Kondolencje, dzieciaki...

BM-2cWzm88K5d1QSEtyHLY4V4pw6NEks8o7Ek
Feb 17 14:59 [raw]

Używałeś Bitmessage pod Windows? Zostałeś totalnie wyruchany. Milicja siedzi na Twoim komputerze. "Folks, I had a look at some pyBM exploit samples from the wild and I have bad news: the most common Windows exploit bootstraps the Powershell Empire agent. As a complex and highly modular weapon system, it's difficult to describe Empire in just a few words, but if I were to give it a try, it would be along the lines of "nuclear pwnage". See the website documentation and source code for details: http://www.powershellempire.com/ What this means for you: If you're not a Windows user, you can safely ignore this message. If you ran PyBM 0.6.2 on Windows anytime in the last 15 months, it's prudent to consider your data fully compromised, including files, keys, network, webcam, keylogs etc. If you had other devices backed up to your computer (iPhone etc), consider them compromised as well, and it's also possible that your machine was used as a launchpad to further attack other vulnerable machines on your network. What you need to do: The usual Windows compromise routine: unplug the machine from the Internet, reinstall on a brand new hard disk and restore your original files from backups. Transfer your coins to a new wallet, revoke/reissue your PGP/OTR/BM keys, change ALL your passwords, call your bank to put your accounts on ID theft watch. Notify your tribe to challenge anyone pretending to be you. However, if at any time during this period, you used your Windows machine for any activities prohibited by your local warlords, it's highly possible that evidence of your activities is now out there, linked to the rest of the data from your machine. You are in danger and should consider executing your contingency plan right now. I'm sorry to be the bearer of bad news, but somebody has to do it or people may get hurt. Stay safe out there. "

[chan] po_polsku
Feb 17 15:31 [raw]

A linux?

[chan] po_polsku
Feb 17 15:33 [raw]

Sam główny programista BM został skutecznie zaatakowany pod Linuksem, a jego system spenetrowany.

[chan] po_polsku
Feb 17 15:40 [raw]

Czyli system jest skopromitowany i najlepiej go przeistalować?

[chan] po_polsku
Feb 17 15:43 [raw]

Tak, zdecydowanie tak.

[chan] po_polsku
Feb 17 15:49 [raw]

Na czym ten błąd polegał? wszystkich zatakowano.

[chan] po_polsku
Feb 17 15:58 [raw]

W roku 2016 jeden z developerów BM dodał do kodu obsługę tak zwanego poszerzonego kodowania powiązaną z obsługą skompresowanych wiadomości. Zawierała ona błąd pozwalający na to, by odpowiednio przygotowany DOWOLNY kod wysłany do klienta BM w nowym formacie został wykonany na komputerze odbiorcy. W krótkim czasie pojawiło się kilkanaście bazujących na tej luce exploitów o różnych funkcjach, począwszy od kradzieży portfeli kryptowalut, prywatnych kluczy GPG, haseł, aż po instalowanie w systemie złożonych wielofunkcyjnych backdoorów pozwalających na pełną zdalną kontrolę.

[chan] po_polsku
Feb 17 16:01 [raw]

Atakowali wszystkich czy wybierali konkretne ofiary?

[chan] po_polsku
Feb 17 16:11 [raw]

Twórca BM zasłużył na dedykowany skomplikowany atak. Kilka innych osób też dostało "imienne prezenty". Pozostali dostali taśmowe backdoory.

[chan] po_polsku
Feb 17 16:23 [raw]

Atak umożliwiał uzyskanie uprawnień root?

[chan] po_polsku
Feb 17 16:35 [raw]

Zależy od tego, jaki payload był załadowany przez exploita i jak dobrze zabezpieczył swój system użytkownik.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:22 [raw]

Nie demonizowałbym tak z tą reinstalacją. Oczywiście wiadomo, że warto co jakiś czas ją zrobić ale w tym przypadku raczej niekoniecznie. Zaufane żródła podają , że ataki były prowadzone głównie na początku 2017 roku. Panika wzięła się stąd, że jeden z developerów oberwał po uszach dopiero niedawno. Dokładnie nie wiadomo też z jakiego powodu ale informacje o niebezpiecznej wersji opublikował teraz. Wg niego tylko jedna z wersji instalacyjnych i to pod Winde jest zagrożona a mało kto używa przecież windowsa, i jednocześnie walczy o anonimowość w sieci. Oczywiście nikomu nie można za bardzo ufać i trza być ostrożnym. Prawda jest taka, że zagrożenie trwa już od ponad roku i jak na mój rozum trochę za późno na sianie paniki. Jeśli ktoś na bieżąco kontroluje swoje serwery / komputery to powinien byc bezpieczny. p.s. apropo tematu wiadomości to może są tu "dzieciaki" ale są też ludzie po 40-tce :P

[chan] po_polsku
Feb 17 18:28 [raw]

Dokladnie tak ale niebezpieczenstwo nadal jakies istnieje bo jak obserwuje z kim moja apka siê laczy to widze prawie same wersje 0.6.2.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:35 [raw]

Ile próbek kodu exploita posiadasz? ZERO. Ile próbek ja przeanalizowałem? KILKANAŚCIE. Ze swoim komputerem rób co chcesz. Ale nie szkodź innym swoją aktywną niewiedzą. Reinstalacja jest WYSOCE wskazana. "Dokładnie nie wiadomo też z jakiego powodu ale informacje o niebezpiecznej wersji opublikował teraz" Badanie kodu, potwierdzanie podatności. "Wg niego tylko jedna z wersji instalacyjnych i to pod Winde jest zagrożona" BZDURA. Podatny jest kod pythona, a z tego wynika podatność również pod Linuksem. Potwierdzone są udane ataki przez samych linuksowych użytkownikóW BM. Sam developer BM na chanie bitmessage potwierdza udane ataki na wersję linuksową. Zmień swoje źródła informacji albo naucz się czytać ze zrozumieniem. "zagrożenie trwa już od ponad roku i jak na mój rozum trochę za późno na sianie paniki." Słusznie. Odkrywcy luk Meltdown i Spectre powinni je po prostu zignorować. Bo to po prostu takie rozsądne, nie nagłaśniać starych luk. Milicja na pewno za to podziękuje.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:46 [raw]

"Ile próbek kodu exploita posiadasz? ZERO. Ile próbek ja przeanalizowałem? KILKANAŚCIE. Ze swoim komputerem rób co chcesz. Ale nie szkodź innym swoją aktywną niewiedzą. Reinstalacja jest WYSOCE wskazana." Wow, szacun! Co w takim razie polecasz? Nowa instalacja systemu, wymiana wrażliwych haseł i kluczy, które na nim były, nowy bitmessage - program i nowe adresy. Samego bitmessage zamknąć w jakiejś klatce typu firejail, lxc, chroot? Ktoś polecał wcześniej się nie pierniczyć i whonix sobie zasunąć.

[chan] po_polsku
Feb 17 18:47 [raw]

Nie mam kilkunastu ale nie jest to też ZERO. przez myśl by mi nie przeszło żeby szkodzić komuś swoją niewiedzą i miło, że mnie poprawiłeś. Każdy ma inne metody działania i zabezpieczania swoich systemów. Skoro znana jest luka to można łatwo dopilnować, żeby nie zaszkodziła. No może nie tak łatwo ale można. Nie chcę sie oczywiście sprzeczać. Po prostu wyraziłem swoją opinię. Codziennie jesteśmy atakowani informacjami o odkrywanych lukach w oprogramowaniu, którego uzywamy. Czy codziennie przez to reinstalujemy kompa ?

[chan] po_polsku
Feb 17 18:55 [raw]

Co wypada zrobić: Instalacja systemu od zera, zmiana haseł, rewokacja kluczy GPG, zmiana prywatnych adresów BM. Na pewno wypada zrobić to pod Windows. Pod linuksem wtedy, jeśli nasze bardziej poyfne dane/klucze/hasła znajdowały się w obrębie tej samej maszyny co BM. Whonix to mądra opcja. BM nie powinien sąsiadować w jednej maszynie (wirtualnej czy fizycznej) z ważnymi rzeczami. Ja od lat szyfruję e-maile GPG na maszynie bez sieci. Zaszyfrowane maile przenoszę pendrajwem z fizyczną blokadą zapisu. Pod linuksem zastosujmy prezentowany już na innych chanach skrypt firejailujący BM: This firejail script sandboxes python application to have access only to necessary folders. All other folders on system are inaccessible. ================== startbitmessage.sh ================== cd ~/sandbox/PyBitmessage/src firejail --noprofile --whitelist=/home/scripts/.config/PyBitmessage/ --whitelist=/home/scripts/sandbox/PyBitmessage/ python2 /home/scripts/sandbox/PyBitmessage/src/bitmessagemain.py

[chan] po_polsku
Feb 17 19:05 [raw]

Wszystkie na raz zostały komputery zatakowane?

[chan] po_polsku
Feb 17 19:09 [raw]

Na najpopularniejsze chany wysłano wiele zainfekowanych wiadomości. Zainfekowane wiadomości zostały także wysłane do ogromnej ilości ludzi których prywatne adresy BM były do znalezienia w sieci, przykładowo przez portal Beamstat.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:17 [raw]

Jekie jest prawdopodobieństwo że mnie zatakowano?

[chan] po_polsku
Feb 17 19:19 [raw]

zara sie kurde milion specjalistow od kodu znajdzie. wersja 6.3.2 jest bezpieczna a dodatkowo mozna ja w chroota wpakowac . na reddicie jest ze glownie windowsowcy maja problem ja tam nie reinstaluje. wrazliwe dane i tak mam na innej maszynie.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:23 [raw]

Wersja 6.3.2 jest wersją sklepaną przez developera w panice i wypuszczoną wczoraj. Wszystkie wersje między 6.1 a 6.3.2 są podatne na penetrację eksploitem. Jeśli miałeś wersję podatną a teraz zastąpiłeś ją niepodatną to usunąłeś jedynie podatność - nie skutki ewentualnej penetracji twojego systemu.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:24 [raw]

Zajrzyj do DEBUG.LOG w folderze BM. Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 17 19:57 [raw]

Tak Wszystkie na raz w 1 sekunde. Najlepsze rozwiazanie to zmiana komputera bo wirus mog sie schowac w napedzie dvd i juz go nie usuniesz

[chan] po_polsku
Feb 17 20:03 [raw]

Kpisz, bo jesteś niedouczony. Zatem masz, doucz się: https://www.popsci.com/most-sophisticated-malware-ever-can-infect-hard-drive-firmware https://www.eff.org/deeplinks/2015/03/hardwired-for-betrayal http://www.zdnet.com/article/android-trojan-infiltrates-mobile-firmware-trend-micro-apps/ https://www.welivesecurity.com/2017/10/19/malware-firmware-exploit-sense-security/ http://blog.virustotal.com/2016/01/putting-spotlight-on-firmware-malware_27.html https://www.computerworld.com/article/2955641/cybercrime-hacking/macs-can-be-remotely-infected-with-firmware-malware-that-remains-after-reformatting.html https://www.wired.com/2014/10/code-published-for-unfixable-usb-attack/ Na przyszłość zanim zabierzesz głos w sprawach, w których nie masz wystarczającej wiedzy, zastanów się dwa razy.

[chan] po_polsku
Feb 17 20:11 [raw]

100% jeśli używałeś np chanów general, bitmessage.

[chan] po_polsku
Feb 17 20:18 [raw]

no taa. pewnie jest tak jak mowisz.trudniej usunac efekt ewentualnej penetracji niz zabezpieczyc sie przed dziura niestety

[chan] po_polsku
Feb 18 13:36 [raw]

Ja monitoruje swoj system i wyglada na czysty. PY jest w piaskownicy.

[chan] po_polsku
Feb 18 13:41 [raw]

Sprawdź logi na obecność zapisu identyfikującego wykonanie się exploita.

[chan] po_polsku
Feb 18 17:50 [raw]

Które logi?

[chan] po_polsku
Feb 18 18:00 [raw]

debug.log z folderu PyBitmessage

[chan] po_polsku
Feb 19 18:45 [raw]

Mój BM jest w /home/user/PyBitmessage i nie ma tam debug.log !!! Jestem tego pewny.

[chan] po_polsku
Feb 19 18:47 [raw]

Poszukaj zatem swojego debug.log - to Twoja szansa na wykrycie włamania.

[chan] po_polsku
Feb 19 19:08 [raw]

u mnie to samo. debug.logu brak. odpalilem wyszukiwanie i nie znalazlo . OS = Jessie / home/ja/soft/PyBitmessage

[chan] po_polsku
Feb 19 19:40 [raw]

Może nie ustawiliście bitmessage w ustawieniach Run in Portable Mode i macie debug.log w innym folderze. Szukajcie odpowiednio kto co ma w całym /home/ja i /home/user. Obstawiam, że będzie w ~/.config/PyBitmessage. Chyba, że zostaliście zaatakowani i usunęło wam debug.log :-D

[chan] po_polsku
Feb 19 20:34 [raw]

/home/user/.config/PyBitmessage/ Co szukać w logach?

[chan] po_polsku
Feb 19 21:08 [raw]

znalazłem. Na co wypada zwrócić uwagę tzn jakie błędy mogą sugerować że atak był ?

[chan] po_polsku <<Ext>>
Feb 20 06:18 [raw]

Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 20 12:15 [raw]

Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 20 12:15 [raw]

Jeśli plik zawiera wyrażenie "TypeError: 'int' object is not callable" to na 100% zostałeś zaatakowany.

[chan] po_polsku
Feb 20 14:59 [raw]

CRITICAL - Major error occurred when trying to execute a SQL statement within the sqlThread. Please tell Atheros about this error message or post it in the forum! Error occurred while trying to execute statement: "UPDATE inbox SET read = 1 WHERE msgid IN(?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?,?) AND read=0" Here are the parameters; you might want to censor this data with asterisks (***) as it can contain private information: ( [i masa krzaczków]'\xfd\xad\x9f@\x8e\x9c}^\xddd\x9e/\xdb\xf2\xfd\xd8\xc2\xd5m\x1c\x8d\r\xcbN\x04\xc5>\xe3\xea\x89\xf3.', 'j\xef\xb0#evV\xe4\xe6m\xf7\xe3B\x07\xe8\x8f\x05\xecd\xbb\xf4\xaa\x94\xbc\xa8\xd7\x0buK\x08\xd4\xcc', '^\xfe\xa3\xeb\xa8c\xb1\x86\x81\xa4E\x9bo%\t\xa7$\x11\xaf;\xf1\x04\xeeU\xaf\x7f\xe1cE\xee\xaf%', '\xfb\xc5B\x04NZn~\xda\x9a\xb1\x0bB\xaf%*\x08(d\x99OO\xaex\x06Gh?\x8ckn}', '\xae\xcf\xf0G_\x08\xbf\x90\xe5\xc5\xd8u\xe9Q\x8c\x84\x85\xd6\xa4\xf1\xc5\x18\xd3\xba:\xcc\x97\r\x92\x9b\xbd7', '\x94k\xb9N%\xd5d\r`\xeb?\xe4FS2\xf4XiG\xaeVe\xd1-u\x0b\x82\x19\xe9\xafw7', '\xed\xb1s\xd4YXr\x10\x04\xbe\xa5\xb3\xd69\xb8\xd7\xf4E\xf2xb0\xb9\xb0D\xf9H\x1b$\x8f\xf1W', '\x12[g2.\x00g\xe9\x0bJ\xe0\xdd\xbbHX\xfan\xc0dq\x86\xb9Q\\\xbcL\xde\xfb\xf8\xd2F\xb3','). Here is the actual error message thrown by the sqlThread: too many SQL variables

[chan] po_polsku
Feb 20 18:39 [raw]

Program rkhunter wykryje ewetualną furtkę?

[chan] po_polsku
Feb 20 18:44 [raw]

Zależy od jakości załadowanego złośliwego kodu.

[chan] po_polsku
Feb 22 16:13 [raw]

czyżby z tego źródła: https://pay.reddit.com/r/bitmessage/comments/7xrmdi/how_to_detect_successful_attack_from_the_extended/

[chan] po_polsku
Feb 22 17:22 [raw]

Nie. Korespondencja z developerem Bitmessage.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Rusofobia albo śmierć Mar 19 20:36 5
Zamach terorystyczny - czy pomysł na zabawe ? Mar 19 16:19 14
PIS zakaże Bitcoin w Polsce - LOL - Ciekawe JAK? Mar 19 15:31 3
Obława na pirackie kopie Windowsa? Mar 18 22:20 32
Polski haker wpadł w Belgii Mar 18 09:17 2
ich szef zasugerował, żeby nie mówić publicznie o tym, co widzieli w Moskwie Mar 17 16:27 4
Rosja odpowiada za próbę zabójstwa Siergieja Skripala i jego córki Mar 17 16:07 3
Kalendarium zamachu Mar 17 15:40 1
Nie było gen. Błasika w kokpicie, ani w kabinie, ale komisja ustaliła między sobą, że generał będzie. Mar 17 15:32 1
Komisja Jerzego Millera pracowała pod z góry ustaloną tezę Mar 17 15:32 1
ten fragment został wycięty, pominięty, uznano, że nie ma co go analizować Mar 17 15:31 1
wbrew faktom komisja Millera stwierdziła „obecność” śp. generała Andrzeja Błasika w kokpicie Tupolewa Mar 17 15:31 1
Czy to przypadek Mar 17 15:31 1
Strach zwolenników „pancernej brzozy” Mar 17 14:54 23
Płacimy trzy razy większe podatki niż chłopi pańszyźniani i nadal nie uważamy się za niewolników Mar 17 14:21 1
Przez 6 lat blisko 50 milionów do podziału dla rodziny Owsiaków! Mar 17 14:21 1
Ile dostali w łapę? Na marginesie oszustwa szczepionkowego Mar 17 14:20 1
"strefy wybuchów" zamieniono na "strefy pożarów" Mar 17 14:15 3
"Komisja Millera" z rozmysłem fałszowała informacje Mar 17 14:15 1
Komisja fałszerzy Millera Mar 17 14:12 1
Powstanie raport dotyczący sposobu „fałszowania prawdy na temat dramatu smoleńskiego” Mar 17 14:11 1
Ofiary zabójstw przeprowadzonych na zlecenie rosyjskich władz Mar 17 12:43 1
Prezydent USA poważnie traktuje sojusz z Polską Mar 17 12:42 1
Mateusz Piskorski nie wyjdzie z aresztu Mar 17 11:53 15
267JEBAC KURWE POLICJE Mar 17 09:04 1
JEBAC KURWE POLICJE Mar 17 08:59 56
266JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 16 21:44 1
Na co mają iść pieniądze z naszych podatków Mar 16 19:46 1
Korwin Mar 16 19:45 1
Infoanarchizm Mar 16 19:27 1
Encyklopedia wiedzy o globalnym spisku Mar 16 19:10 1
Tomasz Sekielski o pedofilii w Kościele: „Trzeba wywołać wstrząs". Mar 16 19:07 1
Głupi daje sobą manipulować Mar 16 13:49 1
265JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 09:36 1
264JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 09:21 1
263JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 08:25 1
Znany specjalista od wizerunku Piotr Tymochowicz. pobity w areszcie? Wzmocniono ochronę Mar 15 16:37 1
262JEBAC KURWE POLICJE Mar 15 06:44 1
261JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 19:33 2
PRZEPAŚĆ Mar 14 18:02 1
260JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 17:57 1
Pedofile w sieci. Prawie 14 tys. zgłoszeń w zeszłym roku w Polsce. Mar 14 17:30 1
259JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 16:00 1
Stephen Hawking is in court Mar 14 10:24 1
Blockchain w edukacji – Polacy robią największe na świecie wdrożenie. Mar 14 00:58 8
Poradnik dla żółtodziobów Mar 13 18:26 2
258JEBAC KURWE POLICJE Mar 13 18:01 1
Jak policja namierzyła, przejęła i prowadziła wielki bazar narkotykowy Mar 13 17:38 5
Ksiądz z Podkarpacia zszokował wiernych. Muszą chodzić po sąsiadach i zbierać pieniądze na Kościół Mar 13 16:43 1
Polowanie na czarownice? Mar 12 22:29 3
257JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 18:26 1
256JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 16:38 1
255JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 15:06 1
254JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 11:33 1
Kolejne postępy cenzury Mar 11 17:51 2
Pokaż, co masz w komputerze Mar 11 17:45 1
Wolność i własność w Internecie Mar 11 17:43 1
47 000 osób może zostać wezwanych na policję, bo duży sprzedawca z Allegro nie płacił podatków Mar 11 16:57 1
Bawiłem się świetnie Mar 11 12:37 1
Na Gadu-Gadu trwa obecnie jeden wielki festiwal pedofilów – i to niestety nawet nie jest przesadzony nagłówek Mar 10 19:11 29
253JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 10 16:36 1
Były doradca prezydenta Donalda Trumpa: "kryptowaluty to wolność" Mar 10 12:51 2
Blockchain wykorzystany w wyborach prezydenckich Mar 10 12:45 1
252JEBAC KURWE POLICJE Mar 10 11:44 1
251JEBAC KURWE POLICJE Mar 10 09:25 1
Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia Mar 9 21:06 4
Pedofil wykorzystał 12-latkę w pokoju hotelowym Mar 9 19:24 1
Pracownicy kościoła gwałcili parafianki. To ojciec i syn Mar 9 19:04 2
250JEBAC KURWE POLICJE Mar 9 17:28 1
249JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 9 11:26 2
O czym 90% katolików nie wie Mar 9 04:42 3
Przedsiębiorstwo Holokaust - Norman Finkelstein Mar 9 00:20 2
248JEBAC KURWE POLICJE Mar 8 21:11 2
ABW zatrzymało islamskiego terrorystę Mar 8 21:08 1
Areszt Piskorskiego przedłużony do godziny 8:15 Mar 8 17:55 5
Rasputin – przewodnik duchowy, prorok, bestia Mar 8 17:41 2
Policja ponownie nagrodzona Złotymi Blachami za walkę z piractwem Mar 8 17:22 1
Piractwo komputerowe Mar 8 17:19 1
Pierwszy wyrok w Polsce ws. bitcoinów. Handel z 32-procentowym podatkiem Mar 8 17:17 7
Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym Mar 8 17:15 2
24J7EBAĆ KURWE POLICJE Mar 8 09:25 1
Portale dezinformacyjne Mar 7 19:45 3
246JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 7 18:55 2
Pedofil w twoim domu? Mar 7 18:44 6
Polskie władze „persona non grata” w Białym Domu? Mar 7 14:30 1
Próbowano otruć rosyjskiego szpiega w Wielkiej Brytanii? Mar 7 14:30 1
Znane są co najmniej trzy typy substancji, którymi dysponują rosyjskie służby Mar 6 22:46 2
245JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 6 21:33 1
244JEBAC KURWE POLICJE Mar 6 17:11 1
P2P Mar 6 15:25 1
243JEBAC KURWE POLICJE Mar 6 08:46 1
Pierwsza regulacja kryptowalut przyjęta. Jest definicja cyfrowych pieniędzy i objęcie giełd obowiązkiem raportowania do władz Mar 5 23:57 1
Miał skatować 4-miesięcznego szczeniaka. Możliwy wniosek o Europejski Nakaz Aresztowania Mar 5 19:32 4
Jak wykształcić killera Mar 5 15:21 1
Pracownicy w natarciu Mar 5 15:21 1
242JEBAC KURWE POLICJE Mar 5 11:21 1
Błędy w myśleniu antypatriotów Mar 4 22:10 1
Błędy w myśleniu nacjonalistów Mar 4 21:55 1
Chcą wprowadzić w Polsce cenzurę internetu Mar 4 21:46 6
BTC Mar 4 20:36 10