Google przekształca się w „ministerstwo prawdy”

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 15:32 [raw]

Największa wyszukiwarka oczyści Internet z „podróbek” i pomoże „dobrym” publikacjom. Google ogłosił uruchomienie programu „Wiadomości” w celu zwalczania niedokładnych informacji w Internecie. Na realizację programu firma będzie wydawać ponad 300 milionów dolarów rocznie! O nowej inicjatywie Google poinformował dyrektor ds. Rozwoju biznesu Google Philip Schindler podczas konferencji w Nowym Jorku. Ocierająca się o monopol w zakresie wyszukiwania treści korporacja pomoże publikacjom, które według Google, zawierają wiarygodne informacje. Tym samym firma tworzy coś w rodzaju prywatnego „ministerstwa prawdy”. Już teraz prześladowania treści innych niż te promowane w głównym nurcie, przybiera brutalne formy z całkowitym skasowaniem z Google włącznie, a wygląda na to, że będzie jeszcze gorzej. Materiały mediów uznanych przez Google za niewiarygodne, zostaną odpowiednio skategoryzowane i odpowiednio wypozycjonowane w wyszukiwarce, tak aby nie dało się ich odnaleźć. Aby nie prezentować, że szykowany jest tylko „kij”, poinformowano również o „marchewce”, którą mają być dotacje dla różnych, „rzetelnych” mediów. Trudno nie odbierać tego inaczej niż zachęty dla tego, aby pisać tyko treści nacechowane lewicową ideologią, bo właśnie to władze Google uważają za odpowiednie treści. Nie wiadomo jakie będą kryteria ustalania co jest, a co nie jest fałszywa wiadomością. Można tylko założyć, że chodzi raczej o mechanizmy umożliwiające cenzurę i zakopywanie treści uważanych za niewłaściwe przez włodarzy Google, a wszystko to w otoczce walki o prawdę, podczas gdy jest to cyniczna próoba jej zablokowania.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 17:41 [raw]

Doskonale. Będzie sprzątanie sieci z kremlowskich rzygowin.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 17:51 [raw]

Posprząta ze wszystkich nie-amerykańskich i nie-żydowskich rzygowin. Na szczęście Yandex nie został zablokowany i można szukać nawet piratów.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 18:18 [raw]

Yandex, wyszukiwareczka z kraju - ostoi sowobód - blokującego masowo VPNy?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 19:05 [raw]

A kto osłowi każe korzystać z jednej wyszukiwarki? Jest jeszcze żydowskie DDG, są searx-y i jeszcze kilka innych. Przypominam, że te "dobre publikacje" jak zwykle okażą się publikacjami gazowni i podobnych. W amerykańskich korpo siedzą niemal same komuchy.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 11 19:23 [raw]

Pan Antypiryn korzysta z agregatu SEARXES. Pan Antypiryn korzysta też czasami z wersji onionowej DuckDuckGo. Pan Antypiryn korzysta też z Google, z maszynki wirtualnej przez przeglądarkę randomizującą swój fingerprint w każdej sesji, a całość sesji puszczana jest przez losowo wybrane wyjście VPN SoftEther, do jakiego podczepiona jest maszynka wirtualna. Tak robi to pan Antypiryn. A przede wszystkim pan Antypiryn wie jak poprawnie a nie antyanonimowo korzystać z Whonixa na notebookach. Jak na razie tylko troje dzieci pokazało panu Antypirynowi, że też to wiedzą. A co z pozostałymi biednymi dziećmi? Czyżby wcale nie były tak anonimowe jak im się wydaje?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 19:42 [raw]

https://www.startpage.com/ ma podobne wyniki do google. Czy tails też "nie jest anonimowy w notebookach"?

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 11 19:50 [raw]

Pan Antypiryn odpowiada: Żaden system operacyjny bezpośrednio stykający się z unikatowymi sygnaturami sprzętu nie jest anonimowy. Szansą na anonimowość jest system heads w maszynce wirtualnej.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 20:08 [raw]

Virtualbox czy kvm co jest leprze?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 20:28 [raw]

A podobno virtualbox ma otwarty kod źródłowy z wyjątkiem modułu do obsługi USB.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 11 20:29 [raw]

Pan Antypiryn odpowiada: "Anonimowszy" jest KVM. Virtualbox jest w rękach Oracle, a Oracle jest na liście "Our industry partners" w slajdach NSA. Hostem oczywiście musi być system Linux lub *BSD.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 11 20:49 [raw]

Pan Antypiryn powiada: Wiara w magiczną moc otwartości kodu źródłowego nie pomogła wykryć backdoorów i luk w kodzie linuksa i BSD - czasem przez wiele lat... Bo ktoś ten kod musi przeczytać. I zrozumieć co przeczytał. I zasygnalizować publicznie jeśli coś wykrył. Nikt nie będzie robił darmowej roboty dla firmy Oracle. Ludzie wolą badać swojskie kody. Virtualbox nie jest swojski.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 22:00 [raw]

Mam np. gołego debiana, devuana, headsa. Sprawdzam w snifferze i nic nie leci. Później uruchamiam tor browsera i korzystam z onionów. To w jaki sposób system operacyjny wysyła w świat sygnaturę sprzętu?

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 11 22:55 [raw]

Pan Antypiryn odpowiada: To nie tak działa, młody człowieku. Zły Kod Złych Ludzi nie zapisuje bezczelnie sygnatur w ruchu sieciowym. On delikatnie zmienia ich timing i trzeciorzędne parametry. Użyj ulubionej wyszukiwarki używając frazy: usenix jitterbugs Prawdziwy specjaliści bezpieczeństwa kiedyś na to wpadli, ale jakoś cicho o tym później było. Czy robi to dedykowany bezczelny kod? O nie. To robią sterowniczki kart sieciowych. One zawsze takie niewinne, niepozorne. Zawsze są usprawiedliwione, gdy parametry pakietów zależą leciutko od parametrów sprzętu. Szybszy procesorek szybciej przetwarza pewne obliczenia. A wolniejszy wolniej. Więc sygnaturki czasowe w kolejnych pakiecikach będą zależne od szybkości procesorka. A inne cechy od zachowania się hardware karty sieciowej. I już mamy sygnaturkę. Tak więc "Sprawdzam w snifferze i nic nie leci" to Twoja pomyłka, młody człowieku. Czy takie działanie sterowniczka karty sieciowej to rozmyślnie zasadzony backdoor? Możliwe. Ale niekonieczne. Złym ludziom wystarczy, że leniwy programista nie wpadł na to, że taki sterowniczek jest idealnym kanałem dla passive side channel attack. "Specjalistom bezpieczeństwa" wystarczy do szczęścia, że taki sterowniczek nie ma jakichś przepełnień bufora czy innych objawów z ich grzecznych list diagnostycznych, a do tego że jest opensource. A w religii wielu ludzi opensource=bezpieczeństwo. Jest oczywiście kolejny kanalik dla Złych Ludzi. Gdy dzieci dowiedza się z pudelek.pl o tysiąc pierwszym zerodayu na Firefox/Tor Browser, to do tego czasu taka malusia luka wyciągnie z ich komputerów mnóstwo danych o sprzęcie, tym razem "na bezczela", bo kiedy służby udają cyberprzestępców, to nie bawią się w kulturę. Ale dzieci nie oburzają się na "cyberprzestępców", reagują tylko na hasło "służby". Kiedy więc pan policjant czy inny agent przebiera się "undercover" to reakcja dzieci nie jest racjonalna. A od strony technicznej zasada jest jedna: nie pozwalać procesom stykającym się z siecią stykać się bezpośrednio ze sprzętem. Kto nie przestrzega tej zasady, ten nie będzie anonimowy. A łudzić się zawsze ma prawo.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 11 23:17 [raw]

'On delikatnie zmienia ich timing i trzeciorzędne parametry.' 'Zawsze są usprawiedliwione, gdy parametry pakietów zależą leciutko od parametrów sprzętu. Szybszy procesorek szybciej przetwarza pewne obliczenia. A wolniejszy wolniej. Więc sygnaturki czasowe w kolejnych pakiecikach będą zależne od szybkości procesorka. A inne cechy od zachowania się hardware karty sieciowej. I już mamy sygnaturkę.' Każdy taki procesorek pracuje pod trochę innym obciążeniem. Raz masz coś uruchomione w tle a innym razem działasz na czysto. Generujesz wtedy inne sygnaturki. Innym razem ktoś wygeneruje takie jak twoje. Szukanie prawidłowości w takich sygnaturkach to jak analizowanie szumu w nadziei że coś wypatrzysz. Używasz WiFi, to pakiety chodzą z innymi opóźnieniami jak zasłonisz antenę nogą, inaczej jak położysz się na wznak. Takich urządzeń po drodze masz całe multum, nakładają one na siebie swoje zaszumienia. Chcesz analizować zmianę temperatury parapetu za oknem i określić który chińczyk wystawił stopę nad kołdrę?

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 12 00:15 [raw]

Pan Antypiryn powiada: "Generujesz wtedy inne sygnaturki. Innym razem ktoś wygeneruje takie jak twoje." Nie, młody człowieku. Nie tak to działa. Obciążenie CPU nie wpływa na charakterystykę tych sygnatur. Wynikają one z zestawu "model procesora+wersja sterownika". Głupie firewalle do kupienia na Allegro posiadają funkcję "OS fingerprinting". Myślisz, że obciążenie procesor cokolwiek je zmyla? "Szukanie prawidłowości w takich sygnaturkach to jak analizowanie szumu w nadziei że coś wypatrzysz." Bardzo się mylisz, młody człowieku. Teoretyzujesz sobie na podstawie swojej niewiedzy bo nie wiesz jak skutecznym "kapusiem" jest sprzęt, podczas gdy praktycy "analizują szum" i nie muszą mieć nadziei że coś wypatrzą - mają pewność. Bo zadbali o to kupieni lub niekompetentni programiści opensource oraz producenci sprzętu, zwani serdecznie w slajdach NSA "our industrial partners". A przede wszystkim wystarcza do tego sama unikatowość zestawu sprzętu oraz jego sterowników. "Chcesz analizować zmianę temperatury parapetu za oknem i określić który chińczyk wystawił stopę nad kołdrę?" Dokładnie tak, młody człowieku: http://sec.cs.ucl.ac.uk/users/smurdoch/papers/ccs06hotornot.pdf Na nic sześć przeskoków po sześciu węzłach Tor do ukrytej usługi: to właśnie temperatura zdradzi wszystko. Ponownie zapraszam Cię do Twojej ulubionej wyszukiwarki, gdzie zadaj zapytanie "passive hardware fingerprinting". Zdziwisz się, jak wiele pomysłów typu "ciepłota nogi Chińczyka" jest skutecznie używanych do namierzania dzieci, którym wydaje się, że trzy hopki lub sześć hopków w sieci o małej latencji daje anonimowość. Pan Antypiryn życzy przyjemnej i owocnej lektury. Ucz się, ucz bo nauka to potęgi klucz.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 12 00:57 [raw]

Czyli co? Na jednym procku MIPS Privoxy, na drugim procku MIPS Polipo, a na trzecim procku MIPS Tor itd... Cztery stare routery z WRT lub więcej i to będzie dobre?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 12 02:15 [raw]

> A od strony technicznej zasada jest jedna: nie pozwalać procesom stykającym się z siecią stykać się bezpośrednio ze sprzętem. czoo??

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 12 07:06 [raw]

Pan Antypiryn odpowiada: WRT nie będzie dobre. pfSense będzie dobre. Privoxy, Polipo - pan Antypiryn odradza. Ich miejsce jest na śmietniku historii. Tylko model Whonix lub Qubes zapewnia bezpieczeństwo - pełna separacja środowiskowa, każdy pakiecik w sieci Tor bez szansy na wycieki bokiem.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 12 07:06 [raw]

Pan Antypiryn odpowiada: Wirtualizacja i separacja, oto co. Czyli model Whonix lub Qubes. Wszystko słabsze to złudzenie bezpieczeństwa.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 12 13:07 [raw]

Jeśli urządzenia wysyłają jakieś opóźnienia to żadna wirtualizacja, separacja nic nie da. Ratunkiem jest opóźnianie pakietów, dodawanie nic nie znaczącego transferu, miksowanie jak w torze, i2p. Możesz mieć super zabezpieczony komputer, a domowy router/modem orange może wszystko pozaznaczać swoimi własnymi dodatkami. Dodatkowo router/modem w siedzibie ISP też może robić oznaczenia.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 12 13:55 [raw]

"Jeśli urządzenia wysyłają jakieś opóźnienia to żadna wirtualizacja, separacja nic nie da." Czytajcie uważnie, dzieci: urządzenia fizyczne mające styk z siecią podpisują się w ruchu sieciowym. A kiedy te urządzenia są wirtualne, to nie podpisują. "Możesz mieć super zabezpieczony komputer, a domowy router/modem orange może wszystko pozaznaczać swoimi własnymi dodatkami. Dodatkowo router/modem w siedzibie ISP też może robić oznaczenia." Zgadza się, dlatego pan Antypiryn konsekwentnie zaleca używanie pfSense jako routera. Należy minimalizować przestrzeń do ataku.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 12 15:17 [raw]

pfSense a router z openwrt nie wystarczy?

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 12 17:20 [raw]

Pan Antypiryn odpowiada: Nie wystarczy. Firmware WRT nie powstało dla bezpieczeństwa, ale dla funkcjonalności. A pan Antypiryn rozmawia tu z dziećmi o bezpieczeństwie, prawda? Oczywiście każdy ma prawo ryzykować proporcjonalnie do tego, jak mało obchodzi go jego bezpieczeństwo/prywatnośc/anonimowość.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
May 13 09:06 [raw]

na czym te pfSense zainstalować jak 99% sprzętu jest skompromitowana? procesory, własnościowy firmware w kostkach. Libreboot to margines i też dołącza binarne bloobsy.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
May 13 09:21 [raw]

Pan Antypiryn zaleca: Użyj najnowszej wersji pfSense z odnośnymi łatkami dla FreeBSD. Nie instaluj zbędnych modułów i funkcji w pfSense. Nie włączaj dostępu administracyjnego od strony WAN. I będzie dobrze. Do czasu gdy wyjdą na jaw kolejne backdoory w CPU ;)

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
POLICJA - JEBAC KURWE Oct 16 20:03 49
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA. Oct 16 20:03 25
Wdzięczność wobec Rosji Oct 16 19:43 1
Rosjanie mają coś do ukrycia Oct 16 19:43 1
Bez wprowadzenia kadencji dla samorządowców, nikt nie zlikwiduje patologii Oct 16 19:43 1
Kolejny skandal w rosyjskim sporcie Oct 16 19:43 1
Tanie obciąganie Oct 16 19:42 1
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Oct 16 19:42 37
Niektóre treści wystawy nie spodobały się władzom Oct 16 19:42 1
Nawet socjaliści poparli rezolucję ws. wraku TU-154M. Oct 14 17:17 1
Będzie symbolem nowoczesności, zieleni, sukcesu gospodarczego i otwartości Oct 14 10:53 1
Rosja to państwo zbójeckie Oct 14 10:49 1
żadnych przeszkód w fałszowaniu wyborów przez lokalne mafie nie będzie Oct 13 10:26 1
Kolejne dobre wieści dla gospodarki Oct 13 10:25 1
Rating dla Polski podwyższony Oct 13 10:24 1
Ruski złom kosmiczny się sypie Oct 13 02:42 14
W jakich miejscach Michnik rucha nieletnie siksy Oct 13 02:42 5
Rząd PiS broni Polski przed ACTA 2 Oct 13 02:42 1
Sankcje na Rosję są potrzebne Oct 13 02:42 1
Amerykańskie zaangażowanie na rzecz polskiego bezpieczeństwa jest niewzruszone Oct 13 02:42 3
Lubuskie. Amerykańscy wojskowi murzyni podejrzani o pobicie cywili! Jutro przyjdą będą gwałcić swymi ogromnymi czarnymi zaganiasami białe kobiety i dzieci, tak jak to robią w Japonii! Oct 13 02:41 1
Donald Trump o "szczególnej więzi" z Polakami. Oct 13 02:41 1
Posiada bez zezwolenia broń palną Oct 13 02:41 1
Kościół przeprasza i wycofuje zakaz "dotykania genitaliów dzieciom" przez księży Oct 13 02:41 1
Ofiara księdza pozwie Michalkiewicza za słowa o kurwa "Płakała, gdy to czytała" Oct 13 02:41 1
Kandydat do rady miasta Rzeszowa i jego wpisy w Social Media. Oct 13 02:40 1
Mobbing w Urzędzie Miasta Gdańska Oct 13 02:40 1
Iran zdycha z głodu - trwa grillowanie rosyjskiego lenna przez USA Oct 13 02:40 2
Świetne wieści dla polskiej gospodarki! Oct 13 02:39 1
Przyjęto dziś rezolucję wzywającą Rosję do zwrotu wraku Tu-154M Oct 13 02:38 1
Dochody z PIT,CIT,VAT i składki ZUS w ciągu 4 lat wzrosną o aż 147 mld zł Oct 13 02:37 1
Partia Putina chce wdrożyć donosicielstwo w szkołach Oct 13 02:37 1
Rosjanie podmienili skrzynki Tupolewa Oct 13 02:37 1
Problem religijnej nienawiści stosowanej coraz częściej wobec Chrześcijan i Żydów Oct 13 02:37 1
Ukraińcy pomogą Polsce w zwalczeniu ruskiej zielonej kurewki Oct 13 02:36 1
Nagrywał nagie dziewczynki. Tłumaczył to stresem wynikającym z ciężkiej pracy. Oct 13 02:36 1
Konstytucja Biznesu już działa Oct 13 02:35 1
Na tę inwestycję czekano latami Oct 13 02:35 1
O ponad 25%, czyli o około 7 mld zł wzrosły wpływy do budżetu państwa Oct 13 02:35 1
Wprost się stwierdza, że samolot uległ zniszczeniu na skutek eksplozji Oct 13 02:16 1
Człowiek, który od 26 lat żyje z tego, co dzieci nazbierają do skarbonek Oct 13 01:54 1
Wsparcie dla Polski w walce przeciwko unijnej mafii Oct 13 01:52 1
Broadcast List Oct 10 19:29 1
Zdemaskowani agenci wpływu wpadli we wściekłość i szaleją Oct 10 16:13 1
Prezydent wyszczał się na stalinowskich psuedosędziów Oct 10 16:13 1
Ruski agent wpływu dofinansowany przez Niemców Oct 10 15:10 1
W kołach gospodyń wiejskich działa zbyt mało młodych kobiet Oct 10 12:48 1
Ruscy dyplomaci to żule Oct 10 11:29 1
Aleksander Pietrow to naprawdę pracujący dla GRU wojskowy doktor Aleksandr Miszkin Oct 10 11:06 1
Kim jest OneAnother Oct 9 19:54 8
Wypłyną sekstaśmy Schetyny i Trzaskowskiego Oct 9 16:16 1
Chłopcy nie chcą podawać ręki dziewczynkom Oct 9 14:51 1
Polska odstąpi od planu Sorosa Oct 9 14:51 1
Ruska agentura stoi za warszwską mafią reprywatyzacyjną Oct 9 11:15 1
Ruska zielona kurewka porównuje Polskę... do Rosji Oct 9 11:14 1
To Kreml stoi za masową cyberprzestępczością w sieci Oct 9 11:13 1
Zapikselowane dziewczyny Oct 9 11:13 1
Wkrótce stałe bazy USA w Polsce Oct 9 11:12 1
Ruskie służby to złamasy i cieniasy Oct 9 11:12 1
Wielki postęp w rosyjskiej armii Oct 9 11:12 1
To Kreml steruje najazdem "uchodźców" na Europę Oct 9 10:56 1
Minister Antoni Macierewicz jest pierwszym od 2014 r. przedstawicielem Polski, którego zaproszono do udziału w wydarzeniu Oct 8 14:37 1
Ojcem chrzestnym wszystkich afer rządu PO-PSL był Tusk Oct 8 14:29 1
Sekta antyszczepionkowców Oct 8 12:44 1
Król elegancji umarł w łagrze Oct 8 12:44 1
Dogadywał się z Rosją w sprawie gazociągu? „To jest profesjonalny zdrajca” Oct 8 12:44 1
Jedna zielona kurwa zaprosiła drugą zieloną kurwę Oct 8 12:44 1
Wehrmacht: Trade weapons on OpenBazaar Oct 7 20:00 2
DDoS Service by Hades Oct 7 15:47 2
Odzyskamy Ukrainę z powrotem, czyli w granicach sprzed agresji Rosji Oct 6 09:01 1
Łowcy masonów i Ukraińców Oct 6 09:00 1
Grupa APT28, znana również jako Sofacy Group, ma powiązania z rosyjskimi władzami Oct 6 08:48 1
The Big Hack: How China Used a Tiny Chip to Infiltrate U.S. Companies Oct 5 11:18 1
Terroryści z ochroną sądów nadzwyczajnej kasty Oct 4 18:59 1
Rosja prowadzi na całym świecie kampanię cyberataków Oct 4 18:59 1
Rozmowa z ambasador USA w Polsce Oct 4 16:40 1
No i przykre, że dzisiaj sędziowie ich zwalniają Oct 4 16:22 1
Złośliwe działania wojska rosyjskiego w cyberprzestrzeni Oct 4 16:21 1
Ludzie zobaczą, czym tak naprawdę jest rosyjski rząd Oct 4 16:19 1
To trzeba wojnę w Albanii wywołać, no. Oct 4 16:19 1
Rosjanie żulami Internetu Oct 4 14:49 1
Kolejny krok w partnerstwie z USA Oct 4 14:48 1
Okazuje się, że rosyjski prokurator zajmował się jeszcze jedną ważną sprawą Oct 4 14:47 1
Przeciwko PiS protestują żałosne pijaczki Oct 4 12:13 1
9M729: Nierespektowanie przez Rosję jej międzynarodowych zobowiązań. Oct 4 12:05 5
UK Column News - 4th October 2018 Oct 4 12:04 1
Pierwotne źródło „kłamstwa smoleńskiego” Oct 4 11:46 1
Rosja stoi za masową cyberprzestępczością Oct 4 11:46 1
Rosjanie będą pracowali do śmierci. Oct 4 11:42 1
Kacapskie drgawki w temacie przekopu Mierzei Wiślanej Oct 4 11:42 1
Ścios okazał się „śpiochem” obudzonym we właściwym momencie przez swoich wodzirejów Oct 4 11:42 1
Kolejne mordy polityczne w Rosji Oct 4 11:30 1
Stargard. Fotograf molestował dzieci znajomych. Zdemaskowała go własna żona Oct 4 11:21 12
Miał być przełomem w walce z pedofilią. W jawnym rejestrze brakuje duchownych Oct 3 13:01 2
Utrzymujący się wzrost gospodarczy i wciąż spadające bezrobocie Oct 3 12:43 1
Radomir Szumełda zniesławił Młodzież Wszechpolską Oct 3 12:15 1
Doniesienia o rzekomo kompromitującej treści nagrania Mateusza Morawieckiego Oct 3 10:14 1
Mapa księży pedofilów i przestępców na tle seksualnym Oct 3 10:05 1
Sprzątanie MSZ z komunistycznej agentury Oct 2 16:06 1
Lista zostanie uzupełniona, bo kolejne ciekawe materiały są w opracowaniu Oct 2 11:35 1