zamnięcie forum cebulka

BM-2cTfneGK6nCYq1nznTAaYqY2DvyC7Qqm7D
Apr 15 21:24 [raw]

Cebulka http://qd73mvvc7v7zewwl.onion/ jest projektem policyjnym. Krang http://54ogum7gwxhtgiya.onion/ jest rowniez takim projektem. Cebulka posiadala silna cenzure, dzieki escrow inwigilowala handel. Madrzy uzytkownicy byli tepieni. Gimbaza i psy jak np. Wacpanna byli promowani. Admini nie udostepnili backupu forum - choc byli o to proszeni. Pewien forumowicz sam udostepnil backup zrobiony poprzez webscraping i zostal za to zbanowany. Cebulka zostala zalozona po to by skupic wokol siebie spolecznosc, kontrolowac ja , nie pozwolic na wybryki jakie mialy miejsce na Torepublic. Gdy spolecznosc forum urosla, postonowiono ja zamknac aby zdezintegrowac ludzi. Nasza jedyna nadzieja w zdecentralizowanych technologiach takich jak openbazaar i zeronet.

[chan] po_polsku
Apr 15 21:41 [raw]

Po czym poznać że takie forum jest prowadzone przez policję?

[chan] po_polsku
Apr 15 21:46 [raw]

Najlatwiej po tym, ze admini forum nie chca udostepnic jego backupu . Serwisy powinny byc opensource, baza danych udostepniona tak by kazdy mogl prowadzic mirrora lub rozwijac projekt. Dodatkowo na cebulce prowadzono prowokacje , ktore mialy mialy sklonic uzytkownikow do zaufania adminom. Np. Wacpanna namawiala by glaszac posty, w ktorych ludzie zamieszczali informacje obnazajace ich anonimowosc.

[chan] po_polsku
Apr 15 21:51 [raw]

A jakie katalogi stron polecacie w onionie? Czy jest jakiś katalog polskiej gimbazy?

[chan] po_polsku
Apr 15 21:56 [raw]

Zasadniczo polska strefa w Tor przestala istniec. Osobiscie polecam http://kryptoanarchizm.libertarianizm.net i polskie strony w ZeroNet. Powinnismy sie przylozyc do rozwoju ZeroNeta. ZeroNet+ Bitmessage + NEOcoin + Monero = cos dobrego.

[chan] po_polsku
Apr 15 22:00 [raw]

Sorry ale jak dla mnie to brak checi udostepniania backupu jest kiepskim dowodem na to ze forum jest spalone. Co do pseudo prowokacji to rowniez wydaje sie watpliwe.

[chan] po_polsku
Apr 15 22:03 [raw]

pierwsze slysze zeby polska strefa na torze przestala istniec. Zeronet jest ciekawy i tez go uzywam ale to wciaz za malo zeby rezygnowac z tora.

[chan] po_polsku
Apr 15 22:05 [raw]

to podaj jakiś wartosciowy polski serwis ? Dezinformator Krang ? Nieaktywny KrokodilGena ?

[chan] po_polsku
Apr 15 22:08 [raw]

Priorytetem dzialalnosci CBSP jest cyberbezpiecznstwo. Jak Ci sie wydaje , czym sie ich dzialalnosc przejawia ? Prowadza honeypoty. Niestety dla Tora sa inne wymagania niz dla clarnetu. Jezeli admin nie dzieli sie zasobami serwisu ze spolecznoscia, to na 80% jest to pies.

[chan] po_polsku
Apr 16 06:06 [raw]

Moim zdaniem darknet potrzebuje własnych silników do forów. Raz by backupy forum w html, były wbudowane w forum, dwa by była wygodna możliwość backupu db forum, bez PM-ów i ustawień kont userów. Do tego silnik musi być napisany pod darknet. Czyli muszą być takie opcje, jak publikowanie postów z opóźnieniem, moderacja z opóźnieniem, przywracanie starych postów, podpisywanie postów w osobnym pliku, publikowanie postów przez BM, wspłópraca z Zeronet itp. Bez infrastruktury ani rusz. To ma być tak zrobione, by pół-matoł mógł w miarę bezpiecznie uruchomić własne forum, bez oglądania się na fachowców IT. Co do psiarni i służb w darknecie, to sprawa się ciągnie od czasu kultowego OnionForum i takich stron jak Torpedo. Oni już wtedy szaleli i dokonywali prowokacji przeciw adminom forum. Oni szaleją i będą szaleć, bo jak powstanie coś co będzie poza ich kontrolą i to coś przekroczy masę krytyczną, to może to rozwalić nawet cały system w państwie. Do walki z psiarnią i służbami potrzebna jest powszechna świadomość ich istnienia, oraz znajomość metod ich działania i technik operacyjnych. Jedyną grupą która skutecznie potrafi dać odpór tej zarazie są pedofile. Wyklęci i przeklęci. I to od nich mamy się uczyć walki z tą zarazą. Tak ja to widzę.

[chan] po_polsku
Apr 16 08:22 [raw]

Na jakiej podstawie twierdzisz ze Krang to deznformator ????

[chan] po_polsku
Apr 16 08:41 [raw]

Udostępnił maszynę wirtualną z Windowsem do anonimowego przeglądania internetu.

[chan] po_polsku
Apr 16 09:08 [raw]

A zawierała jakieś luki lub backdoory? Z tego co pamiętam Krang był dość dobrze oblatany w Windows.

[chan] po_polsku
Apr 16 11:11 [raw]

Mnie się wydawało, że Windows jest tak spalony, że szkoda poświęcać na niego czasu. Bardzo zdziwiło mnie gdy Krang przygotował tamtego Windowsa. Może chodziło o to by system odbijał się w logach serwerów jako standardowy Windows. Maszynka Whonix zapewniała izolację (?) więc działania z takiego zestawu nie zawężały kręgu poszukiwanych osób. Ostatni poradnik o firejail był całkiem spoko.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:03 [raw]

Definicja Windows to "luki i backdoory". Nie używa się Windows.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:12 [raw]

"Do walki z psiarnią i służbami potrzebna jest powszechna świadomość ich istnienia, oraz znajomość metod ich działania i technik operacyjnych. Jedyną grupą która skutecznie potrafi dać odpór tej zarazie są pedofile. Wyklęci i przeklęci. I to od nich mamy się uczyć walki z tą zarazą." Pedofile nie korzystają z forów darknetowych.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:13 [raw]

"Mnie się wydawało, że Windows jest tak spalony, że szkoda poświęcać na niego czasu." Zgadza się. Kotokolwiek pierdoli o "zabezpieczaniu Windows" jest idiotą albo milicyjną dziwką.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:15 [raw]

Po pierwsze, po atakach psow na Torepublic , Krang jako jedyny z "elit" nie zwinal interesu i nie zaszyl sie . Baaa powiem wiecej, Krang na Cebulce ramie w ramie uczestniczyl w kolku wzajemnej adoracji z Wacpanna, ktora byla typowym psem na tropie i robila prowokacje. Po trzecie gdy na Cebulce padly prosby o udostepnienie backupu forum spolecznosci , to Krang rzucal wyzwiskami w twórcow tego pomyslu. Po czwarte , Krang jest obecnie najdluzej dzialajacym torowiczem pod tym samym nikiem, dziala od 2012 roku. Takie zachowanie jest niebezpieczne i tylko pies moze sobie pozwolic na taki brak ostroznosci.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:16 [raw]

Korzystają ze wszystkiego. W darknecie oprócz otwartych forów mają swoje zamknięte.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:21 [raw]

Jeśli Windows jest odpalony na wirtualnej maszynie, to co w nim jest spalone? Co wycieka? Przecież windy od XP do 7 są na tyle opanowane, że jak ktoś chce, to żaden niechciany pakiet z nich nie wychodzi. Ja sam często na Linuksie odpalam windę XP Lite.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:25 [raw]

Syndie z i2p.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:25 [raw]

Nie, nie istnieją prawdziwe poważne fora pedofilskie w sieci Tor. Jak napisał mój przedmówca, są najlepsi w OpSec. Mają wpływy i informacje z pierwszej ręki. Wiedzą też, jaki "darknet" jest backdoorem a jaki "naganialnią" służb. I właśnie dlatego, powtarzam z naciskiem, NIE MA prawdziwych forów pedofilskich w sieci Tor.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:31 [raw]

Kto im zapewnia background IT? Sami się uczą i co słabsi wpadają a najlepsi pozostają nieuchwytni? Czy "pedofile najlepsi o OpSec" to od początku super wykształceni w OpSec, którzy dotatkowo są pedofilami? Ktoś normalny najlepszy w OpSec zgodziłby się za kasę prowadzić ich w IT i zapewniać bezpieczeństwo?

[chan] po_polsku
Apr 16 12:37 [raw]

Za pieniądze można dostać wszystko. Nawet wynająć superamdina antyhakera który będzie dbał o bezpieczeństwo twojego pedoforum. Aż po roku okaże się, że był to milicjant. Sorry, nie ma drogi na skróty, to jest czysty darwinizm - chcesz być bezpieczny, musisz sam znać się na branży.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:37 [raw]

Jako odpowiedź wystarczy jedno słowo: SPECTRE.

[chan] po_polsku
Apr 16 12:53 [raw]

> Kto im zapewnia background IT? Najlepsi. Robią to głównie ze względu na ryzyko. > Sami się uczą i co słabsi wpadają a najlepsi pozostają nieuchwytni? Też. > Czy "pedofile najlepsi o OpSec" to od początku super wykształceni w OpSec, którzy dotatkowo są pedofilami? Jedni to pedofile, którzy mieli motywację do samokształcenia, a inni to goście OpSec, którzy obsługując pedofilów sami nimi zostali. > Ktoś normalny najlepszy w OpSec zgodziłby się za kasę prowadzić ich w IT i zapewniać bezpieczeństwo? Większość. Ale w realu mało kto się do tego przyzna. > Mają wpływy i informacje z pierwszej ręki. > Wiedzą też, jaki "darknet" jest backdoorem a jaki "naganialnią" służb. Bo każda grupa pedofilów stara się dokoptować do swego grona nie tylko najlepszych ludzi OpSec, ale przede wszystkim stara się mieć w swym gronie co najmniej dwóch ludzi służb. Najlepiej służb z wrogich sobie imperiów. Często koptują do swego grona dyplomatów i prawników z górnej półki. Stąd te "informacje z pierwszej ręki" i poważne wpływy. > NIE MA prawdziwych forów pedofilskich w sieci Tor. Są ale za zaproszeniami. Nie ma tam wymiany materiałów ale są tam ciekawe rozmowy techniczne.

[chan] po_polsku
Apr 16 13:07 [raw]

"Jedni to pedofile, którzy mieli motywację do samokształcenia, a inni to goście OpSec, którzy obsługując pedofilów sami nimi zostali." Twoim zdaniem skłoności pedofiliskie są nabyte czy wrodzone?

[chan] po_polsku
Apr 16 14:25 [raw]

Teraz przenoszą się na HiddenClubs http://x7giprgefwfvkeep.onion/ i założyli tam klub polskiej społeczności. Krang jest, Waćpanny nie widziałem. Tworzenie społecznościowych profili ukrytych użytkowników z Tora jest dziwne.

[chan] po_polsku
Apr 16 15:50 [raw]

Jakie jest prawdopodobieństwo że Krang jest z policji?

[chan] po_polsku
Apr 16 15:57 [raw]

Wysokie. Teraz już wiesz, dlaczego nie papla się byle czego do byle kogo. Trzymaj się w pierdlu, młody człowieku.

[chan] po_polsku
Apr 16 16:21 [raw]

Czyli obecnie wszystkie fora w polskim darknecie są prowadzone przez służby policja, cba, abw. a jeżeli nie to zostanie takie forum szybko zinfiltrowane przez tajniaków?

[chan] po_polsku
Apr 16 16:28 [raw]

Załóż forum, sprawdzisz, zdasz relację lub poleżysz na wczasach i zdasz relację.

[chan] po_polsku
Apr 16 16:44 [raw]

To nie takie proste założyć forum w sieci tor i poprawnie skonfigurować pod względem bezpieczeństwa, szkoda że nie ma możliwości stworzenie zdecentralizowanego forum, zeronet nie wspiera sieci i2p.

[chan] po_polsku
Apr 16 17:12 [raw]

No jak nie takie proste? A co tu jest trudnego?

[chan] po_polsku
Apr 16 18:16 [raw]

http://hd6yjvhivcwye2es.onion/

[chan] po_polsku
Apr 16 18:55 [raw]

Niestety tak. Roczny budżet polskiej policji to 10 miliardów zł. Policja jest w stanie sobie pozwolić na zespół, który wynajmie firmę do napisania profesjonalnego forum jak cebulka, utworzy kółko wzajemnej adoracji, które będzie wyśmiewać wszelkie głosy zdrowego rozsądku, banować najinteligentniejszych użytkowników i wyśmiewać ich spostrzeżenia. Przez ostatnie 5 lat służby zrobiły duże postępy w internecie. Torepublic zmusiło słuzby do rozwoju. Przypomneco tam się dzialo. Masowe alarmy bombowe - Cyberbrewik. Kradziez kilku milionow zł z urzedow skarbowych. Kradziez kilku milionow z banku Solorza. Kradziez certyfikatu bezpieczenstwa w wyborach samorzadowych i manipulowanie wynikiem. I wiele, wiele innych. Na Torepublic w 3 lata zebrala sie "masa krytyczna" , ktora bylaby w stanie obalic polski system panstwowy. Zabraklo jednak infrastruktury. System był zcentralizowany, posiadal dziury, admini byli hobbystami. Musimy przygotowac odporna infrastrukture oparta na zeronet , bitmessage, blockchain, tor itp. Bez tego nie mamy szans ze sluzbami.

[chan] po_polsku
Apr 16 19:01 [raw]

Powiem wiecej, musimy przygotowac system, ktory zapobiegnie powstawaniu kolek wzajemnej adoracji prowadzonych przez sluzby. System forum musi byc tak skonstruowany, ze gdyby sluzby chcialy zdobyc w tym systemie reputacje na forum, to musieliby rozwinac forum , powodujac tym samym jeszcze wiekszy klopot dla siebie . Im mocniej wilk sie szarpie w sidlach tym bardziej sie one zaciskaja.

[chan] po_polsku
Apr 16 19:08 [raw]

"Masowe alarmy bombowe - Cyberbrewik." Jak go złapali atakiem czasowym? W zeronet powinni wprowadzić domyślną obsługę i2p Do prowadzenia handlu jest openbazar ale to drugie allegro a nie drugi silenroad.

[chan] po_polsku
Apr 16 19:14 [raw]

Nie zlapali go. To tylko policyjna dezinformacja po to by nie znalazl nasladowcow i kibicow. Cyberbrewik odzywal sie raz na Cebulce ale najprawdopodobniej admini zadbali o to by go uciszyc .

[chan] po_polsku
Apr 16 19:25 [raw]

> Na Torepublic w 3 lata zebrala sie "masa krytyczna" , ktora bylaby w stanie obalic polski system panstwowy. > Zabraklo jednak infrastruktury. System był zcentralizowany, posiadal dziury, admini byli hobbystami. > Musimy przygotowac odporna infrastrukture oparta na zeronet , bitmessage, blockchain, tor itp. > Bez tego nie mamy szans ze sluzbami. > System forum musi byc tak skonstruowany, ze gdyby sluzby chcialy zdobyc w tym systemie reputacje na forum, > to musieliby rozwinac forum , powodujac tym samym jeszcze wiekszy klopot dla siebie . A po co chcecie obalić polski system państwowy? Nie lepiej mieć swoje kółko adoracji w małym zaufanym gronie i spkojnie sobie żyć zamiast dążyć do powstania "masy krytycznej". która powoduje niepotrzebne zainteresowanie służb i działania przeciwko z budżetu 10 mld zł? Jak "masa krytyczna" znowu powstanie, to będzie pilna potrzeba zwiększenia budżetu do 30 mld zł. Już wiem, wy jesteście z Policji lub chcecie tam pracować :D Tworząc zagrożenie będziecie potrzebni by z nim walczyć.

[chan] po_polsku
Apr 16 19:44 [raw]

O które alarmy bobowe chodzi? Są informacje na jakie placówki wysłał je i kogo oficjalnie oskażono?

[chan] po_polsku
Apr 16 19:51 [raw]

A jaki byłby cel tej infrastruktury, systemu, działalności?

[chan] po_polsku
Apr 16 20:22 [raw]

Jakie dobre cechy ma neocoin, monero, że polecasz?

[chan] po_polsku
Apr 16 20:44 [raw]

Jeśli tylko pojawi się w miarę bezpieczna i anonimowa technologia, to "masa krytyczna" powstanie niezależnie od woli jej twórców, którzy chcą żyć spokojnie. Tak jak było z SilkRoad. Dziś ponad 1/4 detalicznego obrotu dragami i bronią w USA jest przez Tor. Pierwsi dostawcy po załapaniu 200-500 klientów wycofali się z SR i zaczęli sprzedawać towar komunikując się z nimi przez PM, Jabber, Torchat czy mail. Gdyby SR trwał 2-3 lata dłużej, powstałaby masa krytyczna, która mogłaby rozwalić system USA od środka. To znaczy mocno zliberalizować to państwo.

[chan] po_polsku
Apr 16 21:01 [raw]

> Twoim zdaniem skłoności pedofiliskie są nabyte czy wrodzone? Ludzie nie są pedofilami de lege ze względu na pewne blokady cywilizacyjno-religijne i strach przd prawem. Z biologicznego punktu widzenia to żaden człowiek nie powinien mieć oporów, by rżnąć się z osobą uważaną subiektywnie za dojrzałą. Pedofilią biologiczną czyli defektem genetycznym lub chorobą jest pociąg do biologicznie niedojrzałych osobników gatunku. Pedofilia występuje przecież u zwierząt i nie jest zjawiskiem rzadkim. Czyli jak jedenastoletnia panna ma ochotę na seks i sygnalizuje to wybranemu przez siebie samcowi, a samiec dostaje erekcji i dochodzi do seksu, to jest to normalne i zdrowe. W sumie moralne jest dobrowolne współżycie seksualne bez względu na wiek.

[chan] po_polsku
Apr 16 21:40 [raw]

"... powstałaby masa krytyczna, która mogłaby rozwalić system USA od środka. To znaczy mocno zliberalizować to państwo" Czy naturalnym systemem w społeczności jest system libertariański? Każdy inny czy totalitarny czy demokratyczny jest w jakiś sposób narzucony. Chyba można powiedzieć, że libertarianizm to punkt równowagi, do którego dąży układ społeczny jeśli przestanie mu się w tym przeszkadzać.

[chan] po_polsku
Apr 17 00:33 [raw]

> Czy naturalnym systemem w społeczności jest system libertariański? > Każdy inny czy totalitarny czy demokratyczny jest w jakiś sposób narzucony. Libertarianizm jest systemem naturalnym jedynie dla społeczności żyjących w trudnych warunkach, zagrożonych lub dla społeczności czasowo odcinanych od świata np. w Himalajach lub na Kaukazie. Jest to niezależne od wyznawanej religii, czy to będzie islam, buddyzm, chrześcijaństwo, szamanizm lub animizm. Libertarianizm jest też systemem naturalnym dla społeczeństw z kultem powszechnego militaryzmu. Dla większości społeczeństw naturalnym systemem jest monarchia, przy czym stopień jej totalitaryzmu nie ma znaczenia. Wynika to w dużej mierze z konformizmu i lenistwa. Demokracja pośrednia lub dla wąskiej grupy oraz wszelkie totalitaryzmy są systemami sztucznymi. Istnieją nie dzięki aparatowi przemocy, a dzięki manipulacjami na ogromną skalę. Przemoc stanowi jedynie niezbędny dodatek do manipulacji. > Chyba można powiedzieć, że libertarianizm to punkt równowagi, do którego > dąży układ społeczny jeśli przestanie mu się w tym przeszkadzać. Teoretycznie tak. Problem jest z manipulacjami, które występują niemal zawsze, zarówno przez religię jak i edukację. Do tego manipulatorzy rządzący w sąsiednich społecznościach będą zawsze dążyć do wojny, ze społecznościami libertariańskimi stąd te są zawsze na gorszej pozycji. Przykładem jest presja od końca drugiej wojny na Szwajcarię. Jeszcze do niedawna prostytutka w Szwajcarii musiała mieć skończone 16 lat. Europa komunistycznych manipulatorów naciskała blisko 50 lat i osiągnęła swoje, a Chelweci podnieśli ten wiek na 18 lat. Ale wcześniej mogła się prostytuować mając jedynie 14 lat. Trwało to tak długo, bo Szwajcaria jest dobrze uzbrojona, jednak poległa bo jest mała i nie ma dostępu do morza. Podobne naciski były na banki, broń i tanie papierosy. Po wojnie nasz polski as lotnictwa major Zumbach żył jak panisko z przemytu papierosów ze Szwajcarii głównie do Włoch, wykonując precyzyjne nocne zrzuty ze swego samolotu. Miał z czasem tyle kasy że ufundował część lotnictwa Biafry, w zamian za stanowisko głównodowodzącego generała lotnictwa tego państwa. Dziś przemyt papierosów ze Szwajcarii jest zahamowany przez otaczające ją zamordyzmy. Inny przykład. Islam w swych początkach rozpowszechnił się gwałtownie, bo był religią antymanipulacyjną. Islam głosił że masz się kłaniać Allahowi, który jest niepojęty, a nie wolno ci się kłaniać lokalnemu watażce. W tamtym okresie kłanianie się lokalnemu watażce z zakazem spojrzenia mu w oczy pod groźbą śmierci, było na terenach Afryki powszechne. De facto islam przyniósł wielu ludom wolność. Potem islam się gwałtownie zmienił. Dziś są zabronione badania archeologiczne na okres pierwszych 200-300 lat islamu. W krajach muzułmańskich wszelkie artefakty i dowody takich badań są konfiskowane przez tajne służby, a archeolodzy są przymuszani do zachowania tajemnicy. Dziś Państwo Islamskie to czysty zamordyzm, czyli islam wrócił do tego do czego go stworzył Mahomet. Mamy: totalitaryzm -> wolność -> totalitaryzm. To w dużym uproszczeniu. Pokazuje to że niemal każda ideologia lub religia może zostać obrócona na narzedzie manipulacji lub anty-manipulacji. Albo na narzędzie zamordyzmu lub wolności. Gdyby gatunek ludzki uodpornić na manipulacje dokonywane przez jego innych przedstawicieli, to przez większość czasu naturalnym systemem byłby klasyczny liberalizm lub libertarianizm. Niestety jest to niemożliwe na dłuższą metę.

[chan] po_polsku
Apr 17 07:31 [raw]

Neo ma bardzo dużą przepustowość ( 1000 x BTC) i mozna z niego robic wlasne coiny i smartcontracty tak jak w Ethereum. Monero jest jedna z najbardziej anonimowych i powszechnie kaceptowalnych kryptowalut.

[chan] po_polsku
Apr 17 07:33 [raw]

Myśle ,ze celem tego systemu powinno byc wyeliminowanie wad demokracji, czyli np. podatności na manipulacje. System powinien być ukierunkowany na edukacje i prace na rzecz społeczności. Myśle ,że sofiokracja byłaby dobrym określeniem takiego systemu, czyli rządy mądrości.

[chan] po_polsku
Apr 17 11:32 [raw]

Sofiokracja? To już było. Platon, "Republika". Fantazja niemożliwa do realizacji, co zrozumie każdy kto jest naprawdę mądry.

[chan] po_polsku
Apr 17 13:54 [raw]

"Rządy mądrości" mamy właśnie teraz. Mędrcy z Kioto mówią nam że mamy nie emitować CO2, a planecie szkodzą nawet nasze bąki i najlepiej gdybyśmy się zabili. Mędrcy z Brukseli robią dla nas dobrze wbrew woli większości, bo są mądrzejsi. Mędrcy z ONZ to już są najmądrzejsi i wiedzą najwięcej. A nasze władze warszawskie i lokalne samorządy robią dla nas same mądre rzeczy wbrew naszej woli. No i oczywistym jest, że wbrew powszechnym mniemaniom ludu Mędrców Syonu nie ma i nie było, choć inni Starsi i Mądrzejsi wiedzą, że ich nieobecność jest wyższą formą obecności.

[chan] po_polsku
Apr 17 14:14 [raw]

Tak, Ci mędrcy Syjonu to na pewno coś poważnego, skoro poinformowała o nich świat chaotyczna sklejka przerobionych splagiatowanych źródeł z literatury fikcji, zatytułowana Протоколы сионских мудрецов i wydana w 1903 przez ruskie służby.

[chan] po_polsku
Apr 17 15:07 [raw]

No właśnie nie mamy "rządów mądrości" tylko rządy głupoty. Rządy głupoty mam dlatego, że wybieramy głupków. Wybieramy głupków, bo nie jesteśmy wykształceni. Nie jesteśmy wykształceni, bo mamy durną komisję edukacji narodowej. Za komisję i i jej działania odpowiedzialni są żydzi.

[chan] po_polsku
Apr 17 15:14 [raw]

Who you gonna call?

[chan] po_polsku
Apr 17 15:14 [raw]

A może jakaś nakładka na bitmessage, twistera itp. i wchodzisz sobie na https://127.0.0.1 i działasz.

[chan] po_polsku
Apr 17 15:20 [raw]

I2P

[chan] po_polsku
Apr 17 15:21 [raw]

Write in Polish, please.

[chan] po_polsku
Apr 17 15:27 [raw]

Gdzie masz tam zdecentralizowane strony, fora itp?

[chan] po_polsku
Apr 17 15:34 [raw]

Są, oparte o Tahoe-LAFS.

[chan] po_polsku
Apr 17 17:31 [raw]

Podaj przykład takiej stronki.

[chan] po_polsku
Apr 17 17:46 [raw]

https://niebezpiecznik.pl/post/lodzka-policja-zatrzymala-zla-osobe-prawdziwy-bombowy-zartownis-ujawnia-sie-na-forum/ Łódzka policja złamała TOR-a? Wątpliwe, ale mimo to zatrzymano podejrzanego, w sprawie 600 fałszywych alarmów bombowych https://niebezpiecznik.pl/post/policja-zatrzymala-podejrzanego-w-sprawie-600-falszywych-alarmow-bombowych-wywolanych-e-mailem-wyslanym-przez-tora/?similarpostY9596 Łódzka policja bada Sławomira K. wykrywaczem kłamstw, fot. materiały Policji Siedzi on?

[chan] po_polsku
Apr 17 18:06 [raw]

E tam, wolę Facebook.

[chan] po_polsku
Apr 17 19:05 [raw]

> Tak, Ci mędrcy Syjonu to na pewno coś poważnego, skoro poinformowała o nich świat chaotyczna sklejka przerobionych splagiatowanych źródeł z literatury fikcji, > zatytułowana Протоколы сионских мудрецов i wydana w 1903 przez ruskie służby. No ale ta rzekoma "sklejka przerobionych i splagiatowanych źródeł z literatury fikcji" się od ponad 100 lat sprawdza. Jasnowidz to sklejał i przerabiał, czy co? A może to właśnie sami Żydzi załapali się na tę prowokację i poważnie potraktowali tekst protokołów jako rabiniczną instrukcję? > No właśnie nie mamy "rządów mądrości" tylko rządy głupoty. Nie. Tak zawsze będą wyglądać rządy mądrości. > Rządy głupoty mam dlatego, że wybieramy głupków. Rządy głupoty i mądrości mamy dla tego, że sztucznie podtrzymujemy głupców przy życiu i pozwalamy im się bezkarnie rozmnażać. - Wiążemy głupców w pasach, by ci przeżyli wypadek. - Wprowadzamy ograniczenia szybkości i zakazujemy im spożycia alkoholu, by ci powodowali mniej wypadków. - Wprowadzamy certyfikaty na urządzenia elektryczne, by ci się nie zabili. - Wprowadzamy BHP, by ci nie zostali poszatkowani lub rozwalcowani przez jakąś maszynerię. itd. A głupcy zawsze w demokracji wypływają na wierzch. > Wybieramy głupków, bo nie jesteśmy wykształceni. Wybieramy głupków, bo nie mamy sensownej alternatywy. Od czasu do czasu w demokracji pojawia się alternatywa dla głupków w postaci skurwysynów. Ale to nic nie zmienia. > Nie jesteśmy wykształceni, bo mamy durną komisję edukacji narodowej. > Za komisję i i jej działania odpowiedzialni są żydzi. Akurat za wykształcenie dzieci odpowiadają rodzice, a nie mityczni Żydzi. No chyba że trafi na sierotę.

[chan] po_polsku
Apr 17 20:50 [raw]

Powiedzmy tak: Mechanizmy decyzyjne na wikipedii są bardziej racjonalne niż mechanizmy decyzyjne w polskim sejmie. Zbudujmy system gdzie naukowe argumenty mają większą siłę niż wpływy. Ukradłem Platonowi nazwę (https://en.wikipedia.org/wiki/Noocracy) ale chodziło mi o coś realnego w internecie.

[chan] po_polsku
Apr 18 11:02 [raw]

"No ale ta rzekoma "sklejka przerobionych i splagiatowanych źródeł z literatury fikcji" się od ponad 100 lat sprawdza" To prosta sztuczka: złodziej uprzedza mieszkańców miasta w anonimowej broszurce, że trolle i gnomy będą "znikać" przedmiory RTV/AGD. Potem wykonuje swoją złodziejską robotę, a ludziom "wszystko się sprawdza". Wniosek: trolle i gnomy kradną RTV i AGD.

[chan] po_polsku
Apr 18 11:29 [raw]

Dokładnie tak. Sam to potwierdzasz. Czerwona zaraza tak właśnie zrobiła i zrobiła to rękami zsekularyzowanych Żydów, którzy byli wpatrzeni w Marxa jak muchy w krowie łajno. Możemy tylko dyskutować, o tym kto kogo wrobił. Kto był rzeczywistym złodziejem i bandytą, a kto był tym trollem i gnomem. By to ustalić należy popatrzeć na tego, kto na tym zyskał. A zyskali napewno marksistowcy Żydzi i żydowscy grandziarze oraz cała zgraja zwykłych bandytów. Dziś to własnie żydowstwo z Ameryki domaga się haraczu od wielu państw, bo im ciągle mało.

[chan] po_polsku
Apr 18 11:46 [raw]

Skoro zrobiła to czerwona zaraza, to oznacza to, że złodziej jest złodziejem, a trolle i gnomy są albo bajką albo nagonionymi przez złodzieja "jeleniami".

[chan] po_polsku
Apr 18 12:58 [raw]

Problem w tym że Żydzi stanowili istanowią do dziś, zarówno awangardę jak i większość składu tej czerwonej zarazy. W tamtym okresie praktycznie nie było komunisty nie-żyda. W przedwojennej Polsce do Komunistycznej Partii Polski przyjmowano wyłącznie Żydów. Na drodze wyjątku można było przyjąć nie-żyda, o ile ten miał żonę żydówkę i ta za niego poręczyła. Kobiety nie-żydówki były z KPP całkowicie wykluczone. W momencie ataku na Michnika, Baumana, Schnepfa czy Hartmana nie-żyd zostaje z automatu oskarżony o antysemityzm. Dziś dzieje się tak jak nauczał Trocki: - narodowiec = rasista, faszysta i antysemita - katolik = rasista, faszysta i antysemita - konsewatysta = rasista, faszysta i antysemita W sumie każdy kto nie jest lewicowcem = rasista, faszysta i antysemita. Czyja to jest narracja? Wracając do Protokołów, to nazywając je spiskiem czerwonej chołoty, mamy prawo nazywać je spiskiem żydowskim. Tak bo był to jeden z żydowskich spisków. Nie był to spisek wszystkich Żydów, ale był to spisek żydowski.

[chan] po_polsku
Apr 18 13:51 [raw]

Nie zapominając o takich Żydach jak Putin.

[chan] po_polsku
Apr 18 14:36 [raw]

W skrócie: Jebać żydów, komuchów, socjalistów.

[chan] po_polsku
Apr 19 13:45 [raw]

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA512 Była awaria, nie mogę szczegółów technicznych ujawniać. Baza i forum bezpieczne dlatego kill switch nie został aktywowany . Porygon przekazał że forum wróci wkrótce. -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1 iQEcBAEBCgAGBQJa1xcyAAoJEOB70RvC55ttR0MH/0A2RR7uzdJe/UrLSxYX9alt cbQg8Ix8WnmOhOZIyCH0cElWNBhUHY3x7FkVowF0Bc4rCgL3QYlaS0XGfPyqfGsp Mxg2KQrcXyyaWESVWbHxcBMwmiqfOf3RjvPpeV1CY7PaV/n5+14E44JmnR2nDwuK A02LIQ/kVmquvXSPVp3YYbwALwdl/eaf5elInfPvLxeu0IkCNfBj7XKBMU+J7Cxq eRnYtxnviYbXMIB0ta9LebNvADclVbVRK1/eOkDWrV3ZlzIv5dPQ8Rd/j7lbgcEO gxbgXeXfMRNhLqXqSKqdO3DwH9bmkLgHuo9bMX8yTTbXp2VzTnZaIL1Mvtk7r4A= =E1P/ -----END PGP SIGNATURE-----

[chan] po_polsku
Apr 19 14:48 [raw]

"Była awaria, nie mogę szczegółów technicznych ujawniać" Rozumiemy, nie ma sprawy, panie milicjancie.

[chan] po_polsku
Apr 19 14:48 [raw]

Pan oficer musiał zainstalować nowe exploity od firmy Hacking Team.

[chan] po_polsku
Apr 24 17:15 [raw]

-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA256 Aloha wojownicy o wolność Waszą i trochę naszą ale bardziej tą Waszą. Widzę, że wszyscy jesteśmy policjantami. Jak tylko ktoś coś robi w Torze to jest milicjantem. Wygląda na to, że w polskim Torze siedzą tylko policjanci. Cholera jasna to kto tu kogo będzie ścigał. Niestety paziom tego wątku jest jak poziom wszystkich chanów. Czy ktoś normalny siedzi w clernecie na tym oficjalnym chanie? Chyba nie. To są takie wykopy, redity i inny szity dla szalonych nastolatków. Jak kiedyś bravo czy popcorn :D Jak zacząłem to wszystko tu czytać to powiem Wam szczerze Ziemianie, że zrobiło mi się trochę smutno. Bo uwolnijcie się na chwilę od swoich szalonych myśli i dopuścicie na chwilę do swoich małych mózgów, że nie jestem policjantem i wszystko co robię, robię z pasją i chęcią podbicia planety Ziemia jakkolwiek by to nie brzmiało. Co wtedy. Wtedy wy jesteście hejterami a mi jest smutno. Czyli mniej więcej jak w komentarzach na Onecie. Ktoś coś tam robi to trzeba go zjebać z góry na dół. A teraz wróćcie do swoich chorych stanów, czyli wiecie, że jestem milicjantem. Powiem Wam, że honeypotów na Was wszystkich to można by zrobić tyle, że o ho ho i jeszcze więcej ale nie robię, nie mam w tym biznesu. Nie mogę ręczyć za Cebulkę i za inny fora czy portale, buduję swoją reputację aby to co oferuje gwarantowało odpowiedni poziom zabawy dla wszystkich użytkowników moich usług. Dlaczego jestem tak długo nietykalny pod jednym nickiem? Bo w sumie co ja robię nielegalnego? Za co mnie wsadza do więzienia? Za to, że chce podbić świat? Za to, że mam poglądy, które głoszone publicznie mogłyby kogoś urazić? Po to jest tor, żeby ktoś taki jak ja czy Wy mógł głosić co chce bez cenzury. I jakby to było. Wysoki sadzie mamy go, oto samozwańczy król polskiego Tora Jerzyna ze Szczecina pseudonim Krang. Oskarżamy go o chęć zawładnięcia światem i prowadzenie bloga w sieci Tor. No co najmniej dwa razy dożywocie mi się szykuje. ke? Mój Windows w wersji onion może nie jest doskonały ale wyraźnie piszę aby używać linuksa a to jest rozwiązanie dla niedoświadczonych. Jest tez napisane aby zgłaszać wszystkie luki. Stąd szanowni Państwo, jeśli ktoś coś tam znalazł to może zgłosić i tym samym przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa wszystkich. Nie ma tam ratów ani trojanów. Być może są przeoczenia niemniej jednak szanowni Panowie i Panie jesteście za Whonixem. Jeśli znalazłbym haka na Whonixa to byłbym bogatszy i sławniejszy. Stworzyłem tego stwora bo wiem, że masa jest ludzi co czyste Windy za Whonixem chowają i też są bezpieczni ale czy warto skoro można więcej. Także Ty jeden z drugim jeśli coś znaleźliście i nie dzielicie się odkryciem to działacie na szkodę ludzi którzy to używają. I ja jestem tym zły? Jak na razie wszyscy buczą, krzyczą i płaczą ale tak naprawdę nikt nie ma nic konkretnego. Równie dobrze i ja mogę napisać u siebie na blogu i w paru innych miejscach w sieci, że ten chan prowadzony jest przez policje bo jest prowadzony przez policje i wszyscy to policjanci i w ogóle to tam tylko policja jest. Tak to na razie wygląda szanowni Państwo. Jak masz łeb na karku człowieku to i kilo koki od policji kupisz i będą w czarnej dupie. A czasem kilo hery od super ekstra dilera kupisz i przez jego brak BHP wpadniesz. Ja do niczego nikogo nie zmuszam i nigdy nikogo bezpodstawnie nie smaruję. I nigdy nie zadziałałem na niekorzyść kogokolwiek kto korzysta z moich usług. Każdy ma łeb na karku i widzi jak jest. Ostatnio dostałem się do grona moderatorów na HC. Admin tego miejsca pisze mi ej na bitmessagu przeczytałem, ze jesteś policjantem. Śmiechłem. @HCprincipal Thanks Krang that's great. :) By the way I was looking at some Polish bitmessage channel where they called you a cop. :P:D @krang Oh really. I think this is very popular in polish society to call you a cop if you have something more than other or if you are trying to give something for free to the community. Tor is specific place and only reputation is important so haters trying to ruin my reputation. (is it also popular to call a cop other person in english part of he Tor network world?) I am probably "oldest" user in polish part of Tor network. I was there for ages (probably from the beginning) and on every polish forum or project. I also have my own projects, pages, shop. I like to hack some pages even polish, I have that Anti CP manifest. So you know it's really easy to say that I am a cop but there is no proof for that and I never ever made anything bad to polish tor community, my projects are clean. I never used any bad javascript and never put any RAT to the tools I offer. A lot of things I gave to people is for free. I also give them my time to help find informations, guides etc. I just don't care. Not after so many years listening haters. You are human, you are Homo Sapiens, you have your own brain so decision about I am a cop or not is just your decision. No matter what I will say it can be true or false. You can deduce it from the available materials and your own observations. The truth is that sooner or later someone also will call you a cop. Especially when you do not support CP or support project like Anti-CP. @HCprincipal That's true. I don't support illegal activites, because I want run Hidden Clubs for a long time and I also don't want to worry about when are the cops gonna kick my door. They can call me a cop. I wouldn't care. If I was a cop I would setup honeypots. (fake market sites for example) and I wouldn't have Hidden Clubs that has strict rules against illegal stuff.. Jakby ktoś miał jakieś pytania i wątpliwości to zapraszam. Kosmita próbuje zjednoczyć ludzi a wątki takie jak ten tylko sieją zamęt. Nawet jeśli Cebulka byłaby policyjna to co to zmienia? Nikt normalny nie handluje na forum bo od tego są markety a jak go nie stać na konto Vendora (lub nie zwróci mu się w miesiąc) to znaczy, że jego handel nie jest opłacalny w stosunku co do kary jaką może za to dostać. Albo w ogóle nie jest opłacalny tylko tak się komuś wydaje, że zbije kokosy. I co za pisanie na forum idzie się do więzienia? Ludzie złoci mamy jako taką demokracje i za Wasze tajne gimnazjalne plany o super wyjebkach na 5 zł nikt nawet nie chce czytać. A jak zaczniecie jebać kogoś na 5 zł to Was zgarną bo robicie to przez forum a nie odpowiednią do tego platformę. Teraz zamiast skupić się na budowie Wiki którą tworzę dla wszystkich od jakiegoś czasu skupiam uwagę na tłumaczeniu się z bezpodstawnych oskarżeń. Wiki powiecie, pewnie z policyjnymi linkami i tajnymi skryptami co wszystkich wsadza do więzienia. Gdyby dowód istniał, to byłby dawno ogłoszone i każdy mógłby przeczytać i powiedzieć, mhm, jest policjantem. Ale nie ma a trole i ludzie w trójkątnych czapeczkach aluminiowych siedzą przed komputerami i żyją cyrkiem który tworzą. Śmiejecie się, że admini Cebulki nie mówią o szczegółach technicznych awarii. A co gdyby powiedzieli. I co wtedy by wszyscy krzyczeli, że gdzie BHP bo po awarii można dojść, która serwerownia lub który dostawca. ze narażają userów i takie tam. Najpierw byłem Dyrmą, potem Mbankiem, teraz jestem policjantem ciekawe co przyniesie przyszłość. Boooorinnnnng! -----BEGIN PGP SIGNATURE----- iQEcBAEBCAAGBQJa32VIAAoJEJtte838hwuKFOwH/jgjVFDixIZt8NOa8szuVfA1 i0yHm2NJpZB2QcLsbzAksW6625G6hQ0+KRhhRWDtVVHd9OOKCyTQ5lGz0gAT91u2 3pN/Rzaa2VGpdknEkIBs8Mdzyyh/1cEmOeazQGhQeJWj7tZNva7/tuhCJtm2n2XP vYyYyvWcbLAYrCSh7NEWCz0im4JxYuvy+xXKtEPlZoKIU+jInbO/I0gbSGnGJEhn vKqKVL6Bao+5lmOGJwGhXEnU4PU6VYFx5GcKum7iRjm1OiDfwl2SgCpkW2lPx/XZ 2x2scNQCJJEtxRE8JWnDtAnZBGUPHG7+9O9aetkfzgIyPFLhhkqw+Xwu2xtGBcw= =QQHq -----END PGP SIGNATURE-----

[chan] po_polsku
Apr 24 17:55 [raw]

Wtopiliście, panowie oficerowie. W myśl zasady "Uderz w prowokację, a policjanci się odezwą". Tyle słów, tyle wyjaśnień, tyle nerwowości. Ludzie nie są idiotami, panowie oficerowie. A wasze techniki kamuflażu są prostackie, naiwne, przestarzałe, jak towarzystwo miłośników chińskich ręczników. Napiszę raz jeszcze: WTOPILIŚCIE. Wszystko przez te wasze gówniane stare sztuczki w stylu Jurka Owsiaka. To nie koniec waszych złych dni. Zostaliście też zmanipulowani, by ujawnić swoje policyjne powiązania. O tym dowie się za chwilę jeden z adminów Cebulki, który otrzymał już na ten temat wiadomość. A dla was, panowie oficerowie, tylko kryptonim całej udanej akcji, pożyczony od fachowców z USA: BARIUM MEAL. A co do waszego windowsa to PoC intencjonalnych osłabień jest gotowy, dorzucimy go może do raportu z akcji BARIUM MEAL. Papa, słodkich snów panowie oficerowie. Niech wam się przyśnią awanse których nie dostaniecie za zjebanie akcji 'Cebulka'.

[chan] po_polsku
Apr 25 19:56 [raw]

Jak na razie to najwięcej nienawiści i jadu płynie ze strony oskarżycieli :) Ktoś ma problem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pewnie z ludźmi o odmiennym kolorze skóry i poglądach politycznych również. No i kolejny dowód wyssany z palca, pamiętajcie jeśli ktoś we wpisie z oszczerstwami wyrazi swoją opinię bum nożyce, policja, stół, kamień, papier wygrałem :)

[chan] po_polsku
Apr 26 07:37 [raw]

Dobrze, spierdalaj już na te swoje cenzurowane forum, gdzie banują za zrobienie i udostępnienie backupa tutoriali, a admini tak troszczą się o bezpieczeństwo użytkowników, że użytkownicy już nie muszą, wystarczy, że zaufoają adminom. Wypierdalaj.

[chan] po_polsku
Apr 26 07:53 [raw]

Dostęp do tutoriali był tam płatny. Więc jeśli kupiłeś tutki i je potem udostępniłeś wszystkim to odciąłeś źródło dochodu.

[chan] po_polsku
Apr 26 07:55 [raw]

Panie oficerze, prosimy pisać dezinformacje w innym miejscu. Dziękujemy.

[chan] po_polsku
Apr 26 07:56 [raw]

Tutoriale były darmowe, admini przysiegali na honor policjanta, ze nie prowadza Cebulki dla pieniedzy.

[chan] po_polsku
Apr 26 12:06 [raw]

Żaden jad, żadna nienawiść. My jesteśmy po prostu zorganizowaną odpowiedzią na prowokacje i manipulacje policji w polskim darknecie.

[chan] po_polsku
Apr 26 12:06 [raw]

A do tego z dobroci serca udostępniają dzieciarni "bezpieczne" maszyny wirtualne. A wcześniej przez długi czas utrzymywali z własnej kasy martwe forum. A jeszcze wcześniej zawsze w ich "pobliżu" w sieci miały miejsca aresztowania ludzi. Tacy to nasi przyjaciele cebulkowi są.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
„Opozycja” straszy Kaczyńskim, a PiS podaje konkrety Aug 18 11:42 1
JAK SKW OBCIĄGA. Aug 18 10:46 31
JEBAC KURWE POLICJE Aug 18 09:57 43
Wolne od handlu niedziele nie spowodowały zmniejszenia obrotów sieci handlowych Aug 18 09:50 1
test Aug 18 00:42 15
Policja zatrzymała Polly Pocketa, brylującego w mediach włamywacza Aug 18 00:15 6
Test DNA na ojcostwo. Brak zaufania, czy rozsądek? Aug 17 21:13 3
Podrzucili prezydentowi Czech dziecięce porno Aug 17 19:59 3
USA: Katoliccy księża kręcili dziecięcą pornografię w kościelnych budynkach Aug 17 19:54 3
Pedofilsko-prawne paradoksy Aug 17 19:54 3
Im mniej anonimowości w internecie, tym lepiej Aug 17 19:54 2
Pedofilia – histeria? Aug 17 19:54 3
Pedofil obmacywał dziewczynkę na Rynku w biały dzień Aug 17 15:13 1
Folksdojcz broni ruskiej zielonej kurewki Aug 17 14:32 1
młodzian w skórę odzian Aug 17 14:14 1
Polskie służby mają czym śledzić. "Wszystko jest do odszukania" Aug 17 12:57 3
wpływ seksu Aug 17 12:48 2
lewacka "logika" Aug 17 12:08 1
Facebook rozpozna użytkowników samobójców Aug 17 11:31 1
Po wyroku Aug 17 11:30 1
Szyfrowanie danych: oskarżeni o posiadanie pornografii dziecięcej nie korzystają z praw procesowych? Aug 17 11:23 1
Miller wymuszał na swojej ekipie śledczych by doszli do takich samych wniosków, co Rosjanie Aug 17 11:23 1
10 mitów na temat Internetu Aug 17 11:15 1
Kobieca seksualność Aug 16 21:10 1
Obcy Wam nadal Dmowski, nawet Piłsudski, Jagiełło? Aug 16 19:24 1
Ruska zielona kurewka skamle na Twitterze Aug 16 19:24 1
Pedofil z Żywca zatrzymany. Łowca Pedofilów zastawił pułapkę Aug 16 19:24 16
Powiązana z Kremlem słynna fabryka trolli Aug 16 19:24 1
Putinowska zielona kurewka wyrzucona z obszaru UE Aug 16 19:24 23
Sprzątanie krajobrazu stolicy z ruskich śmieci Aug 16 19:21 1
Wykończymy tych Polaków na dobre! Aug 15 18:25 1
Życzenia Ambasady USA dla polskich żołnierzy Aug 15 18:24 1
Napisała na Twitterze Ambasada USA w Warszawie Aug 15 16:39 1
Dzielny człowiek samotnie rzucił wyzwanie sowieckiemu imperium zła Aug 15 16:39 1
Pedały z PiS dały bez masła dupy stalinowskim dziadkom z PKW Aug 15 16:07 1
Udział amerykańskich żołnierzy w defiladzie z okazji Święta Wojska Polskiego Aug 15 16:04 1
Putin musi szykować nową obrończynię konstytucji Aug 15 13:06 1
Jak kończą dupolizy Pekinu i Kremla Aug 15 07:45 1
GÓWNOJADY Aug 14 20:59 3
Siedemnastoletnia cichodajka daje mi dupy Aug 14 16:59 5
Z bolszewikami jest jak z opętanymi Aug 14 13:56 1
Strona internetowa ujawni torrenty, które pobrałeś Aug 14 13:45 2
Wielkie sprzątanie Internetu w Chinach Aug 14 13:45 2
Kilka kropel Rohypnolu - i można się bawić! Aug 14 13:45 2
Jak zabezpieczyć komputer przed milicją Aug 14 13:43 17
celowe obniżenie poziomu Aug 14 12:57 2
To ja, Ciekawyy! Hihihihi! Aug 14 12:11 1
Windows 10 (chyba PRISM edition) - warte przemyślenia Aug 14 12:11 1
niektóre sposoby myslenia i zasady pomyslów Aug 14 12:11 1
LOG Aug 14 12:11 1
WYGRYWACZ PIĄTKOWY Aug 14 12:11 1
komunistyczna władza Aug 14 12:11 1
Ześlij nam mądrość swoich nauk! Aug 14 12:11 1
sa dwie kwestie Aug 14 12:11 1
Facebook …. nie uwierzysz, co oni o nas wiedzą !!! Aug 14 12:11 1
czesc chlopaki Aug 14 12:11 1
Mnie zawsze fascynowalo to Aug 14 12:11 1
FBI rzekomo złamało 30-znakowe hasło do ukrytego wolumenu TrueCrypta Aug 14 12:11 1
Renowacja Cebulki, czyli jak psy kupiły nieużywane forum. Aug 14 12:10 1
Czy warto? Aug 14 12:10 1
Czy da się zwiększyć ilość iteracji? Aug 14 12:10 1
kurwa Aug 14 12:10 1
Zrezygnowali ze ścigania pedofila, by nie ujawniać technik śledczych Aug 14 11:44 1
Użytkownicy poszukiwali Aug 14 11:33 1
Mogli biegać po mieście z podsłuchami, agentami i prowokatorami Aug 13 15:33 1
Wykorzystanie systemu PESEL w pracy operacyjnej tajnych służb Aug 12 20:26 1
Jak wielką rolę miały dla III RP zamknięte archiwa wojskowe Aug 12 12:09 1
Wyzwiska i kopanie uczestników 100. miesięcznicy. Aug 12 06:55 1
Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego Aug 12 06:53 1
Kalifornijski sąd skazał koncern Monsanto Aug 12 00:05 4
W rosyjskich aresztach i więzieniach znajduje się 71 obywateli Ukrainy Aug 11 20:20 1
Dolar zruwna się ze złotówka Aug 11 18:54 5
LOOGIEPRESS Aug 11 15:12 1
"Bracia-Słowianie" Aug 11 13:33 1
Bit Minion Remailer + Bitmessage Relay Overlay Aug 11 12:06 7
katolicyzm jest lepszy od „rodzimowierczego szamanizmu” Aug 11 08:21 2
Francja: pedofil z Afryki: W Sudanie całowanie chłopców w genitalia to nic złego Aug 10 22:11 1
O putinowskiej zielonej kurewce z Gdańska i dziwce ze WSI, Komorowskim. Aug 10 16:47 1
Andrzej Duda, ruska kurwa udająca prezydenta Polski zaśmieca Marynarkę starym złomem Aug 10 15:26 1
Jest decyzja sądu ws. ekstradycji twórcy portalu Megaupload Aug 10 14:48 18
Wielka Brytania zadowolona z działań USA Aug 10 12:02 1
Możemy ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że w lewym skrzydle nastąpiła eksplozja Aug 10 12:01 1
Kolejne sankcje na Rosję Aug 10 12:01 1
"Bracia-Słowianie" w praktyce Aug 9 20:28 1
BMR + BRO = Bit Minion Remailer + Bitmessage Relay Overlay Aug 9 18:04 1
Udająca prezydenta Polski ruska dziwka Andrzej Duda instaluje kolejną marionetkę WSI Aug 9 16:14 1
Biała kobieta urodziła czarne dziecko Aug 9 14:17 5
Nauczyciel z podstawówki molestował uczennice. Ofiarą pięć dziewczynek Aug 9 14:15 2
Luki zabezpieczeń w aplikacji WhatsApp – hakerzy mieli dostęp do rozmów użytkowników Aug 9 13:21 1
Osobie odpowiadającej za cyberbezpieczeństwo w UE nie udało się włączyć Linuxa. Aug 9 13:20 1
Udająca prezydenta Polski ruska dziwka Andrzej Duda zaprasza zdrajców z WSI na Święto Wojska Polskiego Aug 9 11:17 1
Sprawa samobójczej śmierci 14-letniej Pauliny 23.10.2014 Aug 9 10:57 1
Ubuntu jest taki fajny i wygodny Aug 8 16:37 3
Bo platforma QubesOS jest taaaaka bezpieczna Aug 8 15:05 5
Sowieckie adwokacie kurewki zaczynają fikać Aug 8 14:24 1
Ściąganie z Internetu. Kto może zapukać do drzwi? Aug 8 11:56 1
Kolejne ofiary Putina Aug 8 10:50 1
Rosja ukrywa katastrofę, którą wywołała w Donbasie Aug 8 10:50 1
Zielonym ludzikom zostały tylko czarne koty Aug 8 10:50 1
Problem z PyBitmessage-0.6.3.2 Aug 8 10:44 6