Chomikuj przegrywa proces. Jest współodpowiedzialny za pirackie treści w serwisie?

[chan] po_polsku
Dec 7 14:14

Serwis Chomikuj przez 3 lata ma monitorować internet pod kątem linków odsyłających do pirackich kopii filmów „Dzień Świra”, „Wenecja” i „Katyń”, zamieszczonych w tym serwisie i blokować konta udostępniających. Przedstawiciele Chomikuj mają zgodnie z wyrokiem wydanym wcześniej przez Sąd Okręgowy w Warszawie, a podtrzymanym przez Sąd Apelacyjny w Krakowie, obowiązek raz w miesiącu, przez kolejne 3 lata, sprawdzić w Google oraz Bing wyniki wyszukiwań na 5 pierwszych stronach na frazy kluczowe zawierające słowa: Chomikuj + „Dzień Świra” (oraz zamiennie „Katyń” i „Wenecja”) + film. Jeśli w wynikach znajdą się odniesienia do plików umieszczonych w serwisie, to Chomikuj będzie musiał je zablokować. Ponadto z prawomocnego orzeczenia wydanego przez Sąd Apelacyjny w Krakowie (sygn. akt I ACa 1494/15), wynika, że serwis ma także obowiązek blokować konta użytkowników, którzy naruszą prawa autorskie Stowarzyszenia Filmowców Polskich do wspomnianych filmów. Media sugerują, iż taki wyrok jest efektem uznania serwisu Chomikuj.pl przez sąd za współodpowiedzialnego za pojawiające się w nim treści. Zdaniem wymiaru sprawiedliwości Chomikuj nie dotyczy wyłączenie odpowiedzialności, z którego korzystają inni dostawcy hostingu (zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną), ponieważ pobiera opłaty za transfer treści. Zdaniem sądu serwis działał także zbyt opieszale przy usuwaniu spornych materiałów.

[chan] po_polsku
Dec 7 14:20

Dlaczego ludzie ni korzystają z retroshare? niedość że anonimowy to jeszcze darmowy.

[chan] po_polsku
Dec 7 14:34

Retroshare nie jest anonimowy! To jest sieć F2F. Anonimowe z założenia są Tor, I2P, Bitmessage, Freenet i od biedy Tribbler. Jak się chce używać RS anonimowo, to trzeba go torować lub tunnelować w sieci I2P.

[chan] po_polsku
Dec 7 14:53

Znajomi znają twój adres ip ale czy jak się pobiera plik od znajmych znajomych czy oni widzą twój numer ip w Retroshare?

[chan] po_polsku
Dec 7 15:55

widzą ja pierdolę znowu nic nie rozumiejący i nic nie wiedzacy idioci zaczynają doradzać innym idiotom nic dziwnego że polska cybermilicja ma takie osiągnięcia jeśli jej przeciwnikami są powtarzający bzdety niedouki

[chan] po_polsku
Dec 7 16:47

https://retroshareteam.wordpress.com/2012/11/03/retroshares-anonymous-routing-model/

[chan] po_polsku
Dec 7 16:51

a ilu dzieciakóW z tego chanu będzie potrafiło sklepać tę konfigurację? wszyscy jadą na domyślmych ustawieniach i kończy się to osądzeniem i osadzeniem

[chan] po_polsku
Dec 7 17:04

a w torze zobaczą 127.0.0.0 i znajdą od razu przez emacsa.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:08

aż dwa błędy w kodzie retroshare ujawniają prawdziwy ip usera niezależnie od tora miłej zabawy

[chan] po_polsku
Dec 7 17:22

192.168.1.2 i złapią was wielu.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:25

adres WAN usera...

[chan] po_polsku
Dec 7 17:31

skąd retroshare weźmie adres WAN? Komp jest w lanie, a retoshare ma ustawione socks5 proxy torbrowsera innego kompa w lanie 192.168.1.3:9150

[chan] po_polsku
Dec 7 17:41

I właśnie za tę informację dobrze mi zapłacono. Taka wiedza ma swoją smaczną cenę.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:49

Jeśli znalazłeś jeleni, którzy zapłacili za to to gratuluję pomysłu na biznes. Niech jelenie szukają 192.168.1.5.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:53

jelenie sprawdziły mój kod, zobaczyły że obnażony zostaje adres WAN i zapłaciły mi ładną kasę gdy się umie to się ma

[chan] po_polsku
Dec 7 18:35

Obnażyć się to może czarnuch w Paryżu. Wypierdalaj trollu.

[chan] po_polsku
Dec 7 18:44

Domyślam się, że po prostu zadrościsz mi tego, że potrafię utrzymać się z regularnej sprzedaży 0-dayów.

[chan] po_polsku
Dec 7 18:54

Blędnie domyślasz się. Piszesz o 0-dayu na retroshare. Ja piszę o odseparowanym kompie, gdzie nawet użytkownik ani jakikolwiek program nie może poznać adresu WAN. Wypierdalaj trollu.

[chan] po_polsku
Dec 7 19:07

https://torrentfreak.com/anonymous-file-sharing-ruled-illegal-by-german-court-121123/ Tak wygląda anonimowość w RetroShare. Namierzyli pośrednika i skazali.

[chan] po_polsku
Dec 7 19:19

a w torze zobaczą 127.0.0.0 i niez znajdą od razu przez emacsa TYLKO przez sendmaila !

[chan] po_polsku
Dec 7 20:09

Bidulku, "odseparowany komp" to rzecz tak trudna, że mało komu udaje się skonfigurować coś takiego. Nawet airgap pokonuje się już w skali przemysłowej.

[chan] po_polsku
Dec 8 12:49

Nawet jak odetniemy powietrze to i tak znajdą. Są przecież sateilty, które mają ogromne zbliżenie. Zobaczą przez okno co dokładnie piszesz. Rozsypiemy na niebie nanoroboty. Nanarobot wejdzie przez płuca lub z żarciem do organizmu. Wejdzie w oczy i będzie nagrywać wszystko to co robisz. Nie ukryjesz komputera. Nawet w ciemnej piwnicy zobaczymy wszystko, bo nanoroboty widzą też w podczerwieni itp. Widzą też przez ściany. My reptilianie pokonamy ludzkie bydło. Zostawimy sobie 500 milionów bydła, żeby nam służyli. Regularnie sprzedajemy 0-daye służbom za grubą kasę za używane banknoty 600-złotowe. Wymieniamy je na czarnym rynku w openbazarze za banknoty 300-złotowe. Jesteśmy najbogatsi, najlepsi, najmądrzejsi.

[chan] po_polsku
Dec 11 23:02

Nosz Januszu tym mnie rozjebales...

[chan] po_polsku
Dec 12 12:45

Jakoś trzeba tępić trolli w darknecie. Nieświadomość prostych ludzi jest ogromna. Trolle specjalnie oszukują. Boją się utraty władzy. Jest film na youtube szybkość myślenia

[chan] po_polsku
Dec 12 14:01

Taaa, trolle oszukują. A może, drogie dzieci, zaczniecie być na bieżąco z postępami kryptologii i kryptoanalizy? Może by tak trochę poczytać, co? I nagle okaże się, że wasze retro-zabawki i retro-systemy nie są takie bezpieczne jak się wam pracowici wmawia.

[chan] po_polsku
Dec 12 19:10

Spierdalaj!!!

[chan] po_polsku
Dec 12 20:39

Komputery kwantowe rozszyfrują w locie. Wejdą w nasze mózgi. Spierdalaj.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34

liki do stron internetowych w temacie.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34

Krzyki nic ci nie pomogą, dziecko. Wasze luki w wiedzy są aż nadto widoczne na tym chanie.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34

Tak, masz rację z komputerami kwantowymi. Gdy ruski szpion Snowden podzielił się wyniesionymi dokumentami z Chinami, dosłownie w kilka tygodni później i NSA i NIST zaczęły jakoś tak bąkać pod nosem, że kryptografia krzywych eliptycznych nie jest taka do końca super i że może warto przejść na kryptografie post-kwantową. Ten fakt, oraz inne nerwowe ruchy w kierunku odchodzenia od ECC świadczą o tym, że w ręce Chińczyków wpadły dokumenty mówiące o metodach pokonywania ECC, najprawdopodobniej właśnie obliczeniami kwantowymi.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34

Podaj źródła tych podatności albo sperdalaj.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34

Podałem, chociażby dla zabawkowego programiku wciskanego pryszczulcom przez inspiratorów scenariusza "Mr. Robot" z CIA.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:41

Wstydź się, nie potrafisz korzystać z Internetu. Podałem nazwę programu który jest do dupy? Podałem. Podałem uzasadnienie techniczne dlaczego jest do dupy? Podałem. Co ma zawierać upragniona przez ciebie strona? To samo uzasadnienie, jakie już podałem? Znajdziesz je na każdej poważnej stronie poświęconej steganografii, a nawet w głupiej Wikipedii pod hasłem "Steganography". Ja pierdolę, co za niziny intelektualne tutaj...

[chan] po_polsku
Dec 13 12:49

Spieradlaj trollu!!!

[chan] po_polsku
Dec 13 12:52

Jakże charakterystyczna reakcja marginesu społecznego na czyjąś przewagę intelektualną...

[chan] po_polsku
Dec 13 12:58

Mój zegarek na ręku tez jest kwantowy ale nie wiedziałem, że potrafi cokolwiek rozszyforwać. Kwantowy albo kwarcowy już nie wiem.

[chan] po_polsku
Dec 13 13:14

Anonymity The friend-to-friend structure of the RetroShare network makes it difficult to intrude and hardly possible to monitor from an external point of view. The degree of anonymity may be improved further by deactivating the DHT and IP/certificate exchange services, making the RetroShare network a real Darknet. Friends of friends may not connect directly with each other; however, the possibility exists of anonymously sharing files with friends of friends, if enabled by the user. Search, access, and both uploading and downloading of these files is made by "routing" through a series of friends. This means that communications between the source of data (the uploader) and the destination of the data (the downloader) is indirect through mutual friends. Although the intermediary friends cannot determine the original source or ultimate destination, they can see their very next links in the communication chain (their friends). Since the data stream is encrypted, only original source and ultimate destination are able to see what data is transferred.

[chan] po_polsku
Dec 13 13:18

https://www.eff.org/node/82654

[chan] po_polsku
Dec 13 17:25

kto uzywa RetroShare ?

[chan] po_polsku
Dec 13 20:29

Chyba mało ludzi. Czy jest tam przesyłanie plików? Jeśli jest to czy obie strony muszą być online w tej samej chwili? Czy dane mogą gdzieś poleżeć jakiś czas? Np film 4GB ile czasu może leżeć?

[chan] po_polsku
Dec 14 21:59

Dlatego bitcoin dostal zielone swiatlo? On chyba ma ECC w podpisach. Lecz nie wydanych monet z nieuzywanego wczesniej adresu i tak nie podejma. Chyba ze rozglaszana wlasnie transakcje zbuduja od nowa z wieksza oplata i wysla sobie. To by sie nazywalo zlamac w locie!

[chan] po_polsku
Dec 14 22:42

Jak złamią ECC to co się stanie z kursem BTC?

[chan] po_polsku
Dec 14 23:08

Do góry pojedzie? A gdzie ma jechać w bok?! Jak by się zdażyło, że w każdej nadanej przez Ciebie transakcji ktoś może w locie podmienić adres odbiorczy bo z Twojego podpisu odgadnie klucz prywatny i podpisze sobie nim co będzie chciał, to co się stanie z kursem? Myślę, że to by była najdłuższa godzinna świeczka jaką współczesny świat giełd widział z $50000 do $0.05. Dobranoc

[chan] po_polsku
Dec 15 12:59

Ludzie zaczną używać jednorazowych adresów. Będzie jeszcze większy mix. I tak wszystko zależy od kopalni. Kopalnia zabanuje adres i nikt inny nie zatwierdzi. Musiałby powstać system oceniania kopalni.

[chan] po_polsku
Dec 15 13:28

Złamali ECC ale siedzą cicho, bo lepiej jest podglądać dzięki złamanej kryptografii niż robić durne popisy typu przejmowanie tych skromnych groszy jakie płyną przez kryptowaluty. Więcej zarobią na wiedzy o transakcjach niż na przejmowaniu kasy.

[chan] po_polsku
Dec 15 15:29

Podglądać można nawet bez znajomości kryptografii. Zatem napisałeś bez sensu.

[chan] po_polsku
Dec 15 15:37

Szybki kurs czytania ze zrozumieniem. Darmowy. Kilka podpowiedzi dla Ciebie: Ile kryptowalut bazuje na ECC? Ile z nich "gwarantuje" (w przeciwieństwie do BTC) ukrywanie metadanych (aka stron i treści transakcji)? W tym momencie już powinieneś rozumieć znaczenie ECC w tych kryptowalutach. Powinieneś też rozumieć jakie znaczenie ma złamanie ECC. Nie ma sprawy, nie musisz mi dziękować.

[chan] po_polsku
Dec 15 15:58

Ponownie napisałeś bez sensu. Jeśli byłyby darmowe przelewy to byłyby darmowe miksery. Strony i treści transakcji możnaby swobodnie wymiksować. Każdy mógłby sobie dobrowolnie zagwarantować ukrywanie metadanych. Jeśli złamaliby ECC to najprawdopodobniej czyściliby konta. Błędne tezy i błędne wnioski. Zero. Nawet nie pała.

[chan] po_polsku
Dec 15 16:09

Dziecko drogie, przerażasz mnie swoją niemocą mentalną. Chłopczyku, WSZYSTKO w kryptowalucie szczycącej się anonimowością a bazującą na ECC jest szyfrowane przez ECC. I wszystko teraz mogą łamać służby amerykańskie, ruskie i chińskie (bo amerykanie nie potrafili zabezpieczyć się nawet w NSA). Służby mają w dupie te nędzne grosze pełzająca po blockchainach. Ich interesuje kto komu za co ile płaci. I teraz dzięki łamaniu ECC mogą sobie po taką wiedzę na luzie sięgnąć. Czy teraz coś już powoli "jarzysz" czy dalej muszę tłumaczyć, jeszcze prościej, by dotarło i się zmieściło w twojej głowie?

[chan] po_polsku
Dec 15 16:22

Nie jestem dzieckiem. Nie jestem chłopczykiem. Nie zwymyślaj innych jak nie wiesz z kim dyskutujesz. Nie trzeba łamać ECC by widzieć transakcje. Nie prowadź flejma. ZERO po raz kolejny.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:06

Czyli dzidzia nie słyszała o kryptowalutach z wbudowaną anonimowością z niejawnym przebiegiem transakcji? I dzidzia nie wie, że takie kryptowaluty też jadą na ECC? I że jeśli nie złamiemy ECC to gówno zobaczymy, a nie transakcje?

[chan] po_polsku
Dec 15 17:12

A monero?

[chan] po_polsku
Dec 15 17:15

Przypomnę: Złamali ECC ale siedzą cicho, bo lepiej jest podglądać dzięki złamanej kryptografii niż robić durne popisy typu przejmowanie tych skromnych groszy jakie płyną przez kryptowaluty. Więcej zarobią na wiedzy o transakcjach niż na przejmowaniu kasy. Podglądać można nawet bez znajomości kryptografii. Zatem napisałeś bez sensu. Pisaliśmy o BTC. Nie rób flejma do flejma. A najlepiej wypierdalaj.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:23

Nie słuchaj tego cymbała. Trzymaj się walut o największej kapitalizacji i o najmniejszych opłatach. Jak zmniejszą opłaty w BTC to znowu pójdzie w górę.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:28

BINGO! Bazuje na ECDH, czyli na ECC.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:29

Nie, kochanie, piszemy o kryptowalutac, nie tylko o BTC. Ktoś myślący (w przeciwieństwie do Ciebie) dał jako właściwy przykład Monero. Ucz się od niego.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:56

Jakie kochanie? Wypierdalaj pedale. Pisaliśmy o BTC.

[chan] po_polsku
Dec 16 13:50

Dziewczyny przestańcie się kłócić. Gdzie są dowody na złamanie ECC ? Przeciek wikileaks or smthg ?

[chan] po_polsku
Dec 16 13:59

Dowód: reakcje NSA i NIST na wyciek Snowdena - niemal natychmiast zaczęło się sugerowanie, że bezpieczniej dla biznesu będzie odejść od ECC na rzecz kryptografii postkwantowej. Czyli ruski szpion Snowden zaniósł Ruskom i Chińczykom opisy metod NSA na łamanie ECC.

[chan] po_polsku
Dec 16 21:33

To nie jest dowód tylko domysł.

[chan] po_polsku
Dec 16 21:50

Jedyny możliwy słownikowo rozumiany dowód, to publiczne przyznanie się NSA. Tego nawet Twoje wnuki nie dożyją. Proponuję, abyś znalazł alternatywne sensowne wyjaśnienie dla histerycznego odradzania ECC zaraz po ucieczce Snowdena do Moskwy.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:29

Może właśnie daltego odradzają, bo jest nie do złamania. Wiedzą, że NWO ma dostęp do odnawialnej, darmowej energii i boją się utraty kontroli pieniądza na rzecz kryptowalut. Kto ma największą moc i technologię ten będzie rządzić kryptowalutami. Po prostu rządy boją się NWO. Mogą wszczynać fałszywy alarm, rozpowiadać, że to jest beeee.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:35

Jedynym argumentem przeciw ECC są komputery kwantowe. Ale to nie powód by odradzać używanie ECC w komunikacji do robienia bezpiecznych połączeń. W przypadku szyfrowania wiadomości lub zestawiania komunikacji należy już dziś myśleć o przejściu na kryptografię postkwantową, np. na łączenie ECC z NTRU lub ECC z NTRU i podpisami Ralpfa Merkle. Co do Snowdena, to przestańcie nazywać go "ruskim szpionem". On został jedynie uziemiony w Rosji. Wycieki Snowdena były skierowane do nas, do ludzi oksydentu, a nie do służb Rosji i Chin, bo ci o tym od dawna wiedzieli. Chińczycy nawet nie chcieli z nim gadać. Bardzo dobrze że to ujawnił. Jak w USA do koryta powrócą marksistowskie kurwy takie jak Clinton lub Sanders, czy establishmentowe smrole jak Bush, to te technologie zostaną użyte przez aparat terroru. Będą nimi szpiegować nas jak STASI wschodnich Niemców. Im ich arsenał jest słabszy tym lepiej.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:35

Niestety, to tak nie działa. ECC było masowo promowane właśnie przez NSA. To NSA wykupiło i następnie rozpowszechniało pierwsze na świecie patenty na kryptografię ECC. To NSA jest źródłem technologicznej "mody" na ECC. Ta sielanka trwała do momentu uaktywnienia rosyjskiego agenta Snowdena i wykonania wycieków danych z NSA. W tym momencie nastąpił zwrot o 180 stopni i zarówno NSA jak NIST zaczęły nerwowo zalecać odejście od ECC na rzecz szyfrów postkwantowych. Tylko jeden scenariusz wyjaśnia ten ciąg zdarzeń w sposób spójny i sensowny.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:44

"Co do Snowdena, to przestańcie nazywać go "ruskim szpionem". On został jedynie uziemiony w Rosji." LOL. https://20committee.com/2013/11/23/on-snowden-and-coincidences/

[chan] po_polsku
Dec 16 22:55

No to jak niby mogą łamać to nie można dodać dodatkowych bitów? W czym problem?

[chan] po_polsku
Dec 16 23:05

W tym, że to tak nie działa jak w kryptografii symetrycznej i łamaniu w oparciu o obliczenia niekwantowe.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
W latach 1947–1948 był członkiem PPR, a następnie, od 1948 należał do PZPR. Dec 18 02:04 43
Krzysztof Bosak przestrzega przed premierem Morawieckim Dec 18 00:55 1
Chomikuj przegrywa proces. Jest współodpowiedzialny za pirackie treści w serwisie? Dec 16 23:05 67
JEBAC KURWE POLICJE Dec 16 20:48 60
214JEBAC KURWE POLICJE Dec 16 20:47 1
FQZOCORT Dec 16 19:32 1
Russian_crazy_teens))_(private_porno) Dec 16 19:25 39
213JEBAC KURWE POLICJE Dec 16 16:53 1
Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie Dec 16 15:39 2
Tor + Private Obfs4 Bridge Dec 16 14:27 1
A jednak. To może być koniec internetu jaki znamy obecnie Dec 16 14:15 31
LBC - Wielki Zderzacz Bitcoinów Dec 16 10:44 10
Kontakty z rosyjskim rezydentem, działanie na rzecz obcego wywiadu, fałszowanie danych Dec 16 10:40 1
Skąd Platforma Obywatelska odbiera instrukcje i scenariusze Dec 16 10:35 1
RR4PRZ5Q Dec 16 02:07 1
212JEBAC KURWE POLICJE Dec 15 16:11 1
211JEBAC KURWE POLICJE Dec 14 15:07 1
210JEBAC KURWE POLICJE Dec 14 15:05 1
209JEBAC KURWE POLICJE Dec 13 17:20 1
Dla tych którzy bez gotowych stronek gówno wiedzą i rozumieją Dec 13 16:13 2
Dziś cenzura TVN, jutro internetu Wyciekł fragment projektu ustawy Dec 13 13:45 5
208JEBAC KURWE POLICJE Dec 13 12:33 1
207JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 12 16:12 1
205JEBAC KURWE POLICJE Dec 12 13:26 2
206JEBAC KURWE POLICJE Dec 12 13:24 1
Na wideoczacie obnażał się przed 11-latką - został zatrzymany Dec 11 20:59 3
Dziwny mail od "NATIONAL SECURITY" Dec 11 20:54 3
Policjanci namierzyli i zatrzymali pedofila działającego w sieci Dec 11 14:30 1
204JEBAC KURWE POLICJE Dec 10 01:07 1
203JEBAC KURWE POLICJE Dec 9 12:49 1
(no subject) Dec 8 21:37 2
202JEBAC KURWE POLICJE Dec 8 17:21 1
Wykluczenie Rosji z zimowych igrzysk olimpijskich to mało Dec 8 15:06 3
Titan Gel i inne środki do pakowania siusiaka. Dec 8 13:12 7
Dowód na ukrywanie wybuchów Dec 8 13:08 3
201JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 8 11:45 1
200JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 8 11:42 1
Partia Interesów Syjonistycznych szykuje się do łupienia Polaków pracujących zagranicą Dec 8 03:20 1
Rząd Niemiec chce backdorów dla władz we wszystkich urządzeniach Dec 7 20:04 4
Coraz więcej firm chce skan/ksero dowodu. Co zrobić, aby było bezpieczniej? Dec 7 18:46 1
199JEBAC KURWE POLICJE Dec 7 17:35 1
Rozwiązania z serialu Mr. Robot Dec 7 16:00 2
Szantażysta grozi wysyłaniem wybuchowych paczek. Żąda milionów w bitcoinie Dec 7 14:35 2
198JEBAC KURWE POLICJE Dec 6 20:10 1
Pierwszy skazany za gwałt przez internet. Ofiarami byli nieletni Dec 6 12:49 9
197JEBAC KURWE POLICJE Dec 6 10:17 1
Wpadł za oszustwa. W telefonie znaleziono dziecięcą pornografię Dec 5 23:56 1
Stan wyjątkowy we Francji – ostatni akt czy preludium? Dec 5 23:56 1
Czy warto było…? Rejestracja prepaidów w ustawie antyterrorystycznej Dec 5 23:56 1
Bydgoska policja zatrzymała dwóch braci za posiadanie plików z pornografią dziecięcą i zoofilią Dec 5 23:56 1
wściekły atak na Polskę, bo PiS uzdrowił gospodarkę Dec 5 14:31 1
Jak zrezygnować z obywatelstwa polskiego Dec 5 13:22 16
Subskrypcja, Kanał Dec 5 11:30 5
zrezygnować Dec 5 11:22 1
Rok temu policja wzięła się za cyberprzestępczość. Są konkretne efekty! Dec 5 09:55 7
196JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 5 08:40 1
Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia Dec 4 17:39 7
195JEBAC KURWE POLICJE Dec 4 17:22 1
194JEBAC KURWE POLICJE Dec 4 17:18 1
Zakazane w Niemczech zegarki do lokalizacji dzieci trafiają do Polski Dec 4 16:23 8
algorytmy do zwalczania mowy nienawiści i hejtu w internecie Dec 4 16:23 1
Stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego staje się coraz powszechniejszą praktyką Dec 4 16:23 1
Istnieje globalny cyber-kalifat Dec 3 11:29 1
nie zagłosuję na Andrzeja Dudę w żadnych wyborach Dec 3 11:23 1
193JEBAC KURWE POLICJE Dec 3 08:05 1
Rząd angielski usuwa rosyjskiego backdoora "Kaspersky" Dec 2 19:49 2
Teraz już wiecie dlaczego minister Macierewicz zlikwidował ten zakamuflowany szaniec komuny! Dec 2 18:04 1
Trump: Nie było żadnej zmowy z Rosjanami Dec 2 16:32 1
192JEBAC KURWE POLICJE Dec 2 12:34 1
191JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 2 12:33 1
obóz obrony ciemnej strony III RP Dec 2 10:03 8
Tempo wzrostu gospodarczego jest najwyższe od 6 lat Dec 2 08:35 1
FBI bierze się za kremlowskie zielone ludziki w USA Dec 2 08:27 1
Upada gazeta z czerwonym prostokątem (rot schild) Dec 2 08:26 1
Gang Stalking Dec 1 19:55 20
Wojna hybrydowa w Polsce Dec 1 19:36 1
UWAGA! Wtyczka WSI Joachim Brudziński zostanie umieszczony w nowym składzie rządu! Dec 1 16:39 1
Wieści o końcu demokracji, dyktaturze, przychodzących o 6 rano agentach ABW Dec 1 16:00 1
190JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 1 15:57 3
Złe wieści dla Kremla Dec 1 15:34 4
Dysponujemy kluczowym materiałem dowodowym Dec 1 15:33 3
Gang Stalking czyli służby specjalne do nękania, dyskredytowania i pozorowania wypadków Dec 1 14:27 2
189JEBAĆ KURWE POLICJE Dec 1 13:46 1
Kuczyński: Moje zdanie jest bliskie zdaniu Stiglitza. Bitcoin powinien być zakazany Dec 1 12:57 2
Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie zakaz ich kupowania Dec 1 12:56 1
Państwowa sieć do blokowania internetu. Urzędnicy nie kryją radości Dec 1 07:16 27
Ludzie z SW w Kielcach przy korycie Dec 1 07:16 24
Polską rządzi DUDACZEWSKI Dec 1 07:15 1
MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów. Dec 1 07:11 5
188JEBAC KURWE POLICJE Nov 30 10:50 1
BANy na forumprawne.org za pytania o "gang stalking" Nov 29 22:33 6
30-latek z Torunia wymieniał się pornografią dziecięcą Nov 29 21:52 11
187JEBAĆ KURWE POLICJE Nov 29 18:28 1
186JEBAC KURWE POLICJE Nov 29 18:24 1
Według części prawicowych komentatorów PiS prowadzi lewicową lub nawet socjalistyczną politykę gospodarczą Nov 29 17:56 1
Google i Apple bronią muzyki Taylor Swift przed piractwem na Telegramie Nov 29 13:57 32
Wrzucał pornografię dziecięcą na Facebooka. Będzie opinia biegłych Nov 29 13:44 2
186JEBAĆ KURWE POLICJE Nov 29 09:01 1
Linux Mint 18.3 Sylvia już jest: Flatpak i nowości w kopiach zapasowych Nov 28 22:24 5
Tortury, pobicia, zgony i "niebieski mur" – ujawniamy nowy dokument dot. przemocy policji Nov 28 22:16 1