Przeciwnik żydowskiej dominacji w USA zyskuje w sondażach

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 18 15:19 [raw]

Patrick Little narobił w ostatnich tygodniach sporo zamieszania na podwórku politycznym amerykańskiej Kalifornii. Wpierw został on usunięty z Partii Republikańskiej za sprzeciw wobec, jak sam to określił, żydowskiej dominacji w Stanach Zjednoczonych, a teraz zyskuje poparcie w sondażach. Według jednego z badań mógłby on liczyć na głos prawie co piątego mieszkańca wspomnianego stanu, chcącego głosować w okręgowych wyborach do Senatu. O szeregowym działaczu Partii Republikańskiej (GOP) zrobiło się głośno przed prawie dwoma tygodniami, kiedy został on wyrzucony z konwencji ugrupowania, podczas której chciał zarejestrować się jako potencjalny kandydat na senatora. GOP usunęło go jednak ze swoich szeregów z powodu zarzutów o „antysemityzm”, a on sam po tym wydarzeniu nagrał materiał wideo, na którym depcze flagę Izraela oraz mówi o coraz większym zdenerwowaniu Amerykanów faktem, iż Żydzi usilnie próbują utrzymać władze w Stanach Zjednoczonych. Little nagrał następnie kilkudziesięciominutowe spoty radiowe, w których obiecuje przełamanie żydowskiej dominacji w swoim kraju, a także oskarża amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa o chodzenie na sznurku organizacji syjonistycznych. „Żydzi kontrolują nas przez bardzo długi czas. Nasz rząd jest okupowany. To jest rząd ze zwierzchnictwem syjonistycznym” – twierdzi polityk, który mówi również o odpowiedzialności Izraela za zamachy z 11 września 2001 roku oraz o kontrolowaniu przez Żydów przepływu niewolników z Afryki do Ameryki. Według jednego z sondaży były już działacz Republikanów cieszy się poparciem 18 proc. mieszkańców Kalifornii, którzy chcieliby zagłosować na niego w zbliżających się wyborach do amerykańskiego Senatu. Tym samym zajmuje on drugie miejsce w stawce po demokratycznej senator Dianne Feinstein.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 08:02 [raw]

KKK - Kretyńskie Kremlowskie Kurwy

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 08:21 [raw]

Załatwią go tak jak załatwili ćwierć wieku temu Davida Duke, gdy startował na gubernatora Luizjany. Duke mimo klangoru usłużnych mediów o mało co tych wyborów nie wygrał. Jednak zarzucono fałszerstwa w finansowaniu kampanii wyborczej. Oczywiście nieprawidłowości te były wyłącznym dziełem prowokatorów policyjnych. Jednak Duke wyleciał z partii rep. a smród po tej aferze za nim pozostał. Gdyby wtedy Duke Grand Wizard Knight of KKK został gubernatorem, to żydostwo srało by w gacie po dziś dzień na samo wymienienie jego nazwiska.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 11:37 [raw]

Czyżby z 200 lat temu Kreml miał aż tak wielką agenturę w USA, by stworzyć KKK?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 11:56 [raw]

Nie, dziubku. Ma wystraczająco dużo wpływów w dzisiejszym KKK, by był to teraz czysto kremlowski zbiór gawnojedów.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 12:30 [raw]

> Czyżby z 200 lat temu Kreml miał aż tak wielką agenturę w USA, by stworzyć KKK? Kreml ma potężną agenturę w USA. Np. Tadeusz Kościuszko był agentem Kremla podczas Wojny Niepodległościowej w USA. Oni tam mieszali zanim USA powstały. > Ma wystraczająco dużo wpływów w dzisiejszym KKK, by był to teraz czysto kremlowski zbiór gawnojedów. Pierdolisz pisowczyku. KKK jest dziś praktycznie jedyną organizacją w USA, w której nie toleruje się komunistów, socjalistów i podobnych podludzi, czyli takich jak ty. Spencer natychmiast został wyjebany z KKK za lewicowe odchyły, a nie za żonę Rosjankę. Ruskie razwiedki mogą znać ludzi KKK i robić z nimi drobne interesy, ale nie mają wglądu do środka. Szefostwo KKK jest dziś praktycznie zamkniętą tajną grupą niedostępną nawet dla FBI. Oni mogą się jedynie domyslać, kto jest jakimś Grand Dragon/Wizard/Imperator, ale nie znają jego szczebla i roli. Szefostwa KKK nie ma w necie. Oni nawet nie korzystają z jakiejkolwiek łączności elektronicznej. Są bardziej zakonspirowani niż masoneria. Ostatnim prezydentem USA z KKK był Harry Truman.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 12:49 [raw]

"Ostatnim prezydentem USA z KKK był Harry Truman" Założyciel NSA. Wszystko układa się w całość. Jeszcze nie wiem jak wpasować w to Iluminatów i Reptilian. "Szefostwo KKK jest dziś praktycznie zamkniętą tajną grupą niedostępną nawet dla FBI" LOL, niedawno FBI odtajniło swoje archiwalne akta, w tym takie dotyczące KKK. Wygląda na to, że penetracja KKK przez FBI udawała się znakomicie. Słodkie jest to, jak wiernie wierzycie w te wszystkie bajeczki wkładane wam do łebków na ruskich stronkach.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 13:35 [raw]

> Założyciel NSA. Wszystko układa się w całość. Jeszcze nie wiem jak wpasować w to Iluminatów i Reptilian. Sprawdź w bibliotece Kongresu. Tam jest podpisany przez niego Kloran, przekazany tam przez KKK. Jak na razie z tej biblioteki nic nie znika, w odróżnieniu od Wikipedii. Illuminaci to normalna paramasońska organizacja. Byli w historii Illuminaci Awiniońscy założeni przez Polaka, byli i są nadal Illuminaci Bawarscy założeni przez Niemca Weisshaupta. W USA sporo lóż to loże wolnomularzy i illuminatów. Możesz wygoolować, podjechać przy okazji, dotknąć wmurowanej tablicy i zrobić sobie jej zdjęcie. To nie jest żadna tajemnica. Reptilian wymyślono w US Navy po to, by zachęcić żołnierzy do chętniejszego zabijania wrogów. Podczas wojny w Wietnamie, do której brano żołnierzy z branki, był problem z przełamaniem u niektórych żołnierzy oporów przed bezpośrednim zabijaniem wroga. Wymyślono wtedy Reptilian. I wmawiano takiemu, że nie zabija człowieka a Reptila. Dziś do woja idą ochotnicy, więc Reptile okazały się zbędne. Zostały uwolnine tak samo jak internet. > niedawno FBI odtajniło swoje archiwalne akta... FBI cały czas ujawnia akta. Co do prawdziwego KKK wiedzą tylko tyle ile sam KKK im ujawni. Internetowe i lokalne grupki KKK, to tylko baraże, na pokaz. Są po to, by ludzie mieli jakieś zajęcie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 14:15 [raw]

Kremlowski piesek pojechał po instrukcje: https://twitter.com/mollymckew/status/896459574101897217 Ruski "raj" jako wzór dla wszystkich "nacjonalistóW" i innych sterowanych z Kremla gawnojedów: http://www.businessinsider.fr/us/russia-connections-to-the-alt-right-2016-11

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 14:15 [raw]

Mmmm, jaka cudowna mitologia wszechmocnego niepokonanego KKK. Nie rozumiem, czemu ta bajka pośmierduje onucami.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 14:51 [raw]

Alt-right to nie to samo co KKK. W KKK nie chodzi o nacjonalizm czy rasę, a o Cywilizację Anglosaską. Spencer na samym początku został wyjebany z hukiem z KKK za lewicowe odchyły, więc linkowanie na tego czerwonego skurwysyna nie jest w temacie. Duke został śpiochem. Został czasowo odcięty od KKK jest przeznaczony do kontaktów. Kontakty nawet z wrogiem się utrzymuje. Ambasady ma się nawet we wrogich państwach. KKK jest obecnie w głębokiej defensywie, ale jak przyjdzie momentum to zniszczy żydowstwo w USA. Nie wiem czy zauważyłeś, ale co bardziej prominentni żydzi opuszczają USA lub szykują sobie miejsca, w UK i Kanadzie. Na tapecie są też Polska i Ukraina, ale tu poza Lubawiczami jakoś się nie kwapią.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 15:07 [raw]

Czy ktoś zauważył, że skoro pierwszy lepszy polski gimbus w sieci zna tyle głębokich tajemnic i strategii KKK, to musi ta organizacja być wyjątkowo słabym gównem?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 16:12 [raw]

> Czy ktoś zauważył, że skoro pierwszy lepszy polski gimbus w sieci zna tyle głębokich tajemnic i strategii KKK, To nie są tajemnice, tylko informacje jawne. Każdy może do nich dotrzeć samodzielnie. Jedni docierają, a lemingi łykają propagandowe bajeczki z Hollywood, a także wpisy antychrześcijańskich Żydów i lewaków w sieci. Na sam koniec z tych hollywoodzkich bajek i internetowych bredni tworzą sobie w swych lemingowych móżdżkach prawdę w którą wierzą jak w Boga czy Marksa. > ...to musi ta organizacja być wyjątkowo słabym gównem? Schemat szyfrowania VeraCrypt każdy może poznać, choć mało kto może go przełamać.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 18:47 [raw]

Takie bajki o supertajnych organizacjach do jakich można z wielkiej łaski Ukrytych Mistrzów dołączyć, by budować Wielkie Dzieło to służby specjalne wszystkich państw tworzą (razem z takimi "supertajnymi organizacjami) od XVI wieku. Myślisz dziubku, że skąd się wzięła masoneria, różokrzyżowcy czy inne franczyzy tego typu? Wszystkie założone przez cwaniaków z tajnych gabinetów, by wykorzystywać uwielbienie słabych jednostek dla "przynależenia", dla Wielkich Dzieł, dla tajności. No i oczywiście do walki z Wrogiem, który Jest Winien Wszystkiemu Złemu. KKK to franczyza kremlowska, podobnie jak wszystkie tak zwane prawicowe, alt-prawicowe czy "narodowe" organizacje na świecie. Kacapia zawsze żeruje na pretensjach i resentymentach zakompleksionych naiwniaków.Tworzą od zera lub przejmują podupadłe franczyzy zarówno z lewej jak i z prawej strony i mieszają nimi w krajach, których się boją. I tak się to kręci od lat, a naiwne lemingi wierzą później w takie baśnie i legendy pisane dla potrzeb naboru gawnojedów do takich franczyz. Nie tak dawno temu podobną gierkę próbował odpalić synalek jednego śmiecia w WSI, występujący pod pseudonimem Alef Stern. I też lepiła się do tego "proroka" naiwna gimbaza. Nic nowego, te same prostackie sztuczki, ta sama naiwność młodych. Dziubku, nie dla Ciebie to piszę, bo ty w kremlowskim gównie wytaplałeś się tak dokumentnie, że nie ma już dla ciebie szans, ale mam nadzieję, że przynajmniej inni ludzie tutaj nie będą tak bezmyślnymi naiwniakami jak ty.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:13 [raw]

A czy syjonistyczne organizacje to też franczyzna Kremla? No bo syjoniści to nic innego jak żydowscy narodowcy. ADL czyli organizacja żydowska założona przez żydowskiego bandytę i mordercę Mayera Lanskiego, jest w takim razie równiez franczyzną Kremla. Może jeszcze napiszesz, że za wszystkim nie stoją żydzi, bo za wszystkim stoi Kreml.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:30 [raw]

Kurwa ludzie. Jak tu kurwa po przeczytaniu tego wszystkiego nie zostać antysemitą.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:35 [raw]

Świetna komedia o KKK, polecam, ubawiłem się do łez: https://en.wikipedia.org/wiki/BlacKkKlansman

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:37 [raw]

"A czy syjonistyczne organizacje to też franczyzna Kremla?" Tak, w sporej części. W imieniu Kremla zarządza nimi bankier rosyjski Rotenberg.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Lista rabinów molestujących dzieci Sep 25 00:51 2
Polska w gronie najbardziej rozwiniętych państw świata Sep 25 00:48 15
POLICJA - JEBAC KURWE Sep 24 19:04 14
(no subject) Sep 24 19:04 2
Tysiące filmów i zdjęć z dziecięcą pornografią u 53-latka Sep 24 18:45 1
PiS podjął się odbudowania i zbudowania silnej klasy średniej w całej Rzeczpospolitej Sep 24 18:38 1
NSA potrafi wstrzykiwać pakiety do sieci WiFi z odległości 12 kilometrów Sep 24 18:32 13
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Sep 24 18:06 15
Żyrinowski sponsorem terroryzmu Sep 24 17:32 1
USA są jednym z najlepszych, najbardziej wypróbowanych przyjaciół Polski Sep 24 16:14 1
Koniec "pluralizmu" Sep 24 16:13 1
Dyktat Rosji się skończył Sep 24 14:20 3
Nord Stream 2 zdycha Sep 24 13:49 3
Pieniądze z Moskwy i Berlina w obronie polskich sądów Sep 24 13:15 1
Macierewicz demaskuje rosyjskiego agenta wpływu Sep 24 13:15 1
Zielony ludzik Różański pluje na strategię obronną RP Sep 24 13:15 1
Rządy czołowych państw wypowiadają wojnę szyfrowaniu Sep 24 08:50 1
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA. Sep 24 08:25 6
Kim jest OneAnother Sep 23 20:26 5
Norwegia regularnie demaskuje podejmowane przez Rosję próby szpiegowania Sep 23 18:40 1
Opowiadacz ruskich bajek Grzegorz Braun Sep 23 10:22 1
Niemiecka żałoba po nieudanym planie IV Rzeszy Sep 23 07:12 1
Razem z ochroniarzami wyrzucił dziennikarzy Sep 22 20:37 1
Defilada Armii Czerwonej i Wermachtu w Brześciu Sep 22 14:47 1
Rostowskiego czeka odsiadka Sep 22 13:51 1
Potajemne nagrywanie prezydenta Donalda Trumpa Sep 22 08:42 1
Relacje polsko-amerykańskie nigdy nie były tak dobre jak dzisiaj Sep 22 06:45 1
WIS = WSI Sep 22 05:20 1
gdzie kupic lewe papiery Sep 21 21:28 3
Ruscy planowali ucieczkę swojego agenta Assange'a Sep 21 20:30 1
JaK SKW OBCIĄGA Sep 21 18:24 1
Tuluza. Gwałt zbiorowy na 19-latce. Wideo pojawiło się w internecie. "Przestańcie filmować, to gwałt!" Sep 21 16:48 6
Wspaniałe życie w Chinach Sep 21 16:18 1
Pieniądze z funduszu na wsparcie ofiar przestępców poszły na system do inwigilacji Sep 21 12:45 1
Morawiecki chce po kryjomu dać dupy nadzwyczajnej kaście Sep 21 11:38 1
Zasłynął wydarzeniami na stacji benzynowej Sep 21 11:38 1
Sędzia nie może należeć do partii politycznej Sep 21 11:38 1
USA ukarały Chiny Sep 21 11:38 1
Akcja wybielania NKWD Sep 21 11:38 1
„To nie ma znaczenia”, „przypadek”, „błędy młodości”, „to było wiele lat temu” Sep 21 11:38 1
Dziękuję za te wyrazy uznania! ;-) Sep 21 11:38 1
Stany Zjednoczone przeniosą do Polski swoje siły zbrojne Sep 21 11:29 1
Trump uderzył w Rosję i Chiny Sep 21 11:29 1
Niemiłe przygody z różnymi służbami – historie prawdziwe Sep 21 11:21 1
Czemu nie powinniście obcym pozwalać dotykać swoich komputerów Sep 21 11:05 5
Te zmiany w sądownictwie realnie odczują Polacy Sep 21 10:58 1
Ekshumacje nie są prywatną sprawą rodzin, które złożyły skargę Sep 21 10:58 1
Podsłuchiwanie monitora mikrofonem, czyli czy obrazy wydają dźwięki Sep 21 10:55 1
Wyłączyliście mikrofon? Dalej można Was podsłuchiwać przez słuchawki Sep 21 10:47 1
Receptury wytwarzania różnych materiałów wybuchowych Sep 20 18:29 1
Szyderstwa i napad lewackich mediów Sep 20 17:31 1
Pseudo-Polactwo, sowieckie bękarty podrzuconych nam na sowieckich tankach komunistów Sep 20 16:38 1
Wizyta prezydenta Dudy w Waszyngtonie przyniosła nam efekty o strategicznym znaczeniu Sep 20 13:17 1
O co USA walczą z Chinami? Sep 20 12:47 1
„Fort Trump” wypromował Polskę na całym świecie Sep 20 12:29 1
Prezydent Trump poświęcił stronie polskiej więcej czasu niż było planowane Sep 20 12:29 1
Polska wzrasta w siłę i będzie liderem w regionie Sep 20 12:29 1
Archiwum Eissa potwierdza zaangażowanie Polaków, państwa polskiego w ratowanie Żydów. Sep 20 12:29 1
Przedłużyła się o aż o 40 minut, co jest w świecie dyplomacji ewenementem. Sep 20 12:15 1
Orzecznie ETPCz to porażka prokuratury z czasów PO Sep 20 12:14 1
W trumnach prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Anny Walentynowicz złożone były inne osoby Sep 20 12:13 1
Europejski Trybunał Praw Człowieka na smyczy Kremla Sep 20 12:11 1
Jaśkowiak chce sprowadzić do Polski terrorystów i gwałcicieli Sep 20 12:11 1
Zapadła decyzja o fundamentalnej zmianie punktu równowagi strategicznej Sep 20 12:11 1
Konstytucjonalista z ZSMP Sep 20 12:11 1
penis Sep 19 18:06 1
Niemcy grają na korzyść Rosji Sep 19 17:31 1
A to mówią, że nic nie załatwił, a to, że stał, a nie siedział Sep 19 17:18 1
Ogromny sukces spotkania w Białym Domu Sep 19 16:05 1
Joanna Schmidt poniesie odpowiedzialność za wwiezienie na teren Sejmu terrorystów Sep 19 15:36 1
Kolejna wtopa Platformy Zielonych Ludzików Sep 19 15:36 1
Totalna opozycja i ich „izolacja Polski” Sep 19 15:36 1
Szanowni Państwo Sep 19 15:24 2
Panie "alois" z forum multipasko... Sep 19 15:16 2
Potężna inwigilacja, czyli jak Ameryka podsłuchuje świat... Sep 19 12:33 4
Obława na pirackie kopie Windowsa? Sep 19 12:30 1
Ciche ugody polskiego kościoła z ofiarami pedofilii. 10 tys. zł i milczenie Sep 19 12:10 1
Nie ma mowy o sprowadzaniu uchodźców do Polski i do Poznania Sep 19 11:42 1
Media o świetnych relacjach Dudy i Trumpa Sep 19 11:22 1
Prezydent Trump wspomina polskiego bohatera! Sep 19 11:22 1
Mocny przekaz z USA Sep 19 11:22 1
Zielony ludzik Skolimowski Sep 19 11:22 1
Ależ oberwało się Moskwie! Sep 19 11:22 1
Wspólna konferencja prezydentów Polski i USA Sep 19 11:22 1
Każda agresja wobec Polski będzie atakiem na żołnierzy USA Sep 19 11:22 1
Współpraca strategiczna między Rzecząpospolitą Polską a Stanami Zjednoczonymi Ameryki Sep 19 11:22 1
Porozumienie Polski i USA, to kolejny cios dla Rosji Sep 19 11:22 1
Gdzie ci putinofile? Sep 19 11:22 1
magnetlink do filmu "kler" Sep 18 21:34 5
Jeśli będąc nastolatkiem nie ruchałeś małych dziewczynek i nastolatek to przegrałeś życie i to z KRETESEM Sep 18 20:18 1
Korwin-Mikke: „Teraz nastolatki będą się masowo pchały księżom do łóżek!”... Sep 18 18:21 1
Jeżeli chodzi o rzekomy wzrost luki VAT, jest to oczywiście nieprawda Sep 18 18:18 1
Prawda o Bogu - Ateizm Sep 18 17:48 1
Bezpieczeństwo Polski jest dla nas bardzo ważne – oznajmił Trump Sep 18 17:11 1
Jak nie dać się zaskoczyć z włączonym sprzętem? Sep 18 17:02 6
Andrzej Duda z małżonką powitani w Białym Domu Sep 18 16:48 1
Władze Poznania chcą przyjąć u siebie uchodźców Sep 18 15:18 1
Wojna wydana oszustom Sep 18 15:12 2
propozycja Sep 18 11:52 1
Rosjanie podmienili skrzynki Tupolewa Sep 18 11:43 4