Cebulka forum

[chan] po_polsku
Jul 10 19:34 [raw]

Skąd wiadomo, że nasze polskie cebulowe forum jest spalone i siedzą tam policjanci , abwowcy i inni bandyci. Skąd się w ogóle wzięła ta informacja że cebula jest spalona ? Czy są na to jakieś konkretne dowody , czy po prostu kogoś zbanowali i teraz rozsiewa ploty wszędzie .

[chan] po_polsku
Jul 11 07:51 [raw]

1. Serwer przez od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po wydarzeniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno.

[chan] po_polsku
Jul 11 12:31 [raw]

Logowanie kluczem publicznym/prywatnym stanowi śmieszny materiał dowodowy. To tak samo jak login i hasło. Możesz rozesłać klucze komukolwiek i niech ludziki logują się.

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jul 11 14:00 [raw]

9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. Pan Antypiryn jest wstrząśnięty faktem, że ten twór jest pobierany i używany.

[chan] po_polsku
Jul 11 14:12 [raw]

Czy moderatorzy Torepublic którzy dostali pod koniec żółte nicki faktycznie byli psami ? Czy forum Hydra była honeypotem ?

[chan] po_polsku
Jul 11 16:11 [raw]

"8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno." Jakie oni robią prowokacje?

[chan] po_polsku
Jul 11 21:19 [raw]

Wpadniesz na taki pomysł jak na komendzie o 3:00 nad ranem będą bić Cie i zakładać Ci worek na głowe i dusić aż zemdlejesz a potem Cie cucić ? Czy może powiesz, "tak przyznaje się " Żyjemy w Polsce.

[chan] po_polsku
Jul 11 21:58 [raw]

Z choinki się urwałeś ? Hydra była honeypotem w wykonaniu cbsp, dlatego była tak dziecinna . Hydrabyła wielką porażką cbsp. Przez rok prowadzili ją, mieli w chuj roboty z cenzurą i moderacją, prowadzili ręcznie escrow i nie odniesli żadnych sukcesow. W przypadku cebulki CBSP zatrudnilo profesjonalną firmę do rozwijania kodu i najprawdopodobniej zaangażowalo jako konsultantów, w zamian za wycofanie czesci oskarżeń, tych ktorych udalo im sie złapac z Torepublic, etc.. Socjotechnika CBSP jest już o wiele lepsza, ale ze względu na prawo i ze względu na słowa prawdy, które ukazałyby i zniszczyłyby ich podstęp, nie mogą zrezygnować z cenzury.

[chan] po_polsku
Jul 11 22:04 [raw]

Jakies konkretne dowody ? Linki , artykuły prasowe chociaż. Co chwile ktoś pisze, że CSBP , policja , szpiedzy ale skąd to kurwa wiecie ? Wydaje mi się, że raz ktoś zarzucił taka informację a teraz wszyscy to powielają. Wyjebali kilkoro z Was z tych for i teraz obsmarowujecie im tyłki. Nie osądzam ale tak to po prostu wygląda z zewnątrz okiem kogoś nowego i nieobeznanego w tych tematach.

[chan] po_polsku
Jul 11 22:22 [raw]

Dowodem jest pedalska grzecznośc tego forum. Na zagranicznych forach dzieją się rzeczy jakie się we łbie nie mieszczą a nasza polska cebulka przypomina żłobek z przewrażliwionymi opiekunkami

[chan] po_polsku
Jul 11 22:46 [raw]

Co się dzieje na zagraniaczych stronach w sieci tor?

[chan] po_polsku
Jul 11 23:05 [raw]

Nawet dilerów narkotykowych już nie biją, a łapią ich na pęczki. Kontakty wyciągają z telefonów.

[chan] po_polsku
Jul 11 23:12 [raw]

kupuje się broń i zioło ogląda i wkleja cp i bluzga na adminów

[chan] po_polsku
Jul 11 23:38 [raw]

Dzięki za info. W końcu wiem o co chodzi. O jakich wydarzeniach z 2015 roku jest mowa ?

[chan] po_polsku
Jul 11 23:44 [raw]

Tutaj też jest raczej grzecznie więc czy to kanał policji ?

[chan] po_polsku
Jul 11 23:49 [raw]

nie głupi chuju tu jest decentralizacja i policja może najwyżej pierdolić bzdury i tłumaczyć się z prowadzenia cebulki

[chan] po_polsku
Jul 12 00:34 [raw]

Prawda jest taka jak pisze ktos 2 posty wczesniej. Tu się rozgościło kilku wyproszonych ze znanych polskich anonimowych for + mamy jeszcze młodzież. Wyproszeni z cebuli i innych chcą tu być ważni i najmądrzejsi , krytykują cebule i inne. Młodzi chcą byc mądrzejsi ale nie potrafia się uczyć więc tworzą klimat błazenady. Są jeszcze goście którzy wpadają na chwilę , widza co się dzieje i sie stąd zawijają. Taka jest prawda. Kanały na Bitmessage będą ciągle śmietnikami gdzie kazdy pisze co mu się podoba. Niektórym to odpowiada , innym nie.

[chan] po_polsku
Jul 12 00:44 [raw]

Może i jest głupim chujem ale przynajmniej nie obsrywa swoich kolegów którym nie przypadł do gustu ;-) A co do decentralizacji to stała się ostatnio bardzo modna. Coraz więcej w sieci portali społecznościowych opartych o p2p i anonimowych. Mam tu na mysli polskie. Dziwne, że tam jakos nikt nie opluwa Cebulki ani innych rzekomo prowadzonych przez CSBP. Tylko TUTAJ panuje jakies takie dziwnie podejrzane nastawienie . To daje sporo do myślenia. Zwłaszcza, że konkretnych dowodów nikt nie podał jeszcze. Pewnie też zaraz mnie ktoś nazwie głupim chujem. Może i takim jestem ale potrafię czytać , obserwować i analizować fakty.

[chan] po_polsku
Jul 12 00:50 [raw]

"W przypadku cebulki CBSP zatrudnilo profesjonalną firmę do rozwijania kodu i najprawdopodobniej zaangażowalo jako konsultantów, w zamian za wycofanie czesci oskarżeń, tych ktorych udalo im sie złapac z Torepublic, etc.." --- skąd o tym wiesz ? To bzdury wyssane z palca. Wiem akurat kto tworzy to forum albo raczej kto je tworzył jeszcze do maja tego roku.

[chan] po_polsku
Jul 12 00:50 [raw]

Nie ma co się unosić. Ot po prostu mamy tutaj kogoś trochę przewrażliwionego na punkcie CBSP i podobnych instytuacji.

[chan] po_polsku
Jul 12 01:23 [raw]

tak jest, panie milicjancie, oczywiście ma pan rację panie milicjancie

[chan] po_polsku
Jul 12 01:26 [raw]

drogi panie milicjancie cebulkowy tak się napinasz zwykle ze stylu zmienianiem a teraz tutaj wpadkę wielką robisz swój styl cebulkowy łatwo rozpoznać dając ;) co za cieniasy milicja rzeczywiście jest niedofinansowana, stare fora milicyjne musiały upaść skoro fachowcy poszli pracować za prawdziwe pieniądze a do prowadzenia policyjnej cebulki został posterunkowy z wąsem

[chan] po_polsku
Jul 12 01:41 [raw]

Jako milicjant cebulkowy melduję, że nie pracuję nad zmianą stylu pisania gdyz nie mam takiej potrzeby. Jeśli komus się wydaje, że na tej płaszczyźnie zalivczyłem jakąs wpadkę to jedyne , co moge polecić to dobre leki na uspokojenie i wyciszenie. Fakt - napinam się bo mnie to zastanawia co jest nie tak z kilkoma osobami tutaj (albo moze tylko jedną) , że pała taka niechęcia do cebuli i innych polskich anonimowych portali. Pytałem o dowody - konkretnych odpowiedzi nie otrzymałem tylko jakieś bzdety o grzeczności tam.. Nikt w tym temacie nie napisał jeszcze niczego konkretnego, same pogłoski albo z dupy wziete fantazje. Nie obraź się ale do milicjanta cebulkowego to jakos nie dociera. Pan milicjant cebulowy oczekiwałby konkretnych dowodów w sprawie ;)

[chan] po_polsku
Jul 12 01:51 [raw]

Cebulowy milicjant idzie juz spać ale jutro wieczorem (tzn dzisiaj) jak tylko jego nogi sięgną lądu to wróci do tematu i będzie się czepiał dalej.

[chan] po_polsku
Jul 12 05:41 [raw]

Ściagnij z githuba bazy starych for i poczytaj, jak już poznasz klimaty darknetu to będziesz potrafił rozpoznać działania policji. Policja na forach w pigułce * Jesteśmy mądrzy, pozjadaliśmy wszystkie rozumy * Możecie nam zaufać, zadbamy o wasze bezpieczeństwo. * Nie, nas nie przejmie policja, więc nie udostępnimy backupu. * Pracuje od 8 do 16 wiec odpisze na twoje 1 pytanie 100 zdań pseudotechnicznego bełkotu, żeby mysleli, że jestem mądry. * Skończyły mi się argumenty, to będę cie obrażał. * Teraz będę Cię obrażał z innego konta * Sierżant Nowak mi pomaga. Artykuły prasowe ? Chłopcze, media, służby i banki to jedna drużyna, wydaje Ci się ,że będą sobie wzajemnie szkodzić ?

[chan] po_polsku
Jul 12 06:06 [raw]

Najśmieszniejsze jest to, że wystarczy napisac cos o cebulce a od razu zlatuje sie sfora milicyjnych pedalow i pisze rewelacje - Wiem akurat kto tworzy to forum albo raczej kto je tworzył jeszcze do maja tego roku. (Ale nie powiem) - Tu się rozgościło kilku wyproszonych ze znanych polskich anonimowych for + mamy jeszcze młodzież. (Z milicji jestes, ze to sledzisz ?) Cebulaki jestescie gownem

[chan] po_polsku
Jul 12 06:07 [raw]

1. Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno. 9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE

[chan] po_polsku
Jul 12 06:11 [raw]

1. Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno. 9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE

[chan] po_polsku
Jul 12 06:11 [raw]

1. Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno. 9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE

[chan] po_polsku
Jul 12 06:14 [raw]

Igora Stachowiaka rowniez nikt nie bil. WYPIERDALAJ MILICYJNY CWELU

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 13 07:13 [raw]

Cebulowy milicjant znowu nadaje. Celem tego, że zabieram głos w temacie cebuli nie jest to że chcę propagowac jej świetność czy tez komukolwiek polecać. Ani razu nie napisałem na temat cebuli NICZEGO pozytywnego. Zadaje tylko pytania. Chcę po prostu zebrac informację nt tego czy warto się tam zarejestrowac i udzielac czy też nie. Oczywiście po tym jak Wasze dotychczasowe argumenty mnie nie przekonały od razu zostałem okrzyknięty jakimś szpiclem albo kimś stamtąd no ale trudno. Większość negatywnych wypowiedzi dot cebuli świadczy jak dla mnie jedynie o niepowaznym podejściu do tematu, zazdrości i dezinformacji i głupoty której rezultatem jest powielanie pierdołów pisanych przez ludzi mających uraz do cebulowego forum. Oczywiście chciałbym się mylić ale nie ukrywam, że argumenty podawane tutaj jakoś słabo do mnie docierają. Skoro już ciągne temat to zadam jeszcze kilka pytań: "Ściagnij z githuba bazy starych for i poczytaj, jak już poznasz klimaty darknetu to będziesz potrafił rozpoznać działania policji. " Przecież piszecie wczesniej, że oni nie udostępniaja backupów. Skąd mam niby sciagnąć starą baze for - zapodaj link ! "Możecie nam zaufać, zadbamy o wasze bezpieczeństwo" To jest jedna z nielicznych rzeczy , której mógłbym się czepiac skoro tam mówią takie rzeczy nt bezpieczeństwa. "Pracuje od 8 do 16 wiec odpisze na twoje 1 pytanie 100 zdań pseudotechnicznego bełkotu, żeby mysleli, że jestem mądry" Wiem, że to jest smieszne ale też tak robie i wielu z Was na 100% też. Niektórzy maja w pracy więcej wolnego czasu niz w domu. Niektórzy wprost się nudzą w robocie i to jest jedyna okazja, zeby się czyms pobawić. Jest czas na przelewanie swoich mądrości do for dyskusyjnych , lajkowanie gołych dup i inne. Co w tym dziwnego jest wg Ciebie ?????????? Kumam, że możesz tego nie rozumiec jeśli jesteś nastolatkiem albo jeszcze nie pracujesz zawodowo. ...albo masz robote w stoczni przy łopacie i w godzinach pracy nie ma opcji, zeby poudzielac się w sieci. "Skończyły mi się argumenty, to będę cie obrażał" Tak właśnie tutaj postepujesz/postępujecie. Brak konkretnych argumentów więc piszedo do mnie "wypierdalaj milicyjny chuju". "Najśmieszniejsze jest to, że wystarczy napisac cos o cebulce a od razu zlatuje sie sfora milicyjnych pedalow i pisze rewelacje" To może naucz się chłopcze czytac albo czytaj ze zrozumieniem i powiedz gdzie masz jakąkolwiek jedną jedyna rewelację o tym o czym piszemy czyli cebuli . Nosz kurwa gdzie ?????? "Wiem akurat kto tworzy to forum albo raczej kto je tworzył jeszcze do maja tego roku. (Ale nie powiem)" Nikt o to nie zapytał ! "Tu się rozgościło kilku wyproszonych ze znanych polskich anonimowych for + mamy jeszcze młodzież. (Z milicji jestes, ze to sledzisz ?)" Nie jestem z milicji ale interesuję się tym tematem (mo kurwa mogę). Wartość większości anty-cebulowych wypowiedzi świadczy jedynie o tym, że jest tu kupa niedouczonej młodzieży potrafiaca jedynie kopiować i wklejać pseudo mądrości innych. Pan "Polopiryn" słusznie zwraca się do was "drogie dzieci". "Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor." No ale co z tego i o czym to wg Ciebie świadczy ?? Kilka lat temu jak moja strona internetowa padła to też utrzymywałem dalej serwer bo był wg mnie dobry i tani. Jak to się ma do prowadzenia cebuli przez służby ? - wg mnie nijak "Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach" A gdzie tak NIE robią ???? "Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku." Na ten temat akurat nic nie wiem. Jesli o Kranga chodzi to korzystałem z jego poradnika i był całkiem spoko. Gośc ma jakis tam poziom wiedzy więc co tu się dziwić że współpracuje z ludźmi, którzy tej wiedzy potrzebują ! "Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach" To jest istotne pytanie. Kiedyś jak miałem swoje forum to dbałem o nie i starałem się żeby działało jak najlepiej zapewniając przy tym uzytkownikom odpowiednie zasoby wiedzy i informacji. Zaczynałem sam więc byłem jednocześnie administratorem i moderatorem. To się później zmieniło ale i tak dbałem o forum jak o własne dziecko bo tak już mam. Skąd admini biorą czas na moderację ??? Odpowiedź jest prosta - to zapaleńcy, którym byc może tak jak i nam przyświeca cel traktujący o tym ze powinnismy być w sieci wolnymi ludźmi. Dbają o swoje gniazdgko po prostu. Co w tym jest kurwa takiego dziwnego ???? Zamontuj swoje forum i utrzymaj przez rok to zobaczyj jak to działa. "Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen." A to nie jest akurat oczywiste dla ANONIMOWEGO forum ??? To tak jak bym napisał , że bitmessage jest policyjne bo jak nie podam nazwy kanału po_polsku to nie widzę jego treści. " Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera." Nie skomentuję bo się na tym nie znam. Nie wiem co to sa te klucze prywatne/publiczne. Uczę się wciąż. "Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno." Może dbają o to, żeby takich prowokacji nie było ? Jesli wyczuwają syf to kasują ? "Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować." TAK> To jest dzine i podejrzane nawet dla mnie. Ale tylko i wyłącznie TO ! "A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE" Wyobraź sobie gówniarzu, że póki co nie mam zamiaru stąd wypierdalać. Przynajmniej tak długo póki się nudzę w pracy. Uszanuję jednak Twoje gówniarzerskie pseudo-mądrości i ogromny zasób wiedzy w postaci umiejętności posługiwania się klawiszami kopiuj/wklej i będę pisał z jednego numeru więc jesli moje treści Ci się nie podobają to po prostu odetnij i po kłopocie. pozdrawiam cebulowy milicjant BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC

[chan] Polska
Jul 13 09:03 [raw]

I po co się tyle tłumaczyć, panie milicjancie? Wasz projekt zdechł, zszedł, nie ma go. Za głupi jesteście by udźwignąć taką rzecz. Wkrótce szefostwo każe wam go wyłączyć na amen i skończą się dodatki do pensji, siedzenie przed ekranem i nicnierobienie zwane moderowaniem i pełne podziwu spojrzenia młodych stażystek z którymi łatwo było umówić się po pracy by ze znawstwem i swadą opowiadać im o mrocznym i przerażającym darknecie.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 13 09:34 [raw]

Widzę , że Twój poziom zażenowania moją osobą jest na prawdę bardzo wysoki. Chorobliwie wysoki . Zbyt łatwo oceniasz ludzi kolego i zbyt łatwo ulegasz manipulacjom. Oczywiście staram się zrozumiec Twoje podejście i w miarę łatwo mi to przychodzi. Pociagnę jeszcze trochę ten wątek , choc i tak nie sądzę żeby ktoś podał mi konkretne argumenty.

[chan] po_polsku
Jul 13 10:04 [raw]

wpisz w githuba Torepublic , sciagnij backup i przegladaj co sie dzialo na forach , ktorych nie prowadzily psy. Dasz sobie rade ? Tylko zrob to przez Whonixa, poniewaz na 100% psy rejestruja zapytania o te dane. Chcesz konkretne argumenty, to popros cbsp o material dowodowy. Tu jedynie mozemy dać poszlaki, czyli 9 punktow. Nie zbieramy dowodow, nie mamy na to czasu. Jezeli jestes tak glupi, ze nie przekonuje cie to, to morda w kubel i wypierdalaj.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 13 10:13 [raw]

Osz kurde ! Konkret PO RAZ PIERWSZY !!! Widzę, że to faktycznie istnieje na Githubie. Zapoznam się z tematem jutro jak będe miał bezpieczny dostęp do sieci. Poszlaki też są istotne dla kogoś potrafiącego analizować fakty ;) Dzięki

BM-2cXXWidPFHizsa9NY83qSDFhP3YoHwFrkq
Jul 14 10:00 [raw]

Najpierw dostali zolte pozniej wlepili im rozowe a potem odeslali na forum garsoniery. Honeypot to masz w domu

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
JEBAC KURWE POLICJE Jul 16 18:07 52
Człowiek bez mózgu ma 54 lata i jest urzędnikiem Jul 16 17:44 3
Byliśmy ciężko przerażeni. Psy się schowały, my nie wiedzieliśmy, co się dzieje. Jul 16 17:44 2
RE: Co nam pokazuje ten bełkot, jaki wylał się w tej sprawie? Jul 16 17:15 1
Pocisk rakietowy Buk, którym zestrzelono maszynę, pochodził z 53. rosyjskiej brygady przeciwlotniczej Jul 16 17:15 1
Należy głośno powtórzyć za Wojciechem Cejrowskim: Wszyscy won! Jul 16 17:15 1
Policjanci z niepełnosprawnego chłopaka, chcieli zrobić gwałciciela staruszek Jul 16 17:15 1
peter_surda_privkeys Jul 16 17:14 2
Ruscy mordercy utrudniają śledztwo Jul 16 17:14 1
Endecja ramię w ramię z Jad Waszem Jul 16 17:14 1
JAK SKW OBCIĄGA. Jul 16 17:13 39
Promieniowanie elektromagnetyczne zagraża przyrodzie Jul 16 17:13 1
CBŚ ujęło 17-letniego “cyberterrorystę” pomimo korzystania przez niego z TOR-a Jul 15 12:33 9
RE: AKASHA social media Jul 15 12:33 1
Co nam pokazuje ten bełkot, jaki wylał się w tej sprawie? Jul 15 12:10 1
zaszumianie Jul 15 10:19 4
Do smartfonów i tabletów agenci wprowadzili sobie tylko znanymi metodami szpiegowskie oprogramowanie Jul 15 09:34 1
Zakazuje się przekazywania jakichkolwiek informacji na temat przyczyn katastrofy Jul 15 09:34 1
TEDx | Pedophilia is a natural sexual orientation Jul 15 01:31 2
IPFS Jul 14 10:05 2
Test Jul 14 10:00 6
RE: Cebulka forum Jul 14 10:00 1
Cebulka forum Jul 14 10:00 36
RE: Ruskie trolle szaleją w sieci, banujmy je. Jul 14 10:00 1
siec cjdns Jul 14 10:00 7
The Anarchist Cookbook Jul 14 10:00 16
RE: IPFS Jul 14 10:00 1
major suchodolski pedofilem? Jul 13 23:35 9
TOR na windows Jul 13 19:55 8
Moskiewski namiestnik Andrzej Duda udaje Prezydenta Polski Jul 13 19:42 1
Sekretne wiadomości w facebookowych zdjęciach Jul 13 18:22 1
Zamek na jeziorze w Puszczy Noteckiej Jul 13 17:51 2
test Jul 13 17:27 13
Narkotykowa wojna w Europie trwa w najlepsze Jul 13 10:04 2
(no subject) Jul 13 09:58 3
Ruska dziwka Andrzej Duda sadza na stołkach agentów WSI Jul 13 09:18 1
AKASHA social media Jul 13 08:52 1
Uprawa zieleniny Jul 13 08:26 6
Wklejanie zdjęć Jul 13 06:17 5
Nie chcę, by prezydent Rosji Władimir Putin był zagrożeniem dla Europy lub USA Jul 12 17:33 1
RE: JEBAC KURWE POLICJE Jul 12 16:59 4
W Polsce i w Izraelu istnieją wzajemne uprzedzenia Jul 12 09:53 1
Ruska dziwka Andrzej Duda montuje agenturę WSI w Sądzie Najwyższym Jul 11 14:28 1
Wywalono z Grecji ruskich szpiegów Jul 11 14:28 1
Lista obecności! Jul 10 23:22 19
Władze oskarżają WhatsApp o lincz na 25 osobach Jul 10 22:09 11
Są poddawani torturom i mają przymusowo pobierane organy Jul 10 20:15 2
The Heliocentric Hoax Written by James V. Forsee Jul 10 19:47 1
Czy przygotowujecie sie do upadku Deutshe Banku ? Jul 10 15:22 8
Pytanie do Antypiryna.Whonix na osobnej maszynie. Jul 10 02:04 2
szukam człowieka lasu Jul 10 01:06 7
Agenturalna kurwa Jul 9 21:19 2
Rosyjski atak doprowadził do śmierci brytyjskiego obywatela Jul 9 19:45 1
Uchwała Sądu Najwyższego prowadzi do cenzurowania dowodów Jul 9 19:45 1
zróbmy podział chanu ??? Jul 9 18:29 17
Ciekawostka - lista organizacji wspierających legalizację PEDOSEKSUALNOŚCI. Jul 9 16:17 1
Forum z rejestracją / logowaniem GPG Jul 9 15:02 10
Naukowcy 'Pedofilia jest naturalna i normalna dla mężczyzn' Jul 8 21:49 11
Indeks stron zakazanych, czyli spis lektur. Jul 8 20:09 3
Skandal w Østlandet: szef policji zatrzymany za oglądanie pedofilskich treści Jul 7 20:59 1
W sprawie relacji polsko-żydowskich Jul 7 17:18 1
Sześć konfliktów we wschodniej Europie to sprawka Rosji Jul 7 04:16 3
Mamy za sobą międzynarodową opinię publiczną i będziemy ją wykorzystywać i uruchamiać przeciwko nim Jul 7 04:16 12
Obrońcy patologicznego układu Jul 6 13:01 1
THE GIRLS EMPIRE --- A OFF-THE-CUFF REVIEW Jul 6 09:53 1
Zamach terorystyczny - zabawa ? Jul 5 17:40 3
Ruska dziwka Andrzej Duda znowu rozwala szanse Polski na normalność Jul 5 14:24 1
Odliczanie do prawdy o Smoleńsku Jul 5 14:12 1
Jak używać Tor-a pod Windowsem ? Jul 3 17:19 2
Ukradli mi laptopa i telefony! Pomocy! Jul 3 08:52 5
Syndie Jul 3 07:53 2
„Wiemy, że antypolonizm ma miejsce w Izraelu i Nowym Jorku.” - Poseł Jakubiak o nowelizacji ustawy IPN Jul 2 10:25 1
Będą protesty przeciw cenzurze internetu! Jun 30 23:04 9
Hakerzy okradli pięć gmin. Straty sięgają w sumie ponad 2 mln zł Jun 30 22:41 14
Systemy BSD [wydzielone z wątku o atakach hakerów] Jun 30 22:29 2
Początkujących terrorystów zdradziła funkcja autozapisu Jun 30 21:13 2
W Rosji powraca tradycja "psychuszek" Jun 30 20:34 1
Izba Wydawców Prasy popiera dyrektywę o jednolitym rynku cyfrowym. Chrabota: bez niej rynek prasy opiniotwórczej zniknie Jun 30 20:21 1
Co teraz zrobią ci, którzy oskarżają o "zdradę" polskich interesów premiera Mateusza Morawieckiego? Jun 30 20:07 1
JAK OBCIĄGA CBA i ABW . Jun 30 18:06 2
Rząd USA zniszczył sprzęt warty ponad pół miliona złotych …z powodu wirusa. Jun 30 18:05 2
"Rosyjski HAARP" - ELIPTON - w działaniu. Jun 30 16:24 2
Chciałaś się pieprzyć? To teraz masz! Jun 30 15:56 1
Firma z USA skupuje luki w zabezpieczeniach i sprzedaje je agencjom rządowym Jun 30 14:59 1
Polskie firmy szczególnie narażone na cyberataki Jun 30 14:58 1
http://www.wykop.pl/ramka/4385431/cenzura-internetu-faktem-przyjdz-na-protest-stopacta2/ Jun 30 09:41 1
Pedofilia jako naturalna orientacja seksualna, wykład Mirjam Heine. Jun 29 19:55 3
Pytanie do pana Antypiryna o bezpieczeństwo przeglądarki Jun 29 17:22 7
Szpionka Jun 29 16:26 1
Twór, którego nie ma w konstytucji Jun 29 12:37 1
Ruskie trolle szaleją w sieci, banujmy je. Jun 29 12:21 1
Będą protesty przeciw cenzurze internetu Jun 29 07:33 1
Pytanie do pana Antypiryna o serwis społecznościowy w polskim darknecie Jun 28 17:49 4
Rządy krajów pokazują, że mogą skutecznie walczyć z darkwebową przestępczością Jun 28 11:54 5
Hakerzy z Rosji zarażają ukraińskie przedsiębiorstwa złośliwym oprogramowaniem Jun 28 11:29 6
Nie wiadomo czy Piskorski nadal siedzi! Jun 28 10:55 14
Stingray – służby dopadną cię wszędzie! Jun 27 22:21 5
Kontrola użytkowników VPN w Rosji - w planach dalsze ograniczenia prywatności Jun 27 15:58 2
Pirackie filmy Jun 27 15:34 1
Rosyjski agent wpływu i prowokator, Sławomir Platta z New Jersey, atakuje Polonię. Jun 27 15:03 2