Cebulka forum

BM-2cWwDTSFu1gfJEL5o1KAmBqazGQahF2Sf3
Jul 11 14:00 [raw]

9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. Pan Antypiryn jest wstrząśnięty faktem, że ten twór jest pobierany i używany.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 12:31 [raw]

Logowanie kluczem publicznym/prywatnym stanowi śmieszny materiał dowodowy. To tak samo jak login i hasło. Możesz rozesłać klucze komukolwiek i niech ludziki logują się.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 10 19:34 [raw]

Skąd wiadomo, że nasze polskie cebulowe forum jest spalone i siedzą tam policjanci , abwowcy i inni bandyci. Skąd się w ogóle wzięła ta informacja że cebula jest spalona ? Czy są na to jakieś konkretne dowody , czy po prostu kogoś zbanowali i teraz rozsiewa ploty wszędzie .

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 07:51 [raw]

1. Serwer przez od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po wydarzeniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 14:12 [raw]

Czy moderatorzy Torepublic którzy dostali pod koniec żółte nicki faktycznie byli psami ? Czy forum Hydra była honeypotem ?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 16:11 [raw]

"8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno." Jakie oni robią prowokacje?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 21:19 [raw]

Wpadniesz na taki pomysł jak na komendzie o 3:00 nad ranem będą bić Cie i zakładać Ci worek na głowe i dusić aż zemdlejesz a potem Cie cucić ? Czy może powiesz, "tak przyznaje się " Żyjemy w Polsce.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 21:58 [raw]

Z choinki się urwałeś ? Hydra była honeypotem w wykonaniu cbsp, dlatego była tak dziecinna . Hydrabyła wielką porażką cbsp. Przez rok prowadzili ją, mieli w chuj roboty z cenzurą i moderacją, prowadzili ręcznie escrow i nie odniesli żadnych sukcesow. W przypadku cebulki CBSP zatrudnilo profesjonalną firmę do rozwijania kodu i najprawdopodobniej zaangażowalo jako konsultantów, w zamian za wycofanie czesci oskarżeń, tych ktorych udalo im sie złapac z Torepublic, etc.. Socjotechnika CBSP jest już o wiele lepsza, ale ze względu na prawo i ze względu na słowa prawdy, które ukazałyby i zniszczyłyby ich podstęp, nie mogą zrezygnować z cenzury.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 22:04 [raw]

Jakies konkretne dowody ? Linki , artykuły prasowe chociaż. Co chwile ktoś pisze, że CSBP , policja , szpiedzy ale skąd to kurwa wiecie ? Wydaje mi się, że raz ktoś zarzucił taka informację a teraz wszyscy to powielają. Wyjebali kilkoro z Was z tych for i teraz obsmarowujecie im tyłki. Nie osądzam ale tak to po prostu wygląda z zewnątrz okiem kogoś nowego i nieobeznanego w tych tematach.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 22:22 [raw]

Dowodem jest pedalska grzecznośc tego forum. Na zagranicznych forach dzieją się rzeczy jakie się we łbie nie mieszczą a nasza polska cebulka przypomina żłobek z przewrażliwionymi opiekunkami

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 22:46 [raw]

Co się dzieje na zagraniaczych stronach w sieci tor?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 23:05 [raw]

Nawet dilerów narkotykowych już nie biją, a łapią ich na pęczki. Kontakty wyciągają z telefonów.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 23:12 [raw]

kupuje się broń i zioło ogląda i wkleja cp i bluzga na adminów

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 23:38 [raw]

Dzięki za info. W końcu wiem o co chodzi. O jakich wydarzeniach z 2015 roku jest mowa ?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 23:44 [raw]

Tutaj też jest raczej grzecznie więc czy to kanał policji ?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 11 23:49 [raw]

nie głupi chuju tu jest decentralizacja i policja może najwyżej pierdolić bzdury i tłumaczyć się z prowadzenia cebulki

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 00:34 [raw]

Prawda jest taka jak pisze ktos 2 posty wczesniej. Tu się rozgościło kilku wyproszonych ze znanych polskich anonimowych for + mamy jeszcze młodzież. Wyproszeni z cebuli i innych chcą tu być ważni i najmądrzejsi , krytykują cebule i inne. Młodzi chcą byc mądrzejsi ale nie potrafia się uczyć więc tworzą klimat błazenady. Są jeszcze goście którzy wpadają na chwilę , widza co się dzieje i sie stąd zawijają. Taka jest prawda. Kanały na Bitmessage będą ciągle śmietnikami gdzie kazdy pisze co mu się podoba. Niektórym to odpowiada , innym nie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 00:44 [raw]

Może i jest głupim chujem ale przynajmniej nie obsrywa swoich kolegów którym nie przypadł do gustu ;-) A co do decentralizacji to stała się ostatnio bardzo modna. Coraz więcej w sieci portali społecznościowych opartych o p2p i anonimowych. Mam tu na mysli polskie. Dziwne, że tam jakos nikt nie opluwa Cebulki ani innych rzekomo prowadzonych przez CSBP. Tylko TUTAJ panuje jakies takie dziwnie podejrzane nastawienie . To daje sporo do myślenia. Zwłaszcza, że konkretnych dowodów nikt nie podał jeszcze. Pewnie też zaraz mnie ktoś nazwie głupim chujem. Może i takim jestem ale potrafię czytać , obserwować i analizować fakty.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 00:50 [raw]

"W przypadku cebulki CBSP zatrudnilo profesjonalną firmę do rozwijania kodu i najprawdopodobniej zaangażowalo jako konsultantów, w zamian za wycofanie czesci oskarżeń, tych ktorych udalo im sie złapac z Torepublic, etc.." --- skąd o tym wiesz ? To bzdury wyssane z palca. Wiem akurat kto tworzy to forum albo raczej kto je tworzył jeszcze do maja tego roku.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 00:50 [raw]

Nie ma co się unosić. Ot po prostu mamy tutaj kogoś trochę przewrażliwionego na punkcie CBSP i podobnych instytuacji.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 01:23 [raw]

tak jest, panie milicjancie, oczywiście ma pan rację panie milicjancie

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 01:26 [raw]

drogi panie milicjancie cebulkowy tak się napinasz zwykle ze stylu zmienianiem a teraz tutaj wpadkę wielką robisz swój styl cebulkowy łatwo rozpoznać dając ;) co za cieniasy milicja rzeczywiście jest niedofinansowana, stare fora milicyjne musiały upaść skoro fachowcy poszli pracować za prawdziwe pieniądze a do prowadzenia policyjnej cebulki został posterunkowy z wąsem

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 01:41 [raw]

Jako milicjant cebulkowy melduję, że nie pracuję nad zmianą stylu pisania gdyz nie mam takiej potrzeby. Jeśli komus się wydaje, że na tej płaszczyźnie zalivczyłem jakąs wpadkę to jedyne , co moge polecić to dobre leki na uspokojenie i wyciszenie. Fakt - napinam się bo mnie to zastanawia co jest nie tak z kilkoma osobami tutaj (albo moze tylko jedną) , że pała taka niechęcia do cebuli i innych polskich anonimowych portali. Pytałem o dowody - konkretnych odpowiedzi nie otrzymałem tylko jakieś bzdety o grzeczności tam.. Nikt w tym temacie nie napisał jeszcze niczego konkretnego, same pogłoski albo z dupy wziete fantazje. Nie obraź się ale do milicjanta cebulkowego to jakos nie dociera. Pan milicjant cebulowy oczekiwałby konkretnych dowodów w sprawie ;)

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 01:51 [raw]

Cebulowy milicjant idzie juz spać ale jutro wieczorem (tzn dzisiaj) jak tylko jego nogi sięgną lądu to wróci do tematu i będzie się czepiał dalej.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 05:41 [raw]

Ściagnij z githuba bazy starych for i poczytaj, jak już poznasz klimaty darknetu to będziesz potrafił rozpoznać działania policji. Policja na forach w pigułce * Jesteśmy mądrzy, pozjadaliśmy wszystkie rozumy * Możecie nam zaufać, zadbamy o wasze bezpieczeństwo. * Nie, nas nie przejmie policja, więc nie udostępnimy backupu. * Pracuje od 8 do 16 wiec odpisze na twoje 1 pytanie 100 zdań pseudotechnicznego bełkotu, żeby mysleli, że jestem mądry. * Skończyły mi się argumenty, to będę cie obrażał. * Teraz będę Cię obrażał z innego konta * Sierżant Nowak mi pomaga. Artykuły prasowe ? Chłopcze, media, służby i banki to jedna drużyna, wydaje Ci się ,że będą sobie wzajemnie szkodzić ?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 06:06 [raw]

Najśmieszniejsze jest to, że wystarczy napisac cos o cebulce a od razu zlatuje sie sfora milicyjnych pedalow i pisze rewelacje - Wiem akurat kto tworzy to forum albo raczej kto je tworzył jeszcze do maja tego roku. (Ale nie powiem) - Tu się rozgościło kilku wyproszonych ze znanych polskich anonimowych for + mamy jeszcze młodzież. (Z milicji jestes, ze to sledzisz ?) Cebulaki jestescie gownem

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 06:07 [raw]

1. Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno. 9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 06:11 [raw]

1. Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno. 9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 06:11 [raw]

1. Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor. 2. Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach. 3. Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku. 4. Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach. 5. Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen. 6. Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera. 7. Kod forum jest zamkniety. Administracja nie udostepnia backupu postow i za udostepnianie tresci banuja. 8. Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno. 9. Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować. A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 12 06:14 [raw]

Igora Stachowiaka rowniez nikt nie bil. WYPIERDALAJ MILICYJNY CWELU

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 13 07:13 [raw]

Cebulowy milicjant znowu nadaje. Celem tego, że zabieram głos w temacie cebuli nie jest to że chcę propagowac jej świetność czy tez komukolwiek polecać. Ani razu nie napisałem na temat cebuli NICZEGO pozytywnego. Zadaje tylko pytania. Chcę po prostu zebrac informację nt tego czy warto się tam zarejestrowac i udzielac czy też nie. Oczywiście po tym jak Wasze dotychczasowe argumenty mnie nie przekonały od razu zostałem okrzyknięty jakimś szpiclem albo kimś stamtąd no ale trudno. Większość negatywnych wypowiedzi dot cebuli świadczy jak dla mnie jedynie o niepowaznym podejściu do tematu, zazdrości i dezinformacji i głupoty której rezultatem jest powielanie pierdołów pisanych przez ludzi mających uraz do cebulowego forum. Oczywiście chciałbym się mylić ale nie ukrywam, że argumenty podawane tutaj jakoś słabo do mnie docierają. Skoro już ciągne temat to zadam jeszcze kilka pytań: "Ściagnij z githuba bazy starych for i poczytaj, jak już poznasz klimaty darknetu to będziesz potrafił rozpoznać działania policji. " Przecież piszecie wczesniej, że oni nie udostępniaja backupów. Skąd mam niby sciagnąć starą baze for - zapodaj link ! "Możecie nam zaufać, zadbamy o wasze bezpieczeństwo" To jest jedna z nielicznych rzeczy , której mógłbym się czepiac skoro tam mówią takie rzeczy nt bezpieczeństwa. "Pracuje od 8 do 16 wiec odpisze na twoje 1 pytanie 100 zdań pseudotechnicznego bełkotu, żeby mysleli, że jestem mądry" Wiem, że to jest smieszne ale też tak robie i wielu z Was na 100% też. Niektórzy maja w pracy więcej wolnego czasu niz w domu. Niektórzy wprost się nudzą w robocie i to jest jedyna okazja, zeby się czyms pobawić. Jest czas na przelewanie swoich mądrości do for dyskusyjnych , lajkowanie gołych dup i inne. Co w tym dziwnego jest wg Ciebie ?????????? Kumam, że możesz tego nie rozumiec jeśli jesteś nastolatkiem albo jeszcze nie pracujesz zawodowo. ...albo masz robote w stoczni przy łopacie i w godzinach pracy nie ma opcji, zeby poudzielac się w sieci. "Skończyły mi się argumenty, to będę cie obrażał" Tak właśnie tutaj postepujesz/postępujecie. Brak konkretnych argumentów więc piszedo do mnie "wypierdalaj milicyjny chuju". "Najśmieszniejsze jest to, że wystarczy napisac cos o cebulce a od razu zlatuje sie sfora milicyjnych pedalow i pisze rewelacje" To może naucz się chłopcze czytac albo czytaj ze zrozumieniem i powiedz gdzie masz jakąkolwiek jedną jedyna rewelację o tym o czym piszemy czyli cebuli . Nosz kurwa gdzie ?????? "Wiem akurat kto tworzy to forum albo raczej kto je tworzył jeszcze do maja tego roku. (Ale nie powiem)" Nikt o to nie zapytał ! "Tu się rozgościło kilku wyproszonych ze znanych polskich anonimowych for + mamy jeszcze młodzież. (Z milicji jestes, ze to sledzisz ?)" Nie jestem z milicji ale interesuję się tym tematem (mo kurwa mogę). Wartość większości anty-cebulowych wypowiedzi świadczy jedynie o tym, że jest tu kupa niedouczonej młodzieży potrafiaca jedynie kopiować i wklejać pseudo mądrości innych. Pan "Polopiryn" słusznie zwraca się do was "drogie dzieci". "Serwer od 2013 do 2016 byl utrzymywany choc forum bylo nieaktywne. Jest to jedyny znany mi taki przypadek w sieci tor." No ale co z tego i o czym to wg Ciebie świadczy ?? Kilka lat temu jak moja strona internetowa padła to też utrzymywałem dalej serwer bo był wg mnie dobry i tani. Jak to się ma do prowadzenia cebuli przez służby ? - wg mnie nijak "Banują za zwracanie uwagi na działania aministracji , które noszą znamiona prowokacji majacej pozyskac informacje o uzytkownikach" A gdzie tak NIE robią ???? "Scisla wspolpraca z Krangiem, ktory jako jedyny ze starej ekipy nie schowal sie pod ziemie po aresztowaniach z 2015 roku." Na ten temat akurat nic nie wiem. Jesli o Kranga chodzi to korzystałem z jego poradnika i był całkiem spoko. Gośc ma jakis tam poziom wiedzy więc co tu się dziwić że współpracuje z ludźmi, którzy tej wiedzy potrzebują ! "Scisla moderacja na forum ,ktore jest darmowe. Skad admini biora czas i ochote na pelzanie w gownianych postach" To jest istotne pytanie. Kiedyś jak miałem swoje forum to dbałem o nie i starałem się żeby działało jak najlepiej zapewniając przy tym uzytkownikom odpowiednie zasoby wiedzy i informacji. Zaczynałem sam więc byłem jednocześnie administratorem i moderatorem. To się później zmieniło ale i tak dbałem o forum jak o własne dziecko bo tak już mam. Skąd admini biorą czas na moderację ??? Odpowiedź jest prosta - to zapaleńcy, którym byc może tak jak i nam przyświeca cel traktujący o tym ze powinnismy być w sieci wolnymi ludźmi. Dbają o swoje gniazdgko po prostu. Co w tym jest kurwa takiego dziwnego ???? Zamontuj swoje forum i utrzymaj przez rok to zobaczyj jak to działa. "Praktycznie brak widocznych tresci bez logowania. Ma to na celu sklonienie do zalogowania sie i zostawienia sladu, ktory jest pomocny w korelacji czasowej polaczen." A to nie jest akurat oczywiste dla ANONIMOWEGO forum ??? To tak jak bym napisał , że bitmessage jest policyjne bo jak nie podam nazwy kanału po_polsku to nie widzę jego treści. " Logowanie kluczem publicznym/prywatnym , ktory stanowi material dowodowy w przypadku zarekwirowania komputera." Nie skomentuję bo się na tym nie znam. Nie wiem co to sa te klucze prywatne/publiczne. Uczę się wciąż. "Na koniec najwazniejsze - na cebulce nie widac policyjnych prowokacji prowadzonych przez >>normalnych<< uzytkownikow. Na dawnych forach bylo ich pelno." Może dbają o to, żeby takich prowokacji nie było ? Jesli wyczuwają syf to kasują ? "Udostępnianie "bezpiecznej maszyny wirtualnej" Z Windows, zamiast udostępnienie instrukcji "krok po kroku" jak taką maszynę przygotować." TAK> To jest dzine i podejrzane nawet dla mnie. Ale tylko i wyłącznie TO ! "A TERAZ MILICYJNY CHUJU WYPIERDALAJ NA OSPERMIONĄ CEBULKE" Wyobraź sobie gówniarzu, że póki co nie mam zamiaru stąd wypierdalać. Przynajmniej tak długo póki się nudzę w pracy. Uszanuję jednak Twoje gówniarzerskie pseudo-mądrości i ogromny zasób wiedzy w postaci umiejętności posługiwania się klawiszami kopiuj/wklej i będę pisał z jednego numeru więc jesli moje treści Ci się nie podobają to po prostu odetnij i po kłopocie. pozdrawiam cebulowy milicjant BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC

BM-2cVtr49ZohrDywrq47GiGqMJhHND5mNuT1
Jul 13 09:03 [raw]

I po co się tyle tłumaczyć, panie milicjancie? Wasz projekt zdechł, zszedł, nie ma go. Za głupi jesteście by udźwignąć taką rzecz. Wkrótce szefostwo każe wam go wyłączyć na amen i skończą się dodatki do pensji, siedzenie przed ekranem i nicnierobienie zwane moderowaniem i pełne podziwu spojrzenia młodych stażystek z którymi łatwo było umówić się po pracy by ze znawstwem i swadą opowiadać im o mrocznym i przerażającym darknecie.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 13 09:34 [raw]

Widzę , że Twój poziom zażenowania moją osobą jest na prawdę bardzo wysoki. Chorobliwie wysoki . Zbyt łatwo oceniasz ludzi kolego i zbyt łatwo ulegasz manipulacjom. Oczywiście staram się zrozumiec Twoje podejście i w miarę łatwo mi to przychodzi. Pociagnę jeszcze trochę ten wątek , choc i tak nie sądzę żeby ktoś podał mi konkretne argumenty.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 13 10:04 [raw]

wpisz w githuba Torepublic , sciagnij backup i przegladaj co sie dzialo na forach , ktorych nie prowadzily psy. Dasz sobie rade ? Tylko zrob to przez Whonixa, poniewaz na 100% psy rejestruja zapytania o te dane. Chcesz konkretne argumenty, to popros cbsp o material dowodowy. Tu jedynie mozemy dać poszlaki, czyli 9 punktow. Nie zbieramy dowodow, nie mamy na to czasu. Jezeli jestes tak glupi, ze nie przekonuje cie to, to morda w kubel i wypierdalaj.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 13 10:13 [raw]

Osz kurde ! Konkret PO RAZ PIERWSZY !!! Widzę, że to faktycznie istnieje na Githubie. Zapoznam się z tematem jutro jak będe miał bezpieczny dostęp do sieci. Poszlaki też są istotne dla kogoś potrafiącego analizować fakty ;) Dzięki

BM-2cXXWidPFHizsa9NY83qSDFhP3YoHwFrkq
Jul 14 10:00 [raw]

Najpierw dostali zolte pozniej wlepili im rozowe a potem odeslali na forum garsoniery. Honeypot to masz w domu

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 22 13:59 [raw]

Jednak się zawiodłem bo to żaden konkret. Ściagnąłem Torepublic/punbb z Githuba. Zainstalowałem wraz z bazą danych forum. Zawartość bazy jest praktycznie zerowa. Zachowały się tematy kilku for ale bez postów. Sporo istotnych tabel forum jest po prostu wyczyszczona wiec gówno mozna tam zrobić. Jak więc kurde mam poprzegladać co się działo na forach ?????? Poza tym watek dotyczył CEBULI a nie Torepublic !!!

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 14:00 [raw]

Gdyby ktoś miał wątpliwości czy z tego pseudo-backupu mozna cośkolwiek sie dowiedzieć to mówie że nie. Nawet info o plikach zniknęło z tabel. Zostało tylko to INSERT INTO `attach_files` (`id`, `owner_id`, `post_id`, `topic_id`, `filename`, `file_ext`, `file_mime_type`, `file_path`, `size`, `download_counter`, `uploaded_at`, `secure_str`) VALUES (1, 76, 368, 104, 'carlos_marighella_mini_podrecznik_partyzanta_miejskiego.pdf', 'pdf', 'application/pdf', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/a718b700ebce72ff8916907789bb9a74.attach', 140675, 2, 1372207394, NULL), (3, 25, 408, 118, 'public.txt', 'txt', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/2c3ac125d84d6613b32fe34b13e7c834.attach', 1776, 8, 1372463764, NULL), (4, 25, 409, 119, 'public.txt', 'txt', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/e38fbe23d47499edfa6f7d29fb7df112.attach', 1776, 6, 1372465699, NULL), (5, 60, 446, 78, 'fdn.png', 'png', 'image/x-png', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/6af65390fdbad03c6ef6820b2212a649.attach', 55065, 0, 1372717963, NULL), (6, 2, 555, 121, 'klucze.zip', 'zip', 'application/x-zip-compressed', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/003914827d6fdb20f7c425f5deddd358.attach', 4250, 3, 1373014344, NULL), (7, 35, 786, 166, 'exportkeys.txt', 'txt', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/75391b9d93e30657d4fc412dbe282a4b.attach', 307708, 18, 1373465525, NULL), (8, 60, 790, 166, 'PBM.asc', 'asc', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/63d43910c1d7ff25a3c3a53f8a4fe643.attach', 515719, 8, 1373467664, NULL), (9, 127, 1023, 200, 'CrackedbySeagto.rar', 'rar', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/185ad58ac8f2529b369332fe04549826.attach', 196132, 4, 1374136925, NULL), (10, 130, 1042, 202, 'zasw.tar.gz', 'gz', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/e7612089bf6189db5d8f2673f9299b0a.attach', 187727, 4, 1374174400, NULL), (11, 35, 1059, 117, 'STANISLAV GROF- poza mĂłzg.7z', '7z', 'application/octet-stream', '2643c9bb8138f7146ed1333ab31e058f/dbc39a7bb105eda208082f8cb3fbf1fd.attach', 1711528, 0, 1374259740, NULL);

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 17:03 [raw]

najprawdopodobniej ściagnąłeś złe repozytorium tu powinno być ok, chyba ,ze psy ocenzurowały https://github.com/torepublicStartpageCode/torepublic2 na tym forum odbywało się okradanie urzędów skarbowych, okradanie Idea Banku na 4 bańki i szantażowanie Solorza, shakowanie i szantażowanie kancelarii prawnej zajmującej sie bardzo grubymi tematami oraz setki tysięcy alarmów bombowych na najważniejsze instytucje rządowe w kraju. Jeżeli zainstalowanie jest za trudne dla ciebie to przynajmniej poczytaj posty niebezpiecznika i z3s z 2011-2015 r

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 17:26 [raw]

Dlaczego obecnie w polskim darknecie nic się nie dzieje? Jest strasznie nudno nikt nikogo nie szantażuje i nie ma takich jazd jak jeszcze parę ładnych lat temu?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 17:30 [raw]

bo polski darknet prowadzi obecnie policja

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 17:37 [raw]

A na zachodzie nie prowadzi? Oni mają dużo większy budżet od naszej policji. Pomimo tego coś tam się jednak dzieje.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 17:54 [raw]

Co wedlug Ciebie sie tam dzieje ? Co chwile zamkna jakiegos dilera i nic wiecej.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 18:13 [raw]

Darknet to nie tylko narkotyki. Mają oni hidden wiki, polska hidden wiki też była tylko ją zamknęli. Obecnie niema żadnych wartościowych stron Polskich. Rosjanie mają ich dużo więcej.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 18:21 [raw]

To wynika z kurewskich cech naszego narodu. Popatrz sobie na polską wikipedię w clarnecie. W innych językach en, de, ru serwisy takie jak wikibooks lub wikiversity sa swietnie rozwiniete. U nas natomiast jest totalna padaka. Polski narod nie nadaje sie do niczego innego niz do bycia jebanym w dupsko i niewolnictwa w korpo.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 22 19:58 [raw]

Ściągnąłem i podpiąłem pod aktualny punbb. Działa. Czytam bo jest co poczytać.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 22 20:18 [raw]

To NIE JEST prawda. Jest tu na kanale ktoś, kto non stop i wszędzie doszukuje się wpływów policji a kazdego kto chociażby pyta o powody albo grzecznie prosi o wyjaśnienia wyzywa od szpiegów i policjantów (milicjantów). Ludzie , to jest kurwa po prostu chore i to trzeba leczyć !!! Na 100% są fora i strony którymi interesują się różne służby ale do chuja wafla nie wszystkie !!! Gdyby polska policja miała kontrolować cały polski darknet to nie mieli by czasu na zajmowanie się niczym innym. Jak można doprowadzic do tego, żeby się wpędzic w taką schizę i wszędzie dopatrywać się ... szkoda słów

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 20:18 [raw]

Kto powiedział ze nic sie nie dzieje. dzieje sie wystarczajaco duzo. mamy wszystko czego potrzeba oprocz dobrego forum dyskusyjnego spinajacego wszystko w calosc. nie jest ono niezbedne

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 20:19 [raw]

Naszemu darknetowi niczego nie brakuje i to potwierdzi każdy kto tam bywa. Jak sie komus nudzi to niech wypierdala zamiast bzdety pisac

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 20:24 [raw]

Tak właśnie dzialała "młodzieżówka WSI". Dzięki Bogu Macierewicz zdeptał to robactwo.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 22 20:28 [raw]

Możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedż ? Nie wiem czy znowu zrobiłem coś głupiego czy po prostu chcesz dojebać dla zasady

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 22 20:57 [raw]

Mówię o tych rzekomych "hakerach z Torepublic" - to właśnie była młodzieżówka WSI.

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 22 21:29 [raw]

Acha. Ok. Teraz rozumiem. Nie doszedłem jeszcze do tematu hakerów ale forum i tak jest a raczej było ciekawe. Sporo nieaktualności w postaci polecania vidalii na przykład . Szukam tam tak na prawdę dowodów na to od czego się zaczynał ten temat tutaj czyli co może wskazywać na to, że forum cebuli jest przejete przez policję (bo z tym się akurat nie zgadzam) . Ktoś mi podlinkował Torepublic bo niby tam znajde odpowiedź - albo mam wypierdalać. Tak więc sobie czytam.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 23 07:14 [raw]

Czytajac posty z TR zwróć uwage np. na Ryszarda Lwie Serce albo Małą Mi ,to byli policjanci . Policjanta (oczywiście nie każdego) poznasz po dużej ilości spamu i zaniżaniu poziomu intelektualnego dyskusji. Nasz chan jest również inwigilowany i jedyną metodą policji, ktora moze ograniczac rozwój naszej spolecznosci jest wlasnie spam, defetyzm i dezinformacja. Przydaloby sie forum na bazie bitmessage :)

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 23 10:37 [raw]

Możesz wskazać ludzi/posty od defetyzmu i dezinformacji?

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 23 20:46 [raw]

a ja chciałbym tez wiedzieć skąd ta wiedza że jakieś tam osoby to byli policjanci . Jeżeli policjanta można poznać po dużej ilości spamu i zaniżania poziomu intelektualnego dyskusji to wychodzi na to, że mamy tutaj 95% policjantów minimum ! Wszystko jest teraz inwigilowane ale wg mnie spam ma się tu nijak do tego.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 24 09:47 [raw]

Wczytaj się w treści publikowane przez administracje TR, w których stwierdzają , że np. Mała Mi i OneAnother to psy ponieważ zrobili prowokację by zaaresztować część administracji. Ten chan Bitmessage jest OSTATNIM miejscem w polskim necie, gdzie nie ma cenzury. Na TR również nie było cenzury, przede wszystkim w dziale dla niezarejestrowanych. Efektem braku cenzury był temat "Pomysł na zabawę", w którym w końcu doszło do wysyłania setek tysięcy alarmów bombowych. Gdyby policja totalnie zaspamowała w 2013 tamten wątek, tak by wymiana myśli nie była w nim możliwa, to nie doszłoby do cyberterroryzmu. Czy teraz rozumiesz, że w interesie policji pilnującej systemu IIIRP jest dezintegracja naszej społeczności ? Jeżeli nie rozumiesz to polecam materiały z inżynierii społecznej. PS. Jeżeli nie widzisz zależności miedzy interesem policji a interesem tego chanu, to zbadaj swoje IQ.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 24 17:14 [raw]

Czy rzeczywiście OneAnother, Oczko i MałaMi byli policjantami lub funkcjonariuszami ABW? Są na to jakieś dowody?

BM-2cWPVBqLyRUv6nxoTn5KLM8VnZQXRU5mbC
Jul 24 22:31 [raw]

Zaczynam powoli rozumieć teraz - dopiero po tym jak wytłuymaczyłes mi to w miarę rzeczowo i konkretnie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 24 22:31 [raw]

dokładnie to nikt nie wie jak było z prowokacją. istnieje tyle samo teorii co ludzi ktorzy mieli cośkolwiek wspólnego z tamtym forum. za pewnik można przyjąć że takowa prowokacja się odbyła. możesz w to wierzyć lub nie.

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 24 22:39 [raw]

dodam że ten chan Bitmessage wcale nie jest ostatnim miejscem bez cenzury. jeżeli chodzi i miejsca spędu osób którym sie wydaje że są anonimowe i pozjadały przez to wszystkie rozumy to może i tak jest ale anonimowych kanałów komunikacyjnych tych poza Bitmessage jest dużo więcej. nie są publiczne i dla tego istnieją. sprytniejsi wracają do sieci mesh albo pracują na I2P lub też Zeronecie

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 30 16:05 [raw]

tu by się moderacja przydała bo ludzie nie umieją korzystać z anonimowych narzędzi do komunikacji

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 30 17:27 [raw]

Ciekawy temat. Podobne fora albo raczej tablice wymiany informacji (w tym po Polsku) znalazłem na I2P. Ciekawe czy i te zostaną rozbite

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 30 17:42 [raw]

Gdzie w i2p?

BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y
Jul 31 12:05 [raw]

Syndie?

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
JAK polski KONTRWYWIAD OBCIAGA KUTASA . Feb 17 19:38 24
JEBAĆ KURWE - POLICJE Feb 17 17:20 40
Wypowiedzi premiera Izraela były kompletnie nieprawdziwe Feb 17 12:47 1
Ratowali Żydów od Zagłady dzięki fałszywym paszportom Feb 17 09:30 1
BITBAY SZYKUJ TRUMNE . egzekucja kurwy Feb 16 10:26 15
POMYSŁ na ZABAWE ? CZY to jest ZAMACH TERORYSTYCZNY ? Feb 15 19:19 53
W amerykańskich komediach hajskulowych pojawia się czasem taki motyw Feb 15 17:37 3
Czy BitBay próbuje okradać klientów? Feb 15 15:52 8
MAK-ówki pracują! Feb 15 15:27 1
Polacy kolaborowali z nazistami. Nie znam nikogo, kto zostałby pozwany za tego typu stwierdzenie Feb 15 13:04 8
BITBAY JEBAC KURWE, trumna w drodze ! Feb 14 21:25 2
Wiele Whonix Workstations Feb 14 16:38 8
testowanie kodu C++ Feb 13 21:57 4
WTB szukam osób od rozsyłania Feb 13 18:42 10
Huawei jest po prostu przedłużeniem wywiadu chińskiego Feb 13 16:54 1
Obrona sektora telekomunikacyjnego Feb 13 16:48 1
do Warszawy przybył wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence Feb 13 12:48 1
Transfery pieniężne o dużej wartości z Wenezueli Feb 13 12:47 1
Musimy robić co w naszej mocy, żeby zatrzymać ataki Kremla Feb 13 12:46 1
Decyzja o wycofaniu się Rosji z europy środkowej Feb 13 11:51 1
Już wkrótce ruscy zaczną żreć tekturę Feb 13 11:18 1
Dobrze rozwijają się polsko-amerykańskie stosunki Feb 12 18:26 1
Nie lubię PiS, szanuję Budkę. Feb 12 16:49 1
W środę umowa na zakup HIMARS Feb 12 16:47 1
TSP 91 Feb 12 14:01 5
tracker2.postman.i2p i przyszłe wersje i2p Feb 12 12:51 11
Pomysł - używanie ID Feb 12 12:30 1
Należy zaostrzyć prawo karne Feb 11 14:31 1
Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem. Feb 11 14:30 1
52 proc. Rosjan Feb 11 11:54 1
Michalkiewicz, ruski propagandysta. Feb 10 11:26 1
Jak wysoka kultura Rzeczypospolitej edukowała ciemną Moskwę Feb 9 12:18 1
zaniepokojenie pozycją chińskiego koncernu elektronicznego Huawei w Europie Środkowej Feb 8 22:26 1
MWAHAHAHAHA Feb 8 22:25 1
Pan Antypiryn zaleca lektury Feb 8 17:48 2
Jarosław Ziętara Feb 8 12:58 1
SKW OBCIĄGA KUTASA Feb 7 16:33 3
SKW OBCIĄGA KUTASA . :) Feb 7 16:33 2
Kto zasypuje świat narkotykami? Feb 7 16:22 5
JAK SKW :) OBCIĄGA KUTASA . Feb 7 14:35 31
Dezentrale Plattformen zur Förderung des Links- und Rechtsterrorismus Feb 4 18:09 1
Hi, polish users ! Feb 4 10:53 2
jebany karakan Feb 2 19:10 1
Wiem o potrąceniu kobiety Jan 31 12:15 1
Kaczor wyruchał GW i totalniaków Jan 31 12:14 1
Do Adamowicza podchodzi mężczyzna, z którym prezydent krótko rozmawia. Jan 31 12:10 13
Więź pomiędzy Polską a USA jest więzią nierozerwalną Jan 30 18:37 1
Dlaczego żydzi boją się PRAWDY o holokauście? Jan 30 18:14 1
bomba mogła nie wybuchnąć Jan 30 17:45 1
gińcie pisiory Jan 30 14:42 3
Grillowanie nazistowskiego Szwaba Jan 30 12:28 1
chetni do podsieci Jan 30 10:47 1
Katalog strat i zbrodni wojennych popełnionych w Polsce w latach 1939-45 Jan 29 15:05 1
Mecenas Roman Giertych należy do mafii papierosowej Jan 29 13:27 1
Wolność słowa w cudownych Chinach Jan 29 13:19 1
JAK SKW - OBCIAGA KUTASA . :) Jan 29 12:03 20
Propaganda rosyjska to nie tylko dezinformacja Jan 29 11:43 1
Czułam, że jestem częścią czegoś zgniłego Jan 29 11:43 1
Elysium is back! Jan 28 22:50 1
do wszystkich :) Jan 28 11:56 3
Do makabrycznego odkrycia doszło podczas prac porządkowych Jan 27 13:37 1
Zagłady nie zrobili żadni naziści, tylko Niemcy hitlerowskie Jan 27 13:29 1
Zaostrzenie kar za najpoważniejsze przestępstwa Jan 26 21:10 1
Czeka nas koniec starego świata Jan 26 12:37 1
Ale skuteczna jest ustawa antyterrorystyczna! Jan 26 11:41 1
RE: POMYSŁ na ZABAWE ? CZY to jest ZAMACH TERORYSTYCZNY ? Jan 26 11:34 1
Ruskie lenno Wenezuela się sypie. Ruscy wysyłają swoje zielone ludziki na pomoc reżimowi. Jan 25 23:17 1
Polska przekazywała stronie amerykańskiej nawet ponad 3 miliony metadanych telekomunikacyjnych dziennie Jan 25 18:16 1
Co to jest retencja danych? Jan 25 18:08 1
Operatorzy telefoniczni po roku kasują ROZMOWY Jan 25 17:47 1
Po utrąceniu przez Izrael (przy wsparciu USA) ustawy IPN-u o karaniu za obwinianie narodu polskiego Jan 25 11:46 1
Policyjna gangsterka polit-poprawności Brudzińskiego Jan 25 11:45 1
ZDRADZILIŚCIE NAS! OSZUKALI! Jan 25 11:45 1
Dlaczego przekop Mierzei Wiślanej jest ważny dla bezpieczeństwa Polski Jan 24 19:19 1
Chiny klękają przed USA Jan 24 19:06 1
Porada pana Antypiryna na dzień 2019-01-24 Jan 24 18:29 5
Dlaczego wklejac tresc zamiast podawac same linki Jan 24 18:20 25
Policjanci rozmawiają sami ze sobą? Jan 24 17:40 2
Wolność w sieci po rosyjsku Jan 24 17:13 1
Tak naprawdę robimy was w bambuko, przyciągamy efekciarstwem. Jan 24 15:22 1
Przygotowania do konferencji nt. Bliskiego Wschodu w Warszawie Jan 24 14:41 1
Wolność w sieci po chińsku Jan 24 14:38 1
Sieć, która nie jest stworzona, by pochwycić w pułapkę. Jan 24 14:34 1
wyborcy partii opozycyjnych żywią bardziej negatywne uczucia Jan 24 14:32 1
Bezpośrednie oskarżenia Polaków o antysemityzm Jan 24 12:13 1
Sąd: Za masakrę w Monachium odpowiada też właściciel forum Jan 23 14:14 5
Mity o sieci I2P Jan 22 22:08 1
NAT Jan 22 18:46 8
Zapowiedź tego, co będzie. Jan 22 14:56 1
Pomysł na zabawe - zamach terorystyczny ? Jan 22 14:05 11
DZIĘKUJEMY DUDACZEWSKIEMU: JAK SKW - OBCIAGA KUTASA . :) Jan 22 14:04 1
WRÓŻBA Jan 22 11:54 1
Nowa, nieznana dotąd jakość. Jan 22 11:42 1
JAK SKW OBCIAGA KUTASA :) Jan 22 11:35 1
(no subject) Jan 21 22:39 3
BM POP3 SMTP Jan 21 21:44 5
Chiny klękają Jan 21 12:20 1
Dewianci z CNN Jan 21 12:16 1
Polowanie na Żyda Andruszkiewicza Jan 21 12:14 1