 17 19:09 [raw]

Na najpopularniejsze chany wysłano wiele zainfekowanych wiadomości. Zainfekowane wiadomości zostały także wysłane do ogromnej ilości ludzi których prywatne adresy BM były do znalezienia w sieci, przykładowo przez portal Beamstat.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:17 [raw]

Jekie jest prawdopodobieństwo że mnie zatakowano?

[chan] po_polsku
Feb 17 19:19 [raw]

zara sie kurde milion specjalistow od kodu znajdzie. wersja 6.3.2 jest bezpieczna a dodatkowo mozna ja w chroota wpakowac . na reddicie jest ze glownie windowsowcy maja problem ja tam nie reinstaluje. wrazliwe dane i tak mam na innej maszynie.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:23 [raw]

Wersja 6.3.2 jest wersją sklepaną przez developera w panice i wypuszczoną wczoraj. Wszystkie wersje między 6.1 a 6.3.2 są podatne na penetrację eksploitem. Jeśli miałeś wersję podatną a teraz zastąpiłeś ją niepodatną to usunąłeś jedynie podatność - nie skutki ewentualnej penetracji twojego systemu.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:24 [raw]

Zajrzyj do DEBUG.LOG w folderze BM. Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:57 [raw]

Tak Wszystkie na raz w 1 sekunde. Najlepsze rozwiazanie to zmiana komputera bo wirus mog sie schowac w napedzie dvd i juz go nie usuniesz

[chan] po_polsku
Feb 17 20:03 [raw]

Kpisz, bo jesteś niedouczony. Zatem masz, doucz się: https://www.popsci.com/most-sophisticated-malware-ever-can-infect-hard-drive-firmware https://www.eff.org/deeplinks/2015/03/hardwired-for-betrayal http://www.zdnet.com/article/android-trojan-infiltrates-mobile-firmware-trend-micro-apps/ https://www.welivesecurity.com/2017/10/19/malware-firmware-exploit-sense-security/ http://blog.virustotal.com/2016/01/putting-spotlight-on-firmware-malware_27.html https://www.computerworld.com/article/2955641/cybercrime-hacking/macs-can-be-remotely-infected-with-firmware-malware-that-remains-after-reformatting.html https://www.wired.com/2014/10/code-published-for-unfixable-usb-attack/ Na przyszłość zanim zabierzesz głos w sprawach, w których nie masz wystarczającej wiedzy, zastanów się dwa razy.

[chan] po_polsku
Feb 17 20:11 [raw]

100% jeśli używałeś np chanów general, bitmessage.

[chan] po_polsku
Feb 17 20:18 [raw]

no taa. pewnie jest tak jak mowisz.trudniej usunac efekt ewentualnej penetracji niz zabezpieczyc sie przed dziura niestety

[chan] po_polsku
Feb 18 13:36 [raw]

Ja monitoruje swoj system i wyglada na czysty. PY jest w piaskownicy.

[chan] po_polsku
Feb 18 13:41 [raw]

Sprawdź logi na obecność zapisu identyfikującego wykonanie się exploita.

[chan] po_polsku
Feb 18 17:50 [raw]

Które logi?

[chan] po_polsku
Feb 18 18:00 [raw]

debug.log z folderu PyBitmessage

[chan] po_polsku
Feb 19 18:45 [raw]

Mój BM jest w /home/user/PyBitmessage i nie ma tam debug.log !!! Jestem tego pewny.

[chan] po_polsku
Feb 19 18:47 [raw]

Poszukaj zatem swojego debug.log - to Twoja szansa na wykrycie włamania.

[chan] po_polsku
Feb 19 19:08 [raw]

u mnie to samo. debug.logu brak. odpalilem wyszukiwanie i nie znalazlo . OS = Jessie / home/ja/soft/PyBitmessage

[chan] po_polsku
Feb 19 19:40 [raw]

Może nie ustawiliście bitmessage w ustawieniach Run in Portable Mode i macie debug.log w innym folderze. Szukajcie odpowiednio kto co ma w całym /home/ja i /home/user. Obstawiam, że będzie w ~/.config/PyBitmessage. Chyba, że zostaliście zaatakowani i usunęło wam debug.log :-D

[chan] po_polsku
Feb 19 20:34 [raw]

/home/user/.config/PyBitmessage/ Co szukać w logach?

[chan] po_polsku
Feb 19 21:08 [raw]

znalazłem. Na co wypada zwrócić uwagę tzn jakie błędy mogą sugerować że atak był ?

[chan] po_polsku <<Ext>>
Feb 20 06:18 [raw]

Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 20 12:15 [raw]

Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 20 12:15 [raw]

Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 20 14:59 [raw]

CRITICAL - Major error occurred when trying to execute a SQL statement within the sqlThread. Please tell Atheros about this error message or post it in the forum! Error occurred while trying to execute statement: "UPDATE inbox SET read = 1 WHERE msgid IN(?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?) AND read=0" Here are the parameters; you might want to censor this data with asterisks (***) as it can contain private information: ( [i masa krzaczków]'\xfd\xad\x9f@\x8e\x9c}^\xddd\x9e/\xdb\xf2\xfd\xd8\xc2\xd5m\x1c\x8d\r\xcbN\x04\xc5>\xe3\xea\x89\xf3.', 'j\xef\xb0#evV\xe4\xe6m\xf7\xe3B\x07\xe8\x8f\x05\xecd\xbb\xf4\xaa\x94\xbc\xa8\xd7\x0buK\x08\xd4\xcc', '^\xfe\xa3\xeb\xa8c\xb1\x86\x81\xa4E\x9bo%\t\xa7$\x11\xaf;\xf1\x04\xeeU\xaf\x7f\xe1cE\xee\xaf%', '\xfb\xc5B\x04NZn~\xda\x9a\xb1\x0bB\xaf%*\x08(d\x99OO\xaex\x06Gh?\x8ckn}', '\xae\xcf\xf0G_\x08\xbf\x90\xe5\xc5\xd8u\xe9Q\x8c\x84\x85\xd6\xa4\xf1\xc5\x18\xd3\xba:\xcc\x97\r\x92\x9b\xbd7', '\x94k\xb9N%\xd5d\r`\xeb?\xe4FS2\xf4XiG\xaeVe\xd1-u\x0b\x82\x19\xe9\xafw7', '\xed\xb1s\xd4YXr\x10\x04\xbe\xa5\xb3\xd69\xb8\xd7\xf4E\xf2xb0\xb9\xb0D\xf9H\x1b$\x8f\xf1W', '\x12[g2.\x00g\xe9\x0bJ\xe0\xdd\xbbHX\xfan\xc0dq\x86\xb9Q\\\xbcL\xde\xfb\xf8\xd2F\xb3','). Here is the actual error message thrown by the sqlThread: too many SQL variables

[chan] po_polsku
Feb 20 18:39 [raw]

Program rkhunter wykryje ewetualną furtkę?

[chan] po_polsku
Feb 20 18:44 [raw]

Zależy od jakości załadowanego złośliwego kodu.

[chan] po_polsku
Feb 22 16:13 [raw]

czyżby z tego źródła: https://pay.reddit.com/r/bitmessage/comments/7xrmdi/how_to_detect_successful_attack_from_the_extended/

[chan] po_polsku
Feb 22 17:22 [raw]

Nie. Korespondencja z developerem Bitmessage.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
JEBAC KURWE POLICJE Jun 21 11:13 55
Kiedy zostaną sprostowane kłamstwa na temat Antoniego Macierewicza? Jun 21 09:09 2
Polska rośnie w siłę, polska gospodarka jest coraz silniejsza i zaczyna być liderem Europy Wschodniej Jun 21 08:48 9
Są granice kompromisu, poza które cofnąć się nie wolno Jun 21 08:12 1
Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty Jun 21 07:06 1
Magia szamanistyczna działa skutecznie - polscy "piłkarze" zgnojeni Jun 21 06:00 3
Magia szamanistyczna DZIAŁA Jun 21 04:52 6
RE: Prostytutki oburzone! Okrutne słowa klientów. Powołują się na RODO Jun 20 21:58 5
"To miejsce zdrajców i pedofilów". Clint Eastwood zapowiada walkę z Hollywood Jun 20 20:09 1
STOP SOROS Jun 20 17:42 3
Chcą pamiętać tylko o zbrodniach nazizmu, a nie komunizmu Jun 20 17:05 2
Chorzy psychicznie lewacy chcą ocenzurować sieć Jun 20 16:59 1
диверсия, говорите? Jun 20 16:48 8
WYTRYSK ABERRACJI Jun 20 16:14 1
Ćwiczenia w Polsce hipnotycznego sterowania człowiekiem przed realizacją "zamachów terrorystycznych" Jun 20 14:45 1
RODO a cezura internetu? Jun 20 12:13 4
JAK SKW OBCIĄGA. Jun 20 08:33 1
Grillowanie kacapii przez UK Jun 20 06:18 1
Koniec ruskiego szczucia ONZ na Izrael Jun 20 06:06 1
PRL-owkie rządy pomazańców gruzińskiego dewianta i jego następców Jun 20 06:06 1
mecz ... Jun 19 22:35 1
Zamach terorystyczny - zabawa ? Jun 19 17:56 4
Sędziowskie zielone ludzki znowu wierzgają przeciwko desowietyzacji sądów Jun 19 17:31 1
PO reprezentuje mafię Jun 19 15:01 1
Wszyscy uczniowie szkół średnich z Lublina zostali wezwani Jun 19 15:01 1
SZMALCOWNICY Jun 19 15:01 1
Dalsze aresztowania w sprawie kolejnej afery PO-PSL Jun 19 15:01 1
Mafia sędziowska skarży się "zagranico" Jun 19 14:56 1
To już jutro! Ostatni moment, by zaprotestować przeciwko cenzurze internetu Jun 19 12:52 5
Czy czeka nas cenzura Internetu? Jun 19 12:36 27
Pozostało już tylko jedno zasadnicze pytanie – kto pociąga za sznurki? Jun 19 08:37 1
Patriotyzm - absurd i głupota Jun 19 01:41 3
Wiara - co to takiego? Jun 19 01:35 2
Nowe anonimowe forum Jun 19 00:25 1
Bardziej agresywne podejście do obrony kraju przed cyberatakami Jun 18 18:40 1
Amerykańska dominacja w kosmosie Jun 18 18:36 1
Kupię płytę głowną Abit KD7-RAID Jun 18 13:24 1
Dociskanie śruby kacapom Jun 18 13:06 1
Kolejna afera rządów PO-PSL Jun 18 12:54 1
Zdrada stanu Jun 18 12:52 1
Kto, kiedy, z kim i gdzie zawarł taką umowę? Jun 18 12:50 1
10 grzechów PiS które zmniejszyły szanse podejrzanych na sprawiedliwy proces w Polsce, to Jun 18 11:20 2
Macierewicz wciąż MON Jun 18 10:58 3
Należy wpisać zwycięstwo PO do Konstytucji. Jun 18 10:56 1
KSIĄŻE NOCY Jun 18 10:55 1
Brońcie dalej niezależności sądownictwa... od prawa, gawnojedy. Jun 18 10:54 1
Profesjonalnie zorganizowane nawoływanie do łamania prawa Jun 18 09:50 1
Charyzma, uległość, podatność Jun 18 07:48 3
Targowiczanie opluwają Polskę Jun 18 06:51 3
chan russia Jun 17 22:31 11
Polska ma zbyt małe zasoby kapitału intelektualnego Jun 17 20:24 1
Kłamstwa, manipulacje, skandale. 50 afer PiS na 2-lecie rządów Jun 17 20:19 1
Jerzy Zięba - Szarlatan czy Zbawiciel Jun 17 20:07 1
7-godzinny dzień pracy dla rodziców? Projekt ustawy jest już w Sejmie! Jun 17 19:54 8
Dane DNA w serwisach genealogicznych mogą być wykorzystane w dochodzeniach Jun 17 17:54 2
Izraelski polityk o supremacji rasy żydowskiej Jun 17 16:25 2
Policjanci bardzo ciężko pobici przez zawodnika sportów walki, zawodowego... Jun 17 16:23 1
15 dilerów dopalaczy w areszcie. Handlarze mają już nowy sposób! Jun 17 16:22 1
Nowe prawo w Australii. Zmienia podejście do tajemnicy spowiedzi Jun 17 16:18 5
Zatrzymano mężczyznę, który przekazał dopalacze nastolatkom Jun 17 16:15 1
Doszukiwanie się trzeciego albo i czwartego dna, wielopiętrowych spisków. Jun 17 15:48 1
PiS nie zamiata afer pod dywan Jun 17 14:49 1
Sprawa smoleńska nie jest częścią gry politycznej, lecz częścią polskiego bytu narodowego Jun 17 14:07 1
Wzorowa praca służb ws. GetBack Jun 17 14:04 1
Spowiedź - najbardziej demoralizujący obyczaj naszych czasów? Jun 17 12:45 3
Federalna Służba Wywiadowcza (BND) prowadziła od końca lat 90. elektroniczną inwigilację Jun 17 11:19 1
Potrzeby seksualne księży Jun 17 11:13 2
Polskim specjalistom od  Chin jest wygodniej nie mówić o  pewnych tematach Jun 17 07:52 1
RDX w Smoleńsku – Pieczęć Putina oraz FSB Jun 17 06:00 1
Przed rosyjską ambasadą w Holandii ustawiono 298 krzeseł Jun 17 05:55 1
Podjął grę z Putinem przeciwko polskiemu prezydentowi Jun 17 05:55 1
Dowód tego, że doszło do eksplozji i że samolot został zniszczony na jej skutek Jun 17 05:55 1
Policja złapała CBA na podkładaniu dowodów Jun 17 02:33 5
instalacja diaspory Jun 16 19:38 1
Prostytutki oburzone! Okrutne słowa klientów. Powołują się na RODO Jun 16 18:42 3
https://www.youtube.com/watch?v=59HQZMC9j6Y Jun 16 17:17 26
Rozpoczyna się wojna z Ziębą i krytykami szczepień Jun 16 16:35 30
W USA uchwalają CREEPER Act - zakaz importu seks-lalek o wyglądzie dzieci Jun 16 14:15 3
Czesi nie chcą izraelskich radarów Jun 16 13:41 1
Wabił na cukierki, prosił, żeby nikomu nie mówiła. 66-letni pedofil... Jun 16 13:35 1
Sprzątanie gawnojedów w USA Jun 16 12:40 2
Osaczany putinek sra pod siebie Jun 16 12:37 4
Odbudowa narodu i państwa Jun 16 12:35 1
test Jun 16 11:24 4
Miejscowość Stanisławów w gminie Baranów Jun 16 10:04 3
Podatek od linków, czyli dlaczego reforma praw autorskich w UE powinna martwić programistów i każdego, kto korzysta z internetu? Jun 16 06:18 4
Генерал или поляки Jun 15 17:05 1
Biegli wykryli w jego organizmie wysokie stężenie amfetaminy Jun 15 15:51 1
умрите, пенсы, сегодня! Jun 15 13:31 1
корабль обречённых идиотов Jun 15 12:11 2
Białostoccy policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna miał składać seksualne propozycje nieletnim w zamian za pieniądze Jun 15 12:08 1
Закуси-ка этим, "патриот" Jun 15 10:04 1
Мотивы одноклеточных псевдопатриотов. Jun 15 09:57 1
Самое педерастическое и лживое место в БМ это канал ru.politics Jun 15 09:57 3
Duże różnice w zdrowiu dzieci szczepionych i nieszczepionych Jun 14 19:13 1
Przeczytajcie UWAŻNIE i dajcie znać, czy znaleźliście coś ciekawego Jun 14 18:18 1
Dane jak narkotyki. Policja szkoli psy, aby wykrywały smartfony i karty pamięci Jun 14 18:07 9
Rosja wprowadza surowy nadzór nad Internetem Jun 14 18:05 9
Polska jest starą demokracją. Ma silne tradycje obywatelskie i słabe biurokratyczne. Jun 14 17:42 1
Operacja GetBack Jun 14 17:39 1