Przeciwnik żydowskiej dominacji w USA zyskuje w sondażach

[chan] po_polsku
May 18 15:19 [raw]

Patrick Little narobił w ostatnich tygodniach sporo zamieszania na podwórku politycznym amerykańskiej Kalifornii. Wpierw został on usunięty z Partii Republikańskiej za sprzeciw wobec, jak sam to określił, żydowskiej dominacji w Stanach Zjednoczonych, a teraz zyskuje poparcie w sondażach. Według jednego z badań mógłby on liczyć na głos prawie co piątego mieszkańca wspomnianego stanu, chcącego głosować w okręgowych wyborach do Senatu. O szeregowym działaczu Partii Republikańskiej (GOP) zrobiło się głośno przed prawie dwoma tygodniami, kiedy został on wyrzucony z konwencji ugrupowania, podczas której chciał zarejestrować się jako potencjalny kandydat na senatora. GOP usunęło go jednak ze swoich szeregów z powodu zarzutów o „antysemityzm”, a on sam po tym wydarzeniu nagrał materiał wideo, na którym depcze flagę Izraela oraz mówi o coraz większym zdenerwowaniu Amerykanów faktem, iż Żydzi usilnie próbują utrzymać władze w Stanach Zjednoczonych. Little nagrał następnie kilkudziesięciominutowe spoty radiowe, w których obiecuje przełamanie żydowskiej dominacji w swoim kraju, a także oskarża amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa o chodzenie na sznurku organizacji syjonistycznych. „Żydzi kontrolują nas przez bardzo długi czas. Nasz rząd jest okupowany. To jest rząd ze zwierzchnictwem syjonistycznym” – twierdzi polityk, który mówi również o odpowiedzialności Izraela za zamachy z 11 września 2001 roku oraz o kontrolowaniu przez Żydów przepływu niewolników z Afryki do Ameryki. Według jednego z sondaży były już działacz Republikanów cieszy się poparciem 18 proc. mieszkańców Kalifornii, którzy chcieliby zagłosować na niego w zbliżających się wyborach do amerykańskiego Senatu. Tym samym zajmuje on drugie miejsce w stawce po demokratycznej senator Dianne Feinstein.

[chan] po_polsku
May 19 08:02 [raw]

KKK - Kretyńskie Kremlowskie Kurwy

[chan] po_polsku
May 19 08:21 [raw]

Załatwią go tak jak załatwili ćwierć wieku temu Davida Duke, gdy startował na gubernatora Luizjany. Duke mimo klangoru usłużnych mediów o mało co tych wyborów nie wygrał. Jednak zarzucono fałszerstwa w finansowaniu kampanii wyborczej. Oczywiście nieprawidłowości te były wyłącznym dziełem prowokatorów policyjnych. Jednak Duke wyleciał z partii rep. a smród po tej aferze za nim pozostał. Gdyby wtedy Duke Grand Wizard Knight of KKK został gubernatorem, to żydostwo srało by w gacie po dziś dzień na samo wymienienie jego nazwiska.

[chan] po_polsku
May 19 11:37 [raw]

Czyżby z 200 lat temu Kreml miał aż tak wielką agenturę w USA, by stworzyć KKK?

[chan] po_polsku
May 19 11:56 [raw]

Nie, dziubku. Ma wystraczająco dużo wpływów w dzisiejszym KKK, by był to teraz czysto kremlowski zbiór gawnojedów.

[chan] po_polsku
May 19 12:30 [raw]

> Czyżby z 200 lat temu Kreml miał aż tak wielką agenturę w USA, by stworzyć KKK? Kreml ma potężną agenturę w USA. Np. Tadeusz Kościuszko był agentem Kremla podczas Wojny Niepodległościowej w USA. Oni tam mieszali zanim USA powstały. > Ma wystraczająco dużo wpływów w dzisiejszym KKK, by był to teraz czysto kremlowski zbiór gawnojedów. Pierdolisz pisowczyku. KKK jest dziś praktycznie jedyną organizacją w USA, w której nie toleruje się komunistów, socjalistów i podobnych podludzi, czyli takich jak ty. Spencer natychmiast został wyjebany z KKK za lewicowe odchyły, a nie za żonę Rosjankę. Ruskie razwiedki mogą znać ludzi KKK i robić z nimi drobne interesy, ale nie mają wglądu do środka. Szefostwo KKK jest dziś praktycznie zamkniętą tajną grupą niedostępną nawet dla FBI. Oni mogą się jedynie domyslać, kto jest jakimś Grand Dragon/Wizard/Imperator, ale nie znają jego szczebla i roli. Szefostwa KKK nie ma w necie. Oni nawet nie korzystają z jakiejkolwiek łączności elektronicznej. Są bardziej zakonspirowani niż masoneria. Ostatnim prezydentem USA z KKK był Harry Truman.

[chan] po_polsku
May 19 12:49 [raw]

"Ostatnim prezydentem USA z KKK był Harry Truman" Założyciel NSA. Wszystko układa się w całość. Jeszcze nie wiem jak wpasować w to Iluminatów i Reptilian. "Szefostwo KKK jest dziś praktycznie zamkniętą tajną grupą niedostępną nawet dla FBI" LOL, niedawno FBI odtajniło swoje archiwalne akta, w tym takie dotyczące KKK. Wygląda na to, że penetracja KKK przez FBI udawała się znakomicie. Słodkie jest to, jak wiernie wierzycie w te wszystkie bajeczki wkładane wam do łebków na ruskich stronkach.

[chan] po_polsku
May 19 13:35 [raw]

> Założyciel NSA. Wszystko układa się w całość. Jeszcze nie wiem jak wpasować w to Iluminatów i Reptilian. Sprawdź w bibliotece Kongresu. Tam jest podpisany przez niego Kloran, przekazany tam przez KKK. Jak na razie z tej biblioteki nic nie znika, w odróżnieniu od Wikipedii. Illuminaci to normalna paramasońska organizacja. Byli w historii Illuminaci Awiniońscy założeni przez Polaka, byli i są nadal Illuminaci Bawarscy założeni przez Niemca Weisshaupta. W USA sporo lóż to loże wolnomularzy i illuminatów. Możesz wygoolować, podjechać przy okazji, dotknąć wmurowanej tablicy i zrobić sobie jej zdjęcie. To nie jest żadna tajemnica. Reptilian wymyślono w US Navy po to, by zachęcić żołnierzy do chętniejszego zabijania wrogów. Podczas wojny w Wietnamie, do której brano żołnierzy z branki, był problem z przełamaniem u niektórych żołnierzy oporów przed bezpośrednim zabijaniem wroga. Wymyślono wtedy Reptilian. I wmawiano takiemu, że nie zabija człowieka a Reptila. Dziś do woja idą ochotnicy, więc Reptile okazały się zbędne. Zostały uwolnine tak samo jak internet. > niedawno FBI odtajniło swoje archiwalne akta... FBI cały czas ujawnia akta. Co do prawdziwego KKK wiedzą tylko tyle ile sam KKK im ujawni. Internetowe i lokalne grupki KKK, to tylko baraże, na pokaz. Są po to, by ludzie mieli jakieś zajęcie.

[chan] po_polsku
May 19 14:15 [raw]

Kremlowski piesek pojechał po instrukcje: https://twitter.com/mollymckew/status/896459574101897217 Ruski "raj" jako wzór dla wszystkich "nacjonalistóW" i innych sterowanych z Kremla gawnojedów: http://www.businessinsider.fr/us/russia-connections-to-the-alt-right-2016-11

[chan] po_polsku
May 19 14:15 [raw]

Mmmm, jaka cudowna mitologia wszechmocnego niepokonanego KKK. Nie rozumiem, czemu ta bajka pośmierduje onucami.

[chan] po_polsku
May 19 14:51 [raw]

Alt-right to nie to samo co KKK. W KKK nie chodzi o nacjonalizm czy rasę, a o Cywilizację Anglosaską. Spencer na samym początku został wyjebany z hukiem z KKK za lewicowe odchyły, więc linkowanie na tego czerwonego skurwysyna nie jest w temacie. Duke został śpiochem. Został czasowo odcięty od KKK jest przeznaczony do kontaktów. Kontakty nawet z wrogiem się utrzymuje. Ambasady ma się nawet we wrogich państwach. KKK jest obecnie w głębokiej defensywie, ale jak przyjdzie momentum to zniszczy żydowstwo w USA. Nie wiem czy zauważyłeś, ale co bardziej prominentni żydzi opuszczają USA lub szykują sobie miejsca, w UK i Kanadzie. Na tapecie są też Polska i Ukraina, ale tu poza Lubawiczami jakoś się nie kwapią.

[chan] po_polsku
May 19 15:07 [raw]

Czy ktoś zauważył, że skoro pierwszy lepszy polski gimbus w sieci zna tyle głębokich tajemnic i strategii KKK, to musi ta organizacja być wyjątkowo słabym gównem?

[chan] po_polsku
May 19 16:12 [raw]

> Czy ktoś zauważył, że skoro pierwszy lepszy polski gimbus w sieci zna tyle głębokich tajemnic i strategii KKK, To nie są tajemnice, tylko informacje jawne. Każdy może do nich dotrzeć samodzielnie. Jedni docierają, a lemingi łykają propagandowe bajeczki z Hollywood, a także wpisy antychrześcijańskich Żydów i lewaków w sieci. Na sam koniec z tych hollywoodzkich bajek i internetowych bredni tworzą sobie w swych lemingowych móżdżkach prawdę w którą wierzą jak w Boga czy Marksa. > ...to musi ta organizacja być wyjątkowo słabym gównem? Schemat szyfrowania VeraCrypt każdy może poznać, choć mało kto może go przełamać.

[chan] po_polsku
May 19 18:47 [raw]

Takie bajki o supertajnych organizacjach do jakich można z wielkiej łaski Ukrytych Mistrzów dołączyć, by budować Wielkie Dzieło to służby specjalne wszystkich państw tworzą (razem z takimi "supertajnymi organizacjami) od XVI wieku. Myślisz dziubku, że skąd się wzięła masoneria, różokrzyżowcy czy inne franczyzy tego typu? Wszystkie założone przez cwaniaków z tajnych gabinetów, by wykorzystywać uwielbienie słabych jednostek dla "przynależenia", dla Wielkich Dzieł, dla tajności. No i oczywiście do walki z Wrogiem, który Jest Winien Wszystkiemu Złemu. KKK to franczyza kremlowska, podobnie jak wszystkie tak zwane prawicowe, alt-prawicowe czy "narodowe" organizacje na świecie. Kacapia zawsze żeruje na pretensjach i resentymentach zakompleksionych naiwniaków.Tworzą od zera lub przejmują podupadłe franczyzy zarówno z lewej jak i z prawej strony i mieszają nimi w krajach, których się boją. I tak się to kręci od lat, a naiwne lemingi wierzą później w takie baśnie i legendy pisane dla potrzeb naboru gawnojedów do takich franczyz. Nie tak dawno temu podobną gierkę próbował odpalić synalek jednego śmiecia w WSI, występujący pod pseudonimem Alef Stern. I też lepiła się do tego "proroka" naiwna gimbaza. Nic nowego, te same prostackie sztuczki, ta sama naiwność młodych. Dziubku, nie dla Ciebie to piszę, bo ty w kremlowskim gównie wytaplałeś się tak dokumentnie, że nie ma już dla ciebie szans, ale mam nadzieję, że przynajmniej inni ludzie tutaj nie będą tak bezmyślnymi naiwniakami jak ty.

[chan] po_polsku
May 19 19:13 [raw]

A czy syjonistyczne organizacje to też franczyzna Kremla? No bo syjoniści to nic innego jak żydowscy narodowcy. ADL czyli organizacja żydowska założona przez żydowskiego bandytę i mordercę Mayera Lanskiego, jest w takim razie równiez franczyzną Kremla. Może jeszcze napiszesz, że za wszystkim nie stoją żydzi, bo za wszystkim stoi Kreml.

[chan] po_polsku
May 19 19:30 [raw]

Kurwa ludzie. Jak tu kurwa po przeczytaniu tego wszystkiego nie zostać antysemitą.

[chan] po_polsku
May 19 19:35 [raw]

Świetna komedia o KKK, polecam, ubawiłem się do łez: https://en.wikipedia.org/wiki/BlacKkKlansman

[chan] po_polsku
May 19 19:37 [raw]

"A czy syjonistyczne organizacje to też franczyzna Kremla?" Tak, w sporej części. W imieniu Kremla zarządza nimi bankier rosyjski Rotenberg.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Mimo wielu już wolnych niedziel, sprzedaż detaliczna wyraźnie rośnie Jun 23 11:49 2
Koniec ułudy anonimowości VPNów w Chinach Jun 23 10:10 1
JEBAC KURWE POLICJE Jun 23 09:26 49
Do Polski przybędzie blisko 3,5 tysiąca żołnierzy z czołgami M-1 Abrams Jun 23 08:35 11
Jak próbowano zatrzeć ślady tego dla kogo pracuje JKM i "Narodowcy" Jun 23 08:04 5
Jeden z ubeckich morderców, najokrutniejszych śledczych stalinowskiej bezpieki Jun 23 07:17 1
It's the Romans, you stupid Jew-hater (with extra commentary) Jun 23 02:57 1
Czy czeka nas cenzura Internetu? Jun 22 22:42 38
Nasi "przyjaciele Słowianie" Jun 22 20:42 1
Bo kacapy chcą uzależnić Europę od swojego gazu... Jun 22 20:22 1
JAK SKW OBCIĄGA. Jun 22 19:34 7
Koniec ruskiego desantu na Europę Jun 22 17:57 3
Konfiguracja bitmessage pod windows Jun 22 17:51 2
To bzdury wyssane z palca. Jakieś dziwne przecieki, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jun 22 15:58 1
Kupię płytę głowną Abit KD7-RAID Jun 22 15:09 3
Dziwka WSI Andrzej Duda otrzymuje pytanie od obywatela Jun 22 14:07 3
JAK OBCIĄGA CBA i ABW. Jun 22 13:15 2
Pewien przepis się stale powtarza Jun 22 13:07 2
Policjant zginął na imprezie Jun 22 12:20 1
Policjan zginął na imprezie Jun 22 12:14 2
JAK OBCIĄGA CBA i ABW . Jun 22 09:35 1
RE: Wiara - co to takiego? Jun 22 04:41 1
Po przejrzeniu zawartości komputerów specjalistom udało się ustalić kody Jun 21 22:13 8
7-godzinny dzień pracy dla rodziców? Projekt ustawy jest już w Sejmie! Jun 21 20:22 9
Stzelanina w Bielanach Wrocławskich. Jun 21 20:19 2
Próba ocenzurowania Internetu przez lewaków Jun 21 17:42 2
Agent STASI "Oskar" przejęty przez BND Jun 21 17:02 2
Magia szamanistyczna DZIAŁA Jun 21 16:58 7
Folksdojcz tak obrzydliwy, że aż brzydzą się go Niemcy. Jun 21 16:43 1
RE: Prostytutki oburzone! Okrutne słowa klientów. Powołują się na RODO Jun 21 16:22 10
Wielka Brytania i Polska mówią jednym głosem, idziemy ramię w ramię Jun 21 15:31 1
Pokazujemy piękno Polski, język ojczysty, historię, tradycje. Jun 21 15:01 1
Po zajęciach, w czasie wolnym od służby, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jun 21 15:01 1
Musimy wynająć Rusków, żeby ją załatwić. Jun 21 14:54 1
Polska rośnie w siłę, polska gospodarka jest coraz silniejsza i zaczyna być liderem Europy Wschodniej Jun 21 14:35 10
Rosyjski agent Andrzej Duda próbuje przejąć dla Putina Konstytucję Jun 21 14:28 1
RE: RODO a cezura internetu? Jun 21 14:07 1
Kiedy zostaną sprostowane kłamstwa na temat Antoniego Macierewicza? Jun 21 09:09 2
Są granice kompromisu, poza które cofnąć się nie wolno Jun 21 08:12 1
Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty Jun 21 07:06 1
Magia szamanistyczna działa skutecznie - polscy "piłkarze" zgnojeni Jun 21 06:00 3
"To miejsce zdrajców i pedofilów". Clint Eastwood zapowiada walkę z Hollywood Jun 20 20:09 1
STOP SOROS Jun 20 17:42 3
Chcą pamiętać tylko o zbrodniach nazizmu, a nie komunizmu Jun 20 17:05 2
Chorzy psychicznie lewacy chcą ocenzurować sieć Jun 20 16:59 1
диверсия, говорите? Jun 20 16:48 8
WYTRYSK ABERRACJI Jun 20 16:14 1
Ćwiczenia w Polsce hipnotycznego sterowania człowiekiem przed realizacją "zamachów terrorystycznych" Jun 20 14:45 1
RODO a cezura internetu? Jun 20 12:13 4
Grillowanie kacapii przez UK Jun 20 06:18 1
Koniec ruskiego szczucia ONZ na Izrael Jun 20 06:06 1
PRL-owkie rządy pomazańców gruzińskiego dewianta i jego następców Jun 20 06:06 1
mecz ... Jun 19 22:35 1
Zamach terorystyczny - zabawa ? Jun 19 17:56 4
Sędziowskie zielone ludzki znowu wierzgają przeciwko desowietyzacji sądów Jun 19 17:31 1
PO reprezentuje mafię Jun 19 15:01 1
Wszyscy uczniowie szkół średnich z Lublina zostali wezwani Jun 19 15:01 1
SZMALCOWNICY Jun 19 15:01 1
Dalsze aresztowania w sprawie kolejnej afery PO-PSL Jun 19 15:01 1
Mafia sędziowska skarży się "zagranico" Jun 19 14:56 1
To już jutro! Ostatni moment, by zaprotestować przeciwko cenzurze internetu Jun 19 12:52 5
Pozostało już tylko jedno zasadnicze pytanie – kto pociąga za sznurki? Jun 19 08:37 1
Patriotyzm - absurd i głupota Jun 19 01:41 3
Wiara - co to takiego? Jun 19 01:35 2
Nowe anonimowe forum Jun 19 00:25 1
Bardziej agresywne podejście do obrony kraju przed cyberatakami Jun 18 18:40 1
Amerykańska dominacja w kosmosie Jun 18 18:36 1
Dociskanie śruby kacapom Jun 18 13:06 1
Kolejna afera rządów PO-PSL Jun 18 12:54 1
Zdrada stanu Jun 18 12:52 1
Kto, kiedy, z kim i gdzie zawarł taką umowę? Jun 18 12:50 1
10 grzechów PiS które zmniejszyły szanse podejrzanych na sprawiedliwy proces w Polsce, to Jun 18 11:20 2
Macierewicz wciąż MON Jun 18 10:58 3
Należy wpisać zwycięstwo PO do Konstytucji. Jun 18 10:56 1
KSIĄŻE NOCY Jun 18 10:55 1
Brońcie dalej niezależności sądownictwa... od prawa, gawnojedy. Jun 18 10:54 1
Profesjonalnie zorganizowane nawoływanie do łamania prawa Jun 18 09:50 1
Charyzma, uległość, podatność Jun 18 07:48 3
Targowiczanie opluwają Polskę Jun 18 06:51 3
chan russia Jun 17 22:31 11
Polska ma zbyt małe zasoby kapitału intelektualnego Jun 17 20:24 1
Kłamstwa, manipulacje, skandale. 50 afer PiS na 2-lecie rządów Jun 17 20:19 1
Jerzy Zięba - Szarlatan czy Zbawiciel Jun 17 20:07 1
Dane DNA w serwisach genealogicznych mogą być wykorzystane w dochodzeniach Jun 17 17:54 2
Izraelski polityk o supremacji rasy żydowskiej Jun 17 16:25 2
Policjanci bardzo ciężko pobici przez zawodnika sportów walki, zawodowego... Jun 17 16:23 1
15 dilerów dopalaczy w areszcie. Handlarze mają już nowy sposób! Jun 17 16:22 1
Nowe prawo w Australii. Zmienia podejście do tajemnicy spowiedzi Jun 17 16:18 5
Zatrzymano mężczyznę, który przekazał dopalacze nastolatkom Jun 17 16:15 1
Doszukiwanie się trzeciego albo i czwartego dna, wielopiętrowych spisków. Jun 17 15:48 1
PiS nie zamiata afer pod dywan Jun 17 14:49 1
Sprawa smoleńska nie jest częścią gry politycznej, lecz częścią polskiego bytu narodowego Jun 17 14:07 1
Wzorowa praca służb ws. GetBack Jun 17 14:04 1
Spowiedź - najbardziej demoralizujący obyczaj naszych czasów? Jun 17 12:45 3
Federalna Służba Wywiadowcza (BND) prowadziła od końca lat 90. elektroniczną inwigilację Jun 17 11:19 1
Potrzeby seksualne księży Jun 17 11:13 2
Polskim specjalistom od  Chin jest wygodniej nie mówić o  pewnych tematach Jun 17 07:52 1
RDX w Smoleńsku – Pieczęć Putina oraz FSB Jun 17 06:00 1
Przed rosyjską ambasadą w Holandii ustawiono 298 krzeseł Jun 17 05:55 1
Podjął grę z Putinem przeciwko polskiemu prezydentowi Jun 17 05:55 1