Przeciwnik żydowskiej dominacji w USA zyskuje w sondażach

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 18 15:19 [raw]

Patrick Little narobił w ostatnich tygodniach sporo zamieszania na podwórku politycznym amerykańskiej Kalifornii. Wpierw został on usunięty z Partii Republikańskiej za sprzeciw wobec, jak sam to określił, żydowskiej dominacji w Stanach Zjednoczonych, a teraz zyskuje poparcie w sondażach. Według jednego z badań mógłby on liczyć na głos prawie co piątego mieszkańca wspomnianego stanu, chcącego głosować w okręgowych wyborach do Senatu. O szeregowym działaczu Partii Republikańskiej (GOP) zrobiło się głośno przed prawie dwoma tygodniami, kiedy został on wyrzucony z konwencji ugrupowania, podczas której chciał zarejestrować się jako potencjalny kandydat na senatora. GOP usunęło go jednak ze swoich szeregów z powodu zarzutów o „antysemityzm”, a on sam po tym wydarzeniu nagrał materiał wideo, na którym depcze flagę Izraela oraz mówi o coraz większym zdenerwowaniu Amerykanów faktem, iż Żydzi usilnie próbują utrzymać władze w Stanach Zjednoczonych. Little nagrał następnie kilkudziesięciominutowe spoty radiowe, w których obiecuje przełamanie żydowskiej dominacji w swoim kraju, a także oskarża amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa o chodzenie na sznurku organizacji syjonistycznych. „Żydzi kontrolują nas przez bardzo długi czas. Nasz rząd jest okupowany. To jest rząd ze zwierzchnictwem syjonistycznym” – twierdzi polityk, który mówi również o odpowiedzialności Izraela za zamachy z 11 września 2001 roku oraz o kontrolowaniu przez Żydów przepływu niewolników z Afryki do Ameryki. Według jednego z sondaży były już działacz Republikanów cieszy się poparciem 18 proc. mieszkańców Kalifornii, którzy chcieliby zagłosować na niego w zbliżających się wyborach do amerykańskiego Senatu. Tym samym zajmuje on drugie miejsce w stawce po demokratycznej senator Dianne Feinstein.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 08:02 [raw]

KKK - Kretyńskie Kremlowskie Kurwy

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 08:21 [raw]

Załatwią go tak jak załatwili ćwierć wieku temu Davida Duke, gdy startował na gubernatora Luizjany. Duke mimo klangoru usłużnych mediów o mało co tych wyborów nie wygrał. Jednak zarzucono fałszerstwa w finansowaniu kampanii wyborczej. Oczywiście nieprawidłowości te były wyłącznym dziełem prowokatorów policyjnych. Jednak Duke wyleciał z partii rep. a smród po tej aferze za nim pozostał. Gdyby wtedy Duke Grand Wizard Knight of KKK został gubernatorem, to żydostwo srało by w gacie po dziś dzień na samo wymienienie jego nazwiska.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 11:37 [raw]

Czyżby z 200 lat temu Kreml miał aż tak wielką agenturę w USA, by stworzyć KKK?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 11:56 [raw]

Nie, dziubku. Ma wystraczająco dużo wpływów w dzisiejszym KKK, by był to teraz czysto kremlowski zbiór gawnojedów.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 12:30 [raw]

> Czyżby z 200 lat temu Kreml miał aż tak wielką agenturę w USA, by stworzyć KKK? Kreml ma potężną agenturę w USA. Np. Tadeusz Kościuszko był agentem Kremla podczas Wojny Niepodległościowej w USA. Oni tam mieszali zanim USA powstały. > Ma wystraczająco dużo wpływów w dzisiejszym KKK, by był to teraz czysto kremlowski zbiór gawnojedów. Pierdolisz pisowczyku. KKK jest dziś praktycznie jedyną organizacją w USA, w której nie toleruje się komunistów, socjalistów i podobnych podludzi, czyli takich jak ty. Spencer natychmiast został wyjebany z KKK za lewicowe odchyły, a nie za żonę Rosjankę. Ruskie razwiedki mogą znać ludzi KKK i robić z nimi drobne interesy, ale nie mają wglądu do środka. Szefostwo KKK jest dziś praktycznie zamkniętą tajną grupą niedostępną nawet dla FBI. Oni mogą się jedynie domyslać, kto jest jakimś Grand Dragon/Wizard/Imperator, ale nie znają jego szczebla i roli. Szefostwa KKK nie ma w necie. Oni nawet nie korzystają z jakiejkolwiek łączności elektronicznej. Są bardziej zakonspirowani niż masoneria. Ostatnim prezydentem USA z KKK był Harry Truman.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 12:49 [raw]

"Ostatnim prezydentem USA z KKK był Harry Truman" Założyciel NSA. Wszystko układa się w całość. Jeszcze nie wiem jak wpasować w to Iluminatów i Reptilian. "Szefostwo KKK jest dziś praktycznie zamkniętą tajną grupą niedostępną nawet dla FBI" LOL, niedawno FBI odtajniło swoje archiwalne akta, w tym takie dotyczące KKK. Wygląda na to, że penetracja KKK przez FBI udawała się znakomicie. Słodkie jest to, jak wiernie wierzycie w te wszystkie bajeczki wkładane wam do łebków na ruskich stronkach.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 13:35 [raw]

> Założyciel NSA. Wszystko układa się w całość. Jeszcze nie wiem jak wpasować w to Iluminatów i Reptilian. Sprawdź w bibliotece Kongresu. Tam jest podpisany przez niego Kloran, przekazany tam przez KKK. Jak na razie z tej biblioteki nic nie znika, w odróżnieniu od Wikipedii. Illuminaci to normalna paramasońska organizacja. Byli w historii Illuminaci Awiniońscy założeni przez Polaka, byli i są nadal Illuminaci Bawarscy założeni przez Niemca Weisshaupta. W USA sporo lóż to loże wolnomularzy i illuminatów. Możesz wygoolować, podjechać przy okazji, dotknąć wmurowanej tablicy i zrobić sobie jej zdjęcie. To nie jest żadna tajemnica. Reptilian wymyślono w US Navy po to, by zachęcić żołnierzy do chętniejszego zabijania wrogów. Podczas wojny w Wietnamie, do której brano żołnierzy z branki, był problem z przełamaniem u niektórych żołnierzy oporów przed bezpośrednim zabijaniem wroga. Wymyślono wtedy Reptilian. I wmawiano takiemu, że nie zabija człowieka a Reptila. Dziś do woja idą ochotnicy, więc Reptile okazały się zbędne. Zostały uwolnine tak samo jak internet. > niedawno FBI odtajniło swoje archiwalne akta... FBI cały czas ujawnia akta. Co do prawdziwego KKK wiedzą tylko tyle ile sam KKK im ujawni. Internetowe i lokalne grupki KKK, to tylko baraże, na pokaz. Są po to, by ludzie mieli jakieś zajęcie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 14:15 [raw]

Kremlowski piesek pojechał po instrukcje: https://twitter.com/mollymckew/status/896459574101897217 Ruski "raj" jako wzór dla wszystkich "nacjonalistóW" i innych sterowanych z Kremla gawnojedów: http://www.businessinsider.fr/us/russia-connections-to-the-alt-right-2016-11

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 14:15 [raw]

Mmmm, jaka cudowna mitologia wszechmocnego niepokonanego KKK. Nie rozumiem, czemu ta bajka pośmierduje onucami.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 14:51 [raw]

Alt-right to nie to samo co KKK. W KKK nie chodzi o nacjonalizm czy rasę, a o Cywilizację Anglosaską. Spencer na samym początku został wyjebany z hukiem z KKK za lewicowe odchyły, więc linkowanie na tego czerwonego skurwysyna nie jest w temacie. Duke został śpiochem. Został czasowo odcięty od KKK jest przeznaczony do kontaktów. Kontakty nawet z wrogiem się utrzymuje. Ambasady ma się nawet we wrogich państwach. KKK jest obecnie w głębokiej defensywie, ale jak przyjdzie momentum to zniszczy żydowstwo w USA. Nie wiem czy zauważyłeś, ale co bardziej prominentni żydzi opuszczają USA lub szykują sobie miejsca, w UK i Kanadzie. Na tapecie są też Polska i Ukraina, ale tu poza Lubawiczami jakoś się nie kwapią.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 15:07 [raw]

Czy ktoś zauważył, że skoro pierwszy lepszy polski gimbus w sieci zna tyle głębokich tajemnic i strategii KKK, to musi ta organizacja być wyjątkowo słabym gównem?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 16:12 [raw]

> Czy ktoś zauważył, że skoro pierwszy lepszy polski gimbus w sieci zna tyle głębokich tajemnic i strategii KKK, To nie są tajemnice, tylko informacje jawne. Każdy może do nich dotrzeć samodzielnie. Jedni docierają, a lemingi łykają propagandowe bajeczki z Hollywood, a także wpisy antychrześcijańskich Żydów i lewaków w sieci. Na sam koniec z tych hollywoodzkich bajek i internetowych bredni tworzą sobie w swych lemingowych móżdżkach prawdę w którą wierzą jak w Boga czy Marksa. > ...to musi ta organizacja być wyjątkowo słabym gównem? Schemat szyfrowania VeraCrypt każdy może poznać, choć mało kto może go przełamać.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 18:47 [raw]

Takie bajki o supertajnych organizacjach do jakich można z wielkiej łaski Ukrytych Mistrzów dołączyć, by budować Wielkie Dzieło to służby specjalne wszystkich państw tworzą (razem z takimi "supertajnymi organizacjami) od XVI wieku. Myślisz dziubku, że skąd się wzięła masoneria, różokrzyżowcy czy inne franczyzy tego typu? Wszystkie założone przez cwaniaków z tajnych gabinetów, by wykorzystywać uwielbienie słabych jednostek dla "przynależenia", dla Wielkich Dzieł, dla tajności. No i oczywiście do walki z Wrogiem, który Jest Winien Wszystkiemu Złemu. KKK to franczyza kremlowska, podobnie jak wszystkie tak zwane prawicowe, alt-prawicowe czy "narodowe" organizacje na świecie. Kacapia zawsze żeruje na pretensjach i resentymentach zakompleksionych naiwniaków.Tworzą od zera lub przejmują podupadłe franczyzy zarówno z lewej jak i z prawej strony i mieszają nimi w krajach, których się boją. I tak się to kręci od lat, a naiwne lemingi wierzą później w takie baśnie i legendy pisane dla potrzeb naboru gawnojedów do takich franczyz. Nie tak dawno temu podobną gierkę próbował odpalić synalek jednego śmiecia w WSI, występujący pod pseudonimem Alef Stern. I też lepiła się do tego "proroka" naiwna gimbaza. Nic nowego, te same prostackie sztuczki, ta sama naiwność młodych. Dziubku, nie dla Ciebie to piszę, bo ty w kremlowskim gównie wytaplałeś się tak dokumentnie, że nie ma już dla ciebie szans, ale mam nadzieję, że przynajmniej inni ludzie tutaj nie będą tak bezmyślnymi naiwniakami jak ty.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:13 [raw]

A czy syjonistyczne organizacje to też franczyzna Kremla? No bo syjoniści to nic innego jak żydowscy narodowcy. ADL czyli organizacja żydowska założona przez żydowskiego bandytę i mordercę Mayera Lanskiego, jest w takim razie równiez franczyzną Kremla. Może jeszcze napiszesz, że za wszystkim nie stoją żydzi, bo za wszystkim stoi Kreml.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:30 [raw]

Kurwa ludzie. Jak tu kurwa po przeczytaniu tego wszystkiego nie zostać antysemitą.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:35 [raw]

Świetna komedia o KKK, polecam, ubawiłem się do łez: https://en.wikipedia.org/wiki/BlacKkKlansman

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 19 19:37 [raw]

"A czy syjonistyczne organizacje to też franczyzna Kremla?" Tak, w sporej części. W imieniu Kremla zarządza nimi bankier rosyjski Rotenberg.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
JEBAC - KURWE POLICJE Dec 9 18:51 54
JAK SKW OBCIAGA KUTASA :) Dec 9 18:33 33
APEL- ODEZWA-do-WSZYSTKICH. Dec 8 09:34 4
Dla wielbicieli sprzętu firmy Huawei Dec 8 09:11 1
Ku przestrodze debilom antyszczepionkowcom Dec 7 19:06 1
Piosenki rapera są analizowane pod względem ekstremistycznych treści Dec 7 18:05 1
Elysium is back! Dec 7 03:21 1
UnitedCorp Launches Suit against Bitmain, Bitcoin.com, Roger Ver, Kraken Bitcoin Exchange and others Alleging Hijacking of the Bitcoin Cash Network Dec 6 21:49 1
Dezentrale Plattformen zur Förderung des Links- und Rechtsterrorismus Dec 6 14:15 3
Kryptowaluty Dec 5 21:18 5
Sam tego chciałeś, "ArnoldB". Dec 4 15:11 12
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Dec 4 09:30 7
Ruskie trolle pierdolą, że to PiS wysłał młodych Polaków na zmywak... Nov 29 12:11 1
POLACY SRAJĄ NA RUCH NARODOWY Nov 29 12:03 1
Wielka Chazaria to brednia i rosyjska propaganda Nov 29 12:01 1
Coraz większe problemy ekonomiczne doprowadziły do trwałego pogorszenia warunków życia Rosjan Nov 27 13:57 1
Kaczyńscy nie są elitą, bo nie jedli ostryg w Bretanii Nov 27 13:31 1
Kremlowska melodyjka znów zagrała Nov 27 13:31 1
Piotr Tymochowicz, użytkownik numer 1200 Nov 24 18:25 1
wieje nuda Nov 24 11:10 8
W łańcuszku przekazywania funduszy dla Silk Road Nov 24 08:32 1
Monaro router kovri (i2p) Nov 21 18:20 2
JEBAĆ KURWE POLICJE ツ Nov 21 18:18 1
Żydzi w Austrii, Izraelu i na całym świecie będą mogli żyć w warunkach pokoju i wolności Nov 21 18:10 2
Na onet,pl mediach A. Michnika, wp , tvn24 & company - ZERO na temat sensacyjnych zeznań Nov 21 16:57 1
Protonmail to ściema Nov 21 16:33 1
JAK SKW OBCIAGA KUTASA :) Nov 20 19:50 2
JAK ROSYJSKA AGENTURA PODSYCA ANTYŻYDOWSKIE NASTROJE W POLSCE Nov 20 18:55 2
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA. Nov 20 18:17 24
Załóżmy, że raz „Gazeta Wyborcza” napisała prawdę Nov 20 17:38 1
Deportacje Polaków w głąb Rosji oraz grabież polskich dóbr kultury. Nov 20 17:38 1
Kim jest OneAnother Nov 18 19:36 1
Służba dla Sowietów była jednoczesnym wyparciem się Rzeczypospolitej Polskiej niepodległej Nov 18 16:18 1
Ostrzeżenie dla "arnoldB" Nov 17 14:40 1
Większość mediów postanowiła tych faktów nie zauważać. Nov 17 10:08 1
Ukraina nie ma większego przyjaciela niż USA Nov 17 08:18 1
Kacapy zakłócają GPS Nov 17 08:18 1
pozbawianie majątku przestępców jest najskuteczniejszym narzędziem Nov 15 19:13 1
jesteście debilami Nov 15 16:15 4
Setki milionów ludzi wołają: STALIN! STALIN! STALIN! Nov 14 19:01 1
Były szef Informacyjnej Agencji Radiowej, Mariusz Borkowski, to ruski agent. Nov 14 17:03 1
Infromacja o powiązaniach Czarneckiego z komunistycznymi służbami Nov 14 14:10 1
PiS to nie mafia, to uczciwa grupa. I dowodzą tego właśnie teraz. Nov 14 13:53 1
Nie ma takiej bzdury, która w imię równości nie zostałaby popełniona. Nov 14 13:51 1
Dziwna cisza Nov 13 17:40 5
[niebezpiecznik.pl] Wywiad z cyberpolicjantem. Najłatwiej wyrobić słupki waląc sprawców z OLX-a Nov 13 16:39 1
A tutejsi bajkopisarze pisali o rozhasaniu w chińskim necie... Nov 13 15:19 1
Kurwy z ONR zapraszają do Polski ruskich prowokatorów Nov 12 14:52 2
Podatek dochodowy od kryptowalut – co się zmieni w 2019 roku Nov 12 12:31 1
"Polsko, wspaniały kraju - gratulacje w 100. rocznicę niepodległości!" - napisał na Twitterze Donald Trump Nov 12 11:09 1
Krang = Adam Golański Nov 12 09:47 1