Chomikuj przegrywa proces. Jest współodpowiedzialny za pirackie treści w serwisie?

[chan] po_polsku
Dec 7 14:14 [raw]

Serwis Chomikuj przez 3 lata ma monitorować internet pod kątem linków odsyłających do pirackich kopii filmów „Dzień Świra”, „Wenecja” i „Katyń”, zamieszczonych w tym serwisie i blokować konta udostępniających. Przedstawiciele Chomikuj mają zgodnie z wyrokiem wydanym wcześniej przez Sąd Okręgowy w Warszawie, a podtrzymanym przez Sąd Apelacyjny w Krakowie, obowiązek raz w miesiącu, przez kolejne 3 lata, sprawdzić w Google oraz Bing wyniki wyszukiwań na 5 pierwszych stronach na frazy kluczowe zawierające słowa: Chomikuj + „Dzień Świra” (oraz zamiennie „Katyń” i „Wenecja”) + film. Jeśli w wynikach znajdą się odniesienia do plików umieszczonych w serwisie, to Chomikuj będzie musiał je zablokować. Ponadto z prawomocnego orzeczenia wydanego przez Sąd Apelacyjny w Krakowie (sygn. akt I ACa 1494/15), wynika, że serwis ma także obowiązek blokować konta użytkowników, którzy naruszą prawa autorskie Stowarzyszenia Filmowców Polskich do wspomnianych filmów. Media sugerują, iż taki wyrok jest efektem uznania serwisu Chomikuj.pl przez sąd za współodpowiedzialnego za pojawiające się w nim treści. Zdaniem wymiaru sprawiedliwości Chomikuj nie dotyczy wyłączenie odpowiedzialności, z którego korzystają inni dostawcy hostingu (zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną), ponieważ pobiera opłaty za transfer treści. Zdaniem sądu serwis działał także zbyt opieszale przy usuwaniu spornych materiałów.

[chan] po_polsku
Dec 7 14:20 [raw]

Dlaczego ludzie ni korzystają z retroshare? niedość że anonimowy to jeszcze darmowy.

[chan] po_polsku
Dec 7 14:34 [raw]

Retroshare nie jest anonimowy! To jest sieć F2F. Anonimowe z założenia są Tor, I2P, Bitmessage, Freenet i od biedy Tribbler. Jak się chce używać RS anonimowo, to trzeba go torować lub tunnelować w sieci I2P.

[chan] po_polsku
Dec 7 14:53 [raw]

Znajomi znają twój adres ip ale czy jak się pobiera plik od znajmych znajomych czy oni widzą twój numer ip w Retroshare?

[chan] po_polsku
Dec 7 15:55 [raw]

widzą ja pierdolę znowu nic nie rozumiejący i nic nie wiedzacy idioci zaczynają doradzać innym idiotom nic dziwnego że polska cybermilicja ma takie osiągnięcia jeśli jej przeciwnikami są powtarzający bzdety niedouki

[chan] po_polsku
Dec 7 16:47 [raw]

https://retroshareteam.wordpress.com/2012/11/03/retroshares-anonymous-routing-model/

[chan] po_polsku
Dec 7 16:51 [raw]

a ilu dzieciakóW z tego chanu będzie potrafiło sklepać tę konfigurację? wszyscy jadą na domyślmych ustawieniach i kończy się to osądzeniem i osadzeniem

[chan] po_polsku
Dec 7 17:04 [raw]

a w torze zobaczą 127.0.0.0 i znajdą od razu przez emacsa.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:08 [raw]

aż dwa błędy w kodzie retroshare ujawniają prawdziwy ip usera niezależnie od tora miłej zabawy

[chan] po_polsku
Dec 7 17:22 [raw]

192.168.1.2 i złapią was wielu.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:25 [raw]

adres WAN usera...

[chan] po_polsku
Dec 7 17:31 [raw]

skąd retroshare weźmie adres WAN? Komp jest w lanie, a retoshare ma ustawione socks5 proxy torbrowsera innego kompa w lanie 192.168.1.3:9150

[chan] po_polsku
Dec 7 17:41 [raw]

I właśnie za tę informację dobrze mi zapłacono. Taka wiedza ma swoją smaczną cenę.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:49 [raw]

Jeśli znalazłeś jeleni, którzy zapłacili za to to gratuluję pomysłu na biznes. Niech jelenie szukają 192.168.1.5.

[chan] po_polsku
Dec 7 17:53 [raw]

jelenie sprawdziły mój kod, zobaczyły że obnażony zostaje adres WAN i zapłaciły mi ładną kasę gdy się umie to się ma

[chan] po_polsku
Dec 7 18:35 [raw]

Obnażyć się to może czarnuch w Paryżu. Wypierdalaj trollu.

[chan] po_polsku
Dec 7 18:44 [raw]

Domyślam się, że po prostu zadrościsz mi tego, że potrafię utrzymać się z regularnej sprzedaży 0-dayów.

[chan] po_polsku
Dec 7 18:54 [raw]

Blędnie domyślasz się. Piszesz o 0-dayu na retroshare. Ja piszę o odseparowanym kompie, gdzie nawet użytkownik ani jakikolwiek program nie może poznać adresu WAN. Wypierdalaj trollu.

[chan] po_polsku
Dec 7 19:07 [raw]

https://torrentfreak.com/anonymous-file-sharing-ruled-illegal-by-german-court-121123/ Tak wygląda anonimowość w RetroShare. Namierzyli pośrednika i skazali.

[chan] po_polsku
Dec 7 19:19 [raw]

a w torze zobaczą 127.0.0.0 i niez znajdą od razu przez emacsa TYLKO przez sendmaila !

[chan] po_polsku
Dec 7 20:09 [raw]

Bidulku, "odseparowany komp" to rzecz tak trudna, że mało komu udaje się skonfigurować coś takiego. Nawet airgap pokonuje się już w skali przemysłowej.

[chan] po_polsku
Dec 8 12:49 [raw]

Nawet jak odetniemy powietrze to i tak znajdą. Są przecież sateilty, które mają ogromne zbliżenie. Zobaczą przez okno co dokładnie piszesz. Rozsypiemy na niebie nanoroboty. Nanarobot wejdzie przez płuca lub z żarciem do organizmu. Wejdzie w oczy i będzie nagrywać wszystko to co robisz. Nie ukryjesz komputera. Nawet w ciemnej piwnicy zobaczymy wszystko, bo nanoroboty widzą też w podczerwieni itp. Widzą też przez ściany. My reptilianie pokonamy ludzkie bydło. Zostawimy sobie 500 milionów bydła, żeby nam służyli. Regularnie sprzedajemy 0-daye służbom za grubą kasę za używane banknoty 600-złotowe. Wymieniamy je na czarnym rynku w openbazarze za banknoty 300-złotowe. Jesteśmy najbogatsi, najlepsi, najmądrzejsi.

[chan] po_polsku
Dec 11 23:02 [raw]

Nosz Januszu tym mnie rozjebales...

[chan] po_polsku
Dec 12 12:45 [raw]

Jakoś trzeba tępić trolli w darknecie. Nieświadomość prostych ludzi jest ogromna. Trolle specjalnie oszukują. Boją się utraty władzy. Jest film na youtube szybkość myślenia

[chan] po_polsku
Dec 12 14:01 [raw]

Taaa, trolle oszukują. A może, drogie dzieci, zaczniecie być na bieżąco z postępami kryptologii i kryptoanalizy? Może by tak trochę poczytać, co? I nagle okaże się, że wasze retro-zabawki i retro-systemy nie są takie bezpieczne jak się wam pracowici wmawia.

[chan] po_polsku
Dec 12 19:10 [raw]

Spierdalaj!!!

[chan] po_polsku
Dec 12 20:39 [raw]

Komputery kwantowe rozszyfrują w locie. Wejdą w nasze mózgi. Spierdalaj.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34 [raw]

liki do stron internetowych w temacie.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34 [raw]

Krzyki nic ci nie pomogą, dziecko. Wasze luki w wiedzy są aż nadto widoczne na tym chanie.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34 [raw]

Tak, masz rację z komputerami kwantowymi. Gdy ruski szpion Snowden podzielił się wyniesionymi dokumentami z Chinami, dosłownie w kilka tygodni później i NSA i NIST zaczęły jakoś tak bąkać pod nosem, że kryptografia krzywych eliptycznych nie jest taka do końca super i że może warto przejść na kryptografie post-kwantową. Ten fakt, oraz inne nerwowe ruchy w kierunku odchodzenia od ECC świadczą o tym, że w ręce Chińczyków wpadły dokumenty mówiące o metodach pokonywania ECC, najprawdopodobniej właśnie obliczeniami kwantowymi.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34 [raw]

Podaj źródła tych podatności albo sperdalaj.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:34 [raw]

Podałem, chociażby dla zabawkowego programiku wciskanego pryszczulcom przez inspiratorów scenariusza "Mr. Robot" z CIA.

[chan] po_polsku
Dec 13 12:41 [raw]

Wstydź się, nie potrafisz korzystać z Internetu. Podałem nazwę programu który jest do dupy? Podałem. Podałem uzasadnienie techniczne dlaczego jest do dupy? Podałem. Co ma zawierać upragniona przez ciebie strona? To samo uzasadnienie, jakie już podałem? Znajdziesz je na każdej poważnej stronie poświęconej steganografii, a nawet w głupiej Wikipedii pod hasłem "Steganography". Ja pierdolę, co za niziny intelektualne tutaj...

[chan] po_polsku
Dec 13 12:49 [raw]

Spieradlaj trollu!!!

[chan] po_polsku
Dec 13 12:52 [raw]

Jakże charakterystyczna reakcja marginesu społecznego na czyjąś przewagę intelektualną...

[chan] po_polsku
Dec 13 12:58 [raw]

Mój zegarek na ręku tez jest kwantowy ale nie wiedziałem, że potrafi cokolwiek rozszyforwać. Kwantowy albo kwarcowy już nie wiem.

[chan] po_polsku
Dec 13 13:14 [raw]

Anonymity The friend-to-friend structure of the RetroShare network makes it difficult to intrude and hardly possible to monitor from an external point of view. The degree of anonymity may be improved further by deactivating the DHT and IP/certificate exchange services, making the RetroShare network a real Darknet. Friends of friends may not connect directly with each other; however, the possibility exists of anonymously sharing files with friends of friends, if enabled by the user. Search, access, and both uploading and downloading of these files is made by "routing" through a series of friends. This means that communications between the source of data (the uploader) and the destination of the data (the downloader) is indirect through mutual friends. Although the intermediary friends cannot determine the original source or ultimate destination, they can see their very next links in the communication chain (their friends). Since the data stream is encrypted, only original source and ultimate destination are able to see what data is transferred.

[chan] po_polsku
Dec 13 13:18 [raw]

https://www.eff.org/node/82654

[chan] po_polsku
Dec 13 17:25 [raw]

kto uzywa RetroShare ?

[chan] po_polsku
Dec 13 20:29 [raw]

Chyba mało ludzi. Czy jest tam przesyłanie plików? Jeśli jest to czy obie strony muszą być online w tej samej chwili? Czy dane mogą gdzieś poleżeć jakiś czas? Np film 4GB ile czasu może leżeć?

[chan] po_polsku
Dec 14 21:59 [raw]

Dlatego bitcoin dostal zielone swiatlo? On chyba ma ECC w podpisach. Lecz nie wydanych monet z nieuzywanego wczesniej adresu i tak nie podejma. Chyba ze rozglaszana wlasnie transakcje zbuduja od nowa z wieksza oplata i wysla sobie. To by sie nazywalo zlamac w locie!

[chan] po_polsku
Dec 14 22:42 [raw]

Jak złamią ECC to co się stanie z kursem BTC?

[chan] po_polsku
Dec 14 23:08 [raw]

Do góry pojedzie? A gdzie ma jechać w bok?! Jak by się zdażyło, że w każdej nadanej przez Ciebie transakcji ktoś może w locie podmienić adres odbiorczy bo z Twojego podpisu odgadnie klucz prywatny i podpisze sobie nim co będzie chciał, to co się stanie z kursem? Myślę, że to by była najdłuższa godzinna świeczka jaką współczesny świat giełd widział z $50000 do $0.05. Dobranoc

[chan] po_polsku
Dec 15 12:59 [raw]

Ludzie zaczną używać jednorazowych adresów. Będzie jeszcze większy mix. I tak wszystko zależy od kopalni. Kopalnia zabanuje adres i nikt inny nie zatwierdzi. Musiałby powstać system oceniania kopalni.

[chan] po_polsku
Dec 15 13:28 [raw]

Złamali ECC ale siedzą cicho, bo lepiej jest podglądać dzięki złamanej kryptografii niż robić durne popisy typu przejmowanie tych skromnych groszy jakie płyną przez kryptowaluty. Więcej zarobią na wiedzy o transakcjach niż na przejmowaniu kasy.

[chan] po_polsku
Dec 15 15:29 [raw]

Podglądać można nawet bez znajomości kryptografii. Zatem napisałeś bez sensu.

[chan] po_polsku
Dec 15 15:37 [raw]

Szybki kurs czytania ze zrozumieniem. Darmowy. Kilka podpowiedzi dla Ciebie: Ile kryptowalut bazuje na ECC? Ile z nich "gwarantuje" (w przeciwieństwie do BTC) ukrywanie metadanych (aka stron i treści transakcji)? W tym momencie już powinieneś rozumieć znaczenie ECC w tych kryptowalutach. Powinieneś też rozumieć jakie znaczenie ma złamanie ECC. Nie ma sprawy, nie musisz mi dziękować.

[chan] po_polsku
Dec 15 15:58 [raw]

Ponownie napisałeś bez sensu. Jeśli byłyby darmowe przelewy to byłyby darmowe miksery. Strony i treści transakcji możnaby swobodnie wymiksować. Każdy mógłby sobie dobrowolnie zagwarantować ukrywanie metadanych. Jeśli złamaliby ECC to najprawdopodobniej czyściliby konta. Błędne tezy i błędne wnioski. Zero. Nawet nie pała.

[chan] po_polsku
Dec 15 16:09 [raw]

Dziecko drogie, przerażasz mnie swoją niemocą mentalną. Chłopczyku, WSZYSTKO w kryptowalucie szczycącej się anonimowością a bazującą na ECC jest szyfrowane przez ECC. I wszystko teraz mogą łamać służby amerykańskie, ruskie i chińskie (bo amerykanie nie potrafili zabezpieczyć się nawet w NSA). Służby mają w dupie te nędzne grosze pełzająca po blockchainach. Ich interesuje kto komu za co ile płaci. I teraz dzięki łamaniu ECC mogą sobie po taką wiedzę na luzie sięgnąć. Czy teraz coś już powoli "jarzysz" czy dalej muszę tłumaczyć, jeszcze prościej, by dotarło i się zmieściło w twojej głowie?

[chan] po_polsku
Dec 15 16:22 [raw]

Nie jestem dzieckiem. Nie jestem chłopczykiem. Nie zwymyślaj innych jak nie wiesz z kim dyskutujesz. Nie trzeba łamać ECC by widzieć transakcje. Nie prowadź flejma. ZERO po raz kolejny.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:06 [raw]

Czyli dzidzia nie słyszała o kryptowalutach z wbudowaną anonimowością z niejawnym przebiegiem transakcji? I dzidzia nie wie, że takie kryptowaluty też jadą na ECC? I że jeśli nie złamiemy ECC to gówno zobaczymy, a nie transakcje?

[chan] po_polsku
Dec 15 17:12 [raw]

A monero?

[chan] po_polsku
Dec 15 17:15 [raw]

Przypomnę: Złamali ECC ale siedzą cicho, bo lepiej jest podglądać dzięki złamanej kryptografii niż robić durne popisy typu przejmowanie tych skromnych groszy jakie płyną przez kryptowaluty. Więcej zarobią na wiedzy o transakcjach niż na przejmowaniu kasy. Podglądać można nawet bez znajomości kryptografii. Zatem napisałeś bez sensu. Pisaliśmy o BTC. Nie rób flejma do flejma. A najlepiej wypierdalaj.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:23 [raw]

Nie słuchaj tego cymbała. Trzymaj się walut o największej kapitalizacji i o najmniejszych opłatach. Jak zmniejszą opłaty w BTC to znowu pójdzie w górę.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:28 [raw]

BINGO! Bazuje na ECDH, czyli na ECC.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:29 [raw]

Nie, kochanie, piszemy o kryptowalutac, nie tylko o BTC. Ktoś myślący (w przeciwieństwie do Ciebie) dał jako właściwy przykład Monero. Ucz się od niego.

[chan] po_polsku
Dec 15 17:56 [raw]

Jakie kochanie? Wypierdalaj pedale. Pisaliśmy o BTC.

[chan] po_polsku
Dec 16 13:50 [raw]

Dziewczyny przestańcie się kłócić. Gdzie są dowody na złamanie ECC ? Przeciek wikileaks or smthg ?

[chan] po_polsku
Dec 16 13:59 [raw]

Dowód: reakcje NSA i NIST na wyciek Snowdena - niemal natychmiast zaczęło się sugerowanie, że bezpieczniej dla biznesu będzie odejść od ECC na rzecz kryptografii postkwantowej. Czyli ruski szpion Snowden zaniósł Ruskom i Chińczykom opisy metod NSA na łamanie ECC.

[chan] po_polsku
Dec 16 21:33 [raw]

To nie jest dowód tylko domysł.

[chan] po_polsku
Dec 16 21:50 [raw]

Jedyny możliwy słownikowo rozumiany dowód, to publiczne przyznanie się NSA. Tego nawet Twoje wnuki nie dożyją. Proponuję, abyś znalazł alternatywne sensowne wyjaśnienie dla histerycznego odradzania ECC zaraz po ucieczce Snowdena do Moskwy.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:29 [raw]

Może właśnie daltego odradzają, bo jest nie do złamania. Wiedzą, że NWO ma dostęp do odnawialnej, darmowej energii i boją się utraty kontroli pieniądza na rzecz kryptowalut. Kto ma największą moc i technologię ten będzie rządzić kryptowalutami. Po prostu rządy boją się NWO. Mogą wszczynać fałszywy alarm, rozpowiadać, że to jest beeee.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:35 [raw]

Jedynym argumentem przeciw ECC są komputery kwantowe. Ale to nie powód by odradzać używanie ECC w komunikacji do robienia bezpiecznych połączeń. W przypadku szyfrowania wiadomości lub zestawiania komunikacji należy już dziś myśleć o przejściu na kryptografię postkwantową, np. na łączenie ECC z NTRU lub ECC z NTRU i podpisami Ralpfa Merkle. Co do Snowdena, to przestańcie nazywać go "ruskim szpionem". On został jedynie uziemiony w Rosji. Wycieki Snowdena były skierowane do nas, do ludzi oksydentu, a nie do służb Rosji i Chin, bo ci o tym od dawna wiedzieli. Chińczycy nawet nie chcieli z nim gadać. Bardzo dobrze że to ujawnił. Jak w USA do koryta powrócą marksistowskie kurwy takie jak Clinton lub Sanders, czy establishmentowe smrole jak Bush, to te technologie zostaną użyte przez aparat terroru. Będą nimi szpiegować nas jak STASI wschodnich Niemców. Im ich arsenał jest słabszy tym lepiej.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:35 [raw]

Niestety, to tak nie działa. ECC było masowo promowane właśnie przez NSA. To NSA wykupiło i następnie rozpowszechniało pierwsze na świecie patenty na kryptografię ECC. To NSA jest źródłem technologicznej "mody" na ECC. Ta sielanka trwała do momentu uaktywnienia rosyjskiego agenta Snowdena i wykonania wycieków danych z NSA. W tym momencie nastąpił zwrot o 180 stopni i zarówno NSA jak NIST zaczęły nerwowo zalecać odejście od ECC na rzecz szyfrów postkwantowych. Tylko jeden scenariusz wyjaśnia ten ciąg zdarzeń w sposób spójny i sensowny.

[chan] po_polsku
Dec 16 22:44 [raw]

"Co do Snowdena, to przestańcie nazywać go "ruskim szpionem". On został jedynie uziemiony w Rosji." LOL. https://20committee.com/2013/11/23/on-snowden-and-coincidences/

[chan] po_polsku
Dec 16 22:55 [raw]

No to jak niby mogą łamać to nie można dodać dodatkowych bitów? W czym problem?

[chan] po_polsku
Dec 16 23:05 [raw]

W tym, że to tak nie działa jak w kryptografii symetrycznej i łamaniu w oparciu o obliczenia niekwantowe.

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Snowden: Przecieki sugerują, że NSA szczegółowo śledzi użytkowników Bitcoin Mar 22 00:23 1
W łańcuchu bloków bitcoina ukryto nielegalne pornograficzne treści Mar 22 00:20 1
PIS zakaże Bitcoin w Polsce - LOL - Ciekawe JAK? Mar 21 23:22 8
Donos sąsiada a nakaz przeszukania domu Mar 21 23:22 12
Kaspersky kontrolowany przez rosyjskie służby Mar 21 22:04 4
JEBAC KURWE POLICJE Mar 21 21:23 58
272JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 21 21:23 1
Prywatność Europejczyków znów pod ostrzałem Kongresu Mar 21 19:47 2
271JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 21 15:09 1
270JEBAC KURWE POLICJE Mar 21 11:52 1
The NSA Worked to “Track Down” Bitcoin Users, Snowden Documents Reveal Mar 21 00:19 3
269JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 20 18:22 1
Złote Blachy 2017 - rozdane! Mar 20 16:17 1
Zamach terorystyczny - czy pomysł na zabawe ? Mar 20 13:51 15
"Dobra" zmiana - FSB przejęła śledztwo smoleńskie Mar 20 12:16 1
268JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 20 12:07 1
Rusofobia albo śmierć Mar 19 20:36 5
Obława na pirackie kopie Windowsa? Mar 18 22:20 32
Polski haker wpadł w Belgii Mar 18 09:17 2
ich szef zasugerował, żeby nie mówić publicznie o tym, co widzieli w Moskwie Mar 17 16:27 4
Rosja odpowiada za próbę zabójstwa Siergieja Skripala i jego córki Mar 17 16:07 3
Kalendarium zamachu Mar 17 15:40 1
Nie było gen. Błasika w kokpicie, ani w kabinie, ale komisja ustaliła między sobą, że generał będzie. Mar 17 15:32 1
Komisja Jerzego Millera pracowała pod z góry ustaloną tezę Mar 17 15:32 1
ten fragment został wycięty, pominięty, uznano, że nie ma co go analizować Mar 17 15:31 1
wbrew faktom komisja Millera stwierdziła „obecność” śp. generała Andrzeja Błasika w kokpicie Tupolewa Mar 17 15:31 1
Czy to przypadek Mar 17 15:31 1
Strach zwolenników „pancernej brzozy” Mar 17 14:54 23
Płacimy trzy razy większe podatki niż chłopi pańszyźniani i nadal nie uważamy się za niewolników Mar 17 14:21 1
Przez 6 lat blisko 50 milionów do podziału dla rodziny Owsiaków! Mar 17 14:21 1
Ile dostali w łapę? Na marginesie oszustwa szczepionkowego Mar 17 14:20 1
"strefy wybuchów" zamieniono na "strefy pożarów" Mar 17 14:15 3
"Komisja Millera" z rozmysłem fałszowała informacje Mar 17 14:15 1
Komisja fałszerzy Millera Mar 17 14:12 1
Powstanie raport dotyczący sposobu „fałszowania prawdy na temat dramatu smoleńskiego” Mar 17 14:11 1
Ofiary zabójstw przeprowadzonych na zlecenie rosyjskich władz Mar 17 12:43 1
Prezydent USA poważnie traktuje sojusz z Polską Mar 17 12:42 1
Mateusz Piskorski nie wyjdzie z aresztu Mar 17 11:53 15
267JEBAC KURWE POLICJE Mar 17 09:04 1
266JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 16 21:44 1
Na co mają iść pieniądze z naszych podatków Mar 16 19:46 1
Korwin Mar 16 19:45 1
Infoanarchizm Mar 16 19:27 1
Encyklopedia wiedzy o globalnym spisku Mar 16 19:10 1
Tomasz Sekielski o pedofilii w Kościele: „Trzeba wywołać wstrząs". Mar 16 19:07 1
Głupi daje sobą manipulować Mar 16 13:49 1
265JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 09:36 1
264JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 09:21 1
263JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 08:25 1
Znany specjalista od wizerunku Piotr Tymochowicz. pobity w areszcie? Wzmocniono ochronę Mar 15 16:37 1
262JEBAC KURWE POLICJE Mar 15 06:44 1
261JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 19:33 2
PRZEPAŚĆ Mar 14 18:02 1
260JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 17:57 1
Pedofile w sieci. Prawie 14 tys. zgłoszeń w zeszłym roku w Polsce. Mar 14 17:30 1
259JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 16:00 1
Stephen Hawking is in court Mar 14 10:24 1
Blockchain w edukacji – Polacy robią największe na świecie wdrożenie. Mar 14 00:58 8
Poradnik dla żółtodziobów Mar 13 18:26 2
258JEBAC KURWE POLICJE Mar 13 18:01 1
Jak policja namierzyła, przejęła i prowadziła wielki bazar narkotykowy Mar 13 17:38 5
Ksiądz z Podkarpacia zszokował wiernych. Muszą chodzić po sąsiadach i zbierać pieniądze na Kościół Mar 13 16:43 1
Polowanie na czarownice? Mar 12 22:29 3
257JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 18:26 1
256JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 16:38 1
255JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 15:06 1
254JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 11:33 1
Kolejne postępy cenzury Mar 11 17:51 2
Pokaż, co masz w komputerze Mar 11 17:45 1
Wolność i własność w Internecie Mar 11 17:43 1
47 000 osób może zostać wezwanych na policję, bo duży sprzedawca z Allegro nie płacił podatków Mar 11 16:57 1
Bawiłem się świetnie Mar 11 12:37 1
Na Gadu-Gadu trwa obecnie jeden wielki festiwal pedofilów – i to niestety nawet nie jest przesadzony nagłówek Mar 10 19:11 29
253JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 10 16:36 1
Były doradca prezydenta Donalda Trumpa: "kryptowaluty to wolność" Mar 10 12:51 2
Blockchain wykorzystany w wyborach prezydenckich Mar 10 12:45 1
252JEBAC KURWE POLICJE Mar 10 11:44 1
251JEBAC KURWE POLICJE Mar 10 09:25 1
Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia Mar 9 21:06 4
Pedofil wykorzystał 12-latkę w pokoju hotelowym Mar 9 19:24 1
Pracownicy kościoła gwałcili parafianki. To ojciec i syn Mar 9 19:04 2
250JEBAC KURWE POLICJE Mar 9 17:28 1
249JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 9 11:26 2
O czym 90% katolików nie wie Mar 9 04:42 3
Przedsiębiorstwo Holokaust - Norman Finkelstein Mar 9 00:20 2
248JEBAC KURWE POLICJE Mar 8 21:11 2
ABW zatrzymało islamskiego terrorystę Mar 8 21:08 1
Areszt Piskorskiego przedłużony do godziny 8:15 Mar 8 17:55 5
Rasputin – przewodnik duchowy, prorok, bestia Mar 8 17:41 2
Policja ponownie nagrodzona Złotymi Blachami za walkę z piractwem Mar 8 17:22 1
Piractwo komputerowe Mar 8 17:19 1
Pierwszy wyrok w Polsce ws. bitcoinów. Handel z 32-procentowym podatkiem Mar 8 17:17 7
Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym Mar 8 17:15 2
24J7EBAĆ KURWE POLICJE Mar 8 09:25 1
Portale dezinformacyjne Mar 7 19:45 3
246JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 7 18:55 2
Pedofil w twoim domu? Mar 7 18:44 6
Polskie władze „persona non grata” w Białym Domu? Mar 7 14:30 1
Próbowano otruć rosyjskiego szpiega w Wielkiej Brytanii? Mar 7 14:30 1
Znane są co najmniej trzy typy substancji, którymi dysponują rosyjskie służby Mar 6 22:46 2