Czy Bitmessage może się zatkać?

[chan] po_polsku
Feb 6 17:29 [raw]

Ciekawe, nie powinno to być możliwe, może znalazłeś bug. Swoją drogą to od długiego czasu jest wersja 0.6.2 nic nowego nie wprowadzili? Żadnych błędów nie było?

[chan] po_polsku
Feb 6 19:25 [raw]

mam aktualną wersję, chyba nie ma nowszej

[chan] po_polsku
Feb 6 19:34 [raw]

Nowsze buildy dla Windowsika powstają automatycznie codziennie, zawierają zmiany i poprawki nanoszone w głównej gałęzi repozytorium: https://bitmessage.org/download/snapshots/

[chan] po_polsku
Feb 6 19:39 [raw]

Ile masz połączeń, gdy się wiesza? Jaki system operacyjny?

[chan] po_polsku
Feb 6 19:41 [raw]

U mnie dobrze działa 0.6.2. Snapshoty potrafiły wieszać się bardzo często.

[chan] po_polsku
Feb 16 01:13 [raw]

To wykrakaliśmy z Bitmessage 0.6.2, że coś podejrzanie długo nie ma nowej wersji. Jest aktualizacja do 0.6.3.2 bo tamta potwornie dziurawa. I tu pytanie. Jak w takim razie należy używać bitmessage by zabezpieczyć się przed jego kolejnymi podatnościami? Pakować go w jakiś kontener? Jaki? chroot, lxd, docker? Czy wypierniczyć go na osobny komputer na osobnym internecie?

[chan] po_polsku <<Ext>>
Feb 16 06:39 [raw]

Whonix

[chan] po_polsku
Feb 16 16:18 [raw]

Ile użytkowników ma bitmessage na świecie?

[chan] po_polsku
Feb 16 16:47 [raw]

Zabezpieczyć przed wykonaniem remote code execution. W windowsie 7 np. jak zrobisz samorozpakowujące się archiwum z komendą do wykonania to windows zadaje pytanie czy na pewno chcesz uruchomić nowy program. Jeśli już można zabezpieczyć wykonanie polecenia z jednego programu do drugiego to tak samo twórcy systemów operacyjnych powinni zabezpieczać każde takie uruchomienie. Nie było problemów z niepowołanym uruchamianiem exploitów na IE, pdf, jave, flashu, doc itp. Czy ktoś zna takie programy? Czy ktoś testował np firejail, sunbelt personal firewall z application behavior blocking, Privatefirewall privacyware, comodo firewall? Które pytają czy zablokować?

[chan] po_polsku
Feb 16 16:55 [raw]

400-1700.

[chan] po_polsku
Feb 16 18:47 [raw]

20k na pewno ma

[chan] po_polsku
Feb 17 00:19 [raw]

ahahah Niby jak to obliczyłeś?

[chan] po_polsku
Feb 17 00:31 [raw]

"Ile użytkowników ma bitmessage na świecie?" Pewnie tylu co bitcoin w 2010 roku. Mam dodane 7 kanałów. Od kilku dni na wszystkich cisza, tylko na tym 40 wiadomości.

[chan] po_polsku
Feb 17 05:27 [raw]

I bardzo dobrze. Bitmessage służy do anonimowej komunikacji i w tym się sprawdza idealnie. Do publikowania syfu i przeklejania linków z internetu służy Facebook i jemu podobne . To 2 różne typy softu do komunikacji , które diametralnie się od siebie różnią. Mam 6 kanałów dodanych. Na wszystkich 4 "publicznych" śmietnik a w tych dodanych przez określone grupy , którym na prawdę zalezy na bezpieczeństwie wymiany informacji cały czas coś się dzieje i o to przecież chodzi. Nic dziwnego, że masz ciszę na swoich kanałach. Może to znak, że ludzie mądrzeją w końcu ?

[chan] po_polsku
Feb 17 21:13 [raw]

A jaka jest tematyka tych kanałów, na których cały czas coś się dzieje?

[chan] po_polsku
Feb 17 21:21 [raw]

Uzywam ich do zwykłych rozmów kiedy zachodzi taka potrzeba. Tzn z grupami znajomych. Facebookowi zaufać nie mozna , gg nawet nie wiem czy jeszcze istnieje. 3 lata temu przerzuciliśmy się na bm i jest ok.

[chan] po_polsku
Feb 17 21:43 [raw]

A OTR w czymkolwiek nie wystarczy?

[chan] po_polsku
Feb 17 21:53 [raw]

Prawdę mówiąc nie testowałem go jeszcze i niewiele o nim wiem. Zaraz rozpocznę dokształcanie się ;-)

[chan] po_polsku
Feb 17 21:59 [raw]

OTR jest na liście "bezpiecznych" programów łamanych w czasie rzeczywistym przez NSA.

[chan] po_polsku
Feb 17 22:05 [raw]

Jest omemo

[chan] po_polsku
Feb 18 08:27 [raw]

też

[chan] po_polsku
Feb 18 13:12 [raw]

Gdzie jest taka lista w necie?

[chan] po_polsku
Feb 18 13:22 [raw]

Tutaj przykładowe odszyfrowane sesje OTR: http://www.spiegel.de/media/media-35552.pdf

[chan] po_polsku
Feb 18 13:25 [raw]

A tutaj NSA roztrzaskuje Tora: http://www.spiegel.de/media/media-35543.pdf

[chan] po_polsku
Feb 18 13:29 [raw]

A tutaj przykłady jak NSA roztrzaskuje w czasie rzeczywistym wasze ukochane VPNki w które tak bardzo chcecie wierzyć: http://www.spiegel.de/media/media-35513.pdf NSA High Level Description on TURMOIL / APEX Programs on Attacking VPN http://www.spiegel.de/media/media-35514.pdf Explanation of the GALLANTWAVE that decrypts VPN Traffic within LONGHAUL http://www.spiegel.de/media/media-35515.pdf Intro to the VPN Exploitation Process mentioning the protocols attacked (PPTP, IPSEC, SSL, SSH) http://www.spiegel.de/media/media-35516.pdf Analytic Challenges from Active-Passive Integration when NSA attacks IPSEC VPNs http://www.spiegel.de/media/media-35517.pdf Overview of the capabilities of the VALIANTSURF program http://www.spiegel.de/media/media-35518.pdf MALIBU Architecture Overview to exploit VPN Communication http://www.spiegel.de/media/media-35519.pdf POISENNUT Virtual Private Network Attack Orchestrator (VAO) http://www.spiegel.de/media/media-35520.pdf NSA Presentation on the development of Attacks on VPN http://www.spiegel.de/media/media-35521.pdf NSA Presentation on the Analysis and Contextualisation of data from VPN http://www.spiegel.de/media/media-35522.pdf Description of existing projects on VPN decryption http://www.spiegel.de/media/media-35523.pdf Explanation of the Transform Engine Emulator when attacking VPN http://www.spiegel.de/media/media-35524.pdf Explanation of the POISENNUT Product and its role when attacking VPN http://www.spiegel.de/media/media-35525.pdf Explanation of the TURMOIL GALLANTWAVE Program and its role when attacking VPN http://www.spiegel.de/media/media-35526.pdf Processing of data from exploited VPN in the TURMOIL program http://www.spiegel.de/media/media-35527.pdf Decryption of VPN Connections within the VALIANTSURF program http://www.spiegel.de/media/media-35528.pdf Description on the processing of VPN data packets within the TURMOIL program http://www.spiegel.de/media/media-35529.pdf Explanation on the SPIN9 program on end-to-end attacks on VPN

[chan] po_polsku
Feb 18 14:19 [raw]

https://github.com/TransparencyToolkit/NSA-Data https://github.com/nsa-observer/documents

[chan] po_polsku
Feb 18 14:44 [raw]

Tych podatności nie da sie załatać?

[chan] po_polsku
Feb 18 14:49 [raw]

To nie podatności, to "standardy". Chcesz bezpieczeństwa, to spraw magicznie, by providerzy VPN wszyscy zmienili swoje oprogramownaie oraz by zaprzestali nakazanej prawem wspołpracy ze służbami. A nawet jeśli dany provider VPN stara się być w porządku, to i tak dostawcy sieci szkieleltowej są zmuszeni współpracować.

[chan] po_polsku
Feb 18 18:57 [raw]

A kto kocha te vpnki? VPN nie jest do szyfrowania tylko do prymitywnej zmiany ip. To już lepiej niech ludzie robią sobie tunele ssh i dopiero później tora. Czy np taki stunnel jest dobry do szyfrowania zwykłych połączeń? Czy już wszystko odszyfrowują?

[chan] po_polsku
Feb 18 19:00 [raw]

Ze względu na lenistwo wielu developerów, którzy zamiast być na bieżąco z kryptologią robią wesołe Ctrl-C, Ctrl-V starego kodu kryptograficznego ze stałymi kluczami algorytmu Diffiego-Hellmana złamanymi przez NSA, ogromna część implementacji szyfrowania i uzgadniania klucza jest bezużyteczna.

[chan] po_polsku
Feb 18 19:15 [raw]

Przecież to jest porównywanie między guardem a exitem. Jeśli masz klienta tora i łączysz się do oniona to exit w ogóle nie wchodzi w grę. Trzeba dodawać szumy i włazić przez pierwszego guarda na oniony.

[chan] po_polsku
Feb 18 19:23 [raw]

No jasne. Pełne wyjaśnienie w czarnej dziurze.

[chan] po_polsku
Feb 18 19:27 [raw]

Jeśli nie rozumiesz, uprzejmie wyjaśniam: Czarne prostokąty są po to, by zasłonić prywatną komunikację podsłuchiwanych ludzi. Nałożyli je na tekst dziennikarze publikujący wycieki z NSA.

[chan] po_polsku
Feb 18 19:33 [raw]

Szkieletowi czy ISP mogą zmieniać prędkości. Ja już nie raz miałem wszystkie połączenia do bittorrenta na poziomie 0,3 KB/S. Guardy i inne nody tora powinny wykrywać takie anomalia i tymczasowo blokować te z nienormalnym transferem. Tak samo powinny wykrywać nienormalne opóźnienia/przerwy między pakietami.

[chan] po_polsku
Feb 18 19:34 [raw]

Ale tu nie ma nic odszyfrowanego. Odszyfrowali i zamazali. ahah

[chan] po_polsku
Feb 18 19:41 [raw]

Jeszcze raz tłumaczę w zwolnionym tempie: Odszyfrowała to NSA. Nie zamazywała. Zamazali to dziennikarze którzy otrzymali dokumenty z NSA od rosyjskiego agenta Snowdena. "ahah"

[chan] po_polsku
Feb 18 19:42 [raw]

Dyrektorzy projektu Tor z NSA nie zgodzą się na takie ulepszenia.

[chan] po_polsku
Feb 18 19:58 [raw]

"Ze względu na lenistwo wielu developerów, którzy zamiast być na bieżąco z kryptologią robią wesołe Ctrl-C, Ctrl-V starego kodu kryptograficznego ze stałymi kluczami algorytmu Diffiego-Hellmana złamanymi przez NSA, ogromna część implementacji szyfrowania i uzgadniania klucza jest bezużyteczna." Więc co jest dobre?

[chan] po_polsku
Feb 18 20:02 [raw]

Coś, co jest tworzone przez inteligentnych, nieleniwych i nieprzeklejających na ślepo kodu developerów.

[chan] po_polsku
Feb 18 20:38 [raw]

Chollerra! To jest gorzej niż myślałem. Snowden to rosyjski szpion, vpn-y z połamanym szyfrowaniem, w Tor Project głusi na zgłoszenia podatności zdrajcy, procesory dziurawe niezależnie od systemu operacyjnego, ulubiony komunikator Bitmessage miał podatność od roku, telefony Huawei nadają do Chin... Ej, to z czego Ty do nas piszesz na ten kanał? Tylko nie mów, że ułożony w głowie tekst tłumaczysz w pamięci na protokół Bitmessage i sygnały 0 1 1 0 0 1 nadajesz jak dawny operator łodzi podwodnej tylko latarką bezpośrednio w światłowód z Neostrady. A może pora uciekać na OpenBSD i LibreSSL, LibreVPN (jeśli istnieje jako zamiennik openvpn) i przestawić się z tor na czosnek w i2p (tylko tam nie ma wyjścia na clearnet i ponoć siedzi się w rosyjskim sosie - towarzystwie). Dodatkowo wszystko kompilować samodzielnie z wyrzuceniem kodu ze starym szyfrowaniem i słabymi kluczami oraz jailować jailować jailować zanim nas samych do prawdziwego jaila poślą :(

[chan] po_polsku
Feb 18 21:04 [raw]

Tak to można wytłumaczyć wszystko. Nawet zamazane foty i zaszyfrowane pakiety z księżyca, marsa.

[chan] po_polsku
Feb 18 21:16 [raw]

Zawsze możesz dorobić web proxy, socks proxy i puszczać ruch z i2p do zwykłego internetu. Wyjście na zwykły świat nie jest w ogóle potrzebne.

[chan] po_polsku
Feb 19 12:18 [raw]

"Snowden to rosyjski szpion, vpn-y z połamanym szyfrowaniem, w Tor Project głusi na zgłoszenia podatności zdrajcy, procesory dziurawe niezależnie od systemu operacyjnego, ulubiony komunikator Bitmessage miał podatność od roku, telefony Huawei nadają do Chin..." Dopiero, gdy przyjmie się do wiadomości jaka jest rzeczywistość, można zacząć poważnie myśleć o zmianie swojej sytuacji w zakresie bezpieczeństwa. Kiedy po raz setny czytam pytania "jakie apki komunikatory są bezpieczne", to śmiać mi się chce albo płakać gdy widzę, że szanowni pytacze nie mają pojęcia o tym, że ŻADNA "apka" nie będzie bezpieczna na smartfonie którego firmware jest trojanem.

[chan] po_polsku
Feb 19 12:50 [raw]

"Ej, to z czego Ty do nas piszesz na ten kanał? Tylko nie mów, że ułożony w głowie tekst tłumaczysz w pamięci na protokół Bitmessage i sygnały 0 1 1 0 0 1 nadajesz jak dawny operator łodzi podwodnej tylko latarką bezpośrednio w światłowód z Neostrady.." Odpalam BM bez żadnych kluczy prywatnych podłączony do sieci na maszynie wirtualnej. Pobieram wiadomości do pliki messages.dat Po zakończeniu synchronizacji messages.dat przenoszę plik na komputer offline gdzie mam BM z kluczami prywatnymi. Na tym komputerze ewentualnie odpisuję na wiadomości. Odpowiedzi zapisują się w messages.dat Ponownie przenoszę messages.dat na kompa online.

[chan] po_polsku
Feb 19 12:56 [raw]

"Kiedy po raz setny czytam pytania "jakie apki komunikatory są bezpieczne", to śmiać mi się chce albo płakać gdy widzę, że szanowni pytacze nie mają pojęcia o tym, że ŻADNA "apka" nie będzie bezpieczna na smartfonie którego firmware jest trojanem." O właśnie! Bo to generalnie jest kilka poziomów, na których coś może nawalić: 1) matematyka 2) elektronika 3) firmware 4) system operacyjny 5) biblioteki kryptograficzne 6) aplikacja 7) użytkownik 8) analiza i modyfikacja danych przepływających przez sieć przez podmioty mające na to środki W matematyce może się okazać, że dany szyfr poddaje się nieznanej wcześniej analizie i przestaje chronić. W elektronice może się okazać, że z procesora, pamięci RAM, dysku SSD mogą wyciekać dane i jest to wina samego sposobu działania i błedów projektowych celowych lub nie. w firmware może się okazać, że jest zaszyty backdoor przejmujący wrażliwe dane lub dający zdalny dostęp do wszystkiego. W systemie operacyjnym może się okazać, że łatwo jest zdobyć wyższe uprawnienia i uzyskać nad nim kontrolę. W bibliotekach kryptograficznych może się okazać, że szyfry zostały źle zaimplementowane lub dostają złe parametry wejściowe (słabsze klucze, jakieś stałe elementy zamiast zmiennych itp.) W aplikacji może się okazać, że została źle napisana i nie potrafi bezpiecznie przetwarzać otrzymanych danych oddając kontrolę nad sobą napastnikowi. Użytkownik może być zwykłą trąbą i notorycznie mylić podstawowe rzeczy. Może też pomylić się tylko raz - to wystarczy. Wszystko powyższe działa niezawodnie, ale ktoś większy tak modyfikuje przepływający przez sieć ruch, że może wydedukować do kogo on należy i dokąd zmierza co da poszlaki do dalszych działań. "śmiać mi się chce albo płakać gdy widzę (...)" Ja bardziej płaczę jak widzę ile tego wszystkiego jest i jak w kolejnych latach kolejne podatności i błedy wychodzą na jaw. Tematyka jest bardzo trudna, czasem pozornie minimalny detal ma olbrzymie znaczenie.

[chan] po_polsku
Feb 19 18:14 [raw]

Nie maja pojecia ale chca je miec. Gorzeg gdyby NIE pytali a uzywali jako bezpieczne . Teraz chce ci sie smiac ale czy Ty nigdy nie zadawales pytan ??? Zawsze wszystko wiedziales ????

[chan] po_polsku
BM-2cX9uTshtCbunGLKok9MiFMhXmLhS4D47Y

Subject Last Count
Złote Blachy 2017 - rozdane! Mar 20 16:17 1
Zamach terorystyczny - czy pomysł na zabawe ? Mar 20 13:51 15
JEBAC KURWE POLICJE Mar 20 12:59 56
"Dobra" zmiana - FSB przejęła śledztwo smoleńskie Mar 20 12:16 1
268JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 20 12:07 1
Rusofobia albo śmierć Mar 19 20:36 5
PIS zakaże Bitcoin w Polsce - LOL - Ciekawe JAK? Mar 19 15:31 3
Obława na pirackie kopie Windowsa? Mar 18 22:20 32
Polski haker wpadł w Belgii Mar 18 09:17 2
ich szef zasugerował, żeby nie mówić publicznie o tym, co widzieli w Moskwie Mar 17 16:27 4
Rosja odpowiada za próbę zabójstwa Siergieja Skripala i jego córki Mar 17 16:07 3
Kalendarium zamachu Mar 17 15:40 1
Nie było gen. Błasika w kokpicie, ani w kabinie, ale komisja ustaliła między sobą, że generał będzie. Mar 17 15:32 1
Komisja Jerzego Millera pracowała pod z góry ustaloną tezę Mar 17 15:32 1
ten fragment został wycięty, pominięty, uznano, że nie ma co go analizować Mar 17 15:31 1
wbrew faktom komisja Millera stwierdziła „obecność” śp. generała Andrzeja Błasika w kokpicie Tupolewa Mar 17 15:31 1
Czy to przypadek Mar 17 15:31 1
Strach zwolenników „pancernej brzozy” Mar 17 14:54 23
Płacimy trzy razy większe podatki niż chłopi pańszyźniani i nadal nie uważamy się za niewolników Mar 17 14:21 1
Przez 6 lat blisko 50 milionów do podziału dla rodziny Owsiaków! Mar 17 14:21 1
Ile dostali w łapę? Na marginesie oszustwa szczepionkowego Mar 17 14:20 1
"strefy wybuchów" zamieniono na "strefy pożarów" Mar 17 14:15 3
"Komisja Millera" z rozmysłem fałszowała informacje Mar 17 14:15 1
Komisja fałszerzy Millera Mar 17 14:12 1
Powstanie raport dotyczący sposobu „fałszowania prawdy na temat dramatu smoleńskiego” Mar 17 14:11 1
Ofiary zabójstw przeprowadzonych na zlecenie rosyjskich władz Mar 17 12:43 1
Prezydent USA poważnie traktuje sojusz z Polską Mar 17 12:42 1
Mateusz Piskorski nie wyjdzie z aresztu Mar 17 11:53 15
267JEBAC KURWE POLICJE Mar 17 09:04 1
266JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 16 21:44 1
Na co mają iść pieniądze z naszych podatków Mar 16 19:46 1
Korwin Mar 16 19:45 1
Infoanarchizm Mar 16 19:27 1
Encyklopedia wiedzy o globalnym spisku Mar 16 19:10 1
Tomasz Sekielski o pedofilii w Kościele: „Trzeba wywołać wstrząs". Mar 16 19:07 1
Głupi daje sobą manipulować Mar 16 13:49 1
265JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 09:36 1
264JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 09:21 1
263JEBAC KURWE POLICJE Mar 16 08:25 1
Znany specjalista od wizerunku Piotr Tymochowicz. pobity w areszcie? Wzmocniono ochronę Mar 15 16:37 1
262JEBAC KURWE POLICJE Mar 15 06:44 1
261JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 19:33 2
PRZEPAŚĆ Mar 14 18:02 1
260JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 17:57 1
Pedofile w sieci. Prawie 14 tys. zgłoszeń w zeszłym roku w Polsce. Mar 14 17:30 1
259JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 14 16:00 1
Stephen Hawking is in court Mar 14 10:24 1
Blockchain w edukacji – Polacy robią największe na świecie wdrożenie. Mar 14 00:58 8
Poradnik dla żółtodziobów Mar 13 18:26 2
258JEBAC KURWE POLICJE Mar 13 18:01 1
Jak policja namierzyła, przejęła i prowadziła wielki bazar narkotykowy Mar 13 17:38 5
Ksiądz z Podkarpacia zszokował wiernych. Muszą chodzić po sąsiadach i zbierać pieniądze na Kościół Mar 13 16:43 1
Polowanie na czarownice? Mar 12 22:29 3
257JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 18:26 1
256JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 16:38 1
255JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 15:06 1
254JEBAC KURWE POLICJE Mar 12 11:33 1
Kolejne postępy cenzury Mar 11 17:51 2
Pokaż, co masz w komputerze Mar 11 17:45 1
Wolność i własność w Internecie Mar 11 17:43 1
47 000 osób może zostać wezwanych na policję, bo duży sprzedawca z Allegro nie płacił podatków Mar 11 16:57 1
Bawiłem się świetnie Mar 11 12:37 1
Na Gadu-Gadu trwa obecnie jeden wielki festiwal pedofilów – i to niestety nawet nie jest przesadzony nagłówek Mar 10 19:11 29
253JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 10 16:36 1
Były doradca prezydenta Donalda Trumpa: "kryptowaluty to wolność" Mar 10 12:51 2
Blockchain wykorzystany w wyborach prezydenckich Mar 10 12:45 1
252JEBAC KURWE POLICJE Mar 10 11:44 1
251JEBAC KURWE POLICJE Mar 10 09:25 1
Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia Mar 9 21:06 4
Pedofil wykorzystał 12-latkę w pokoju hotelowym Mar 9 19:24 1
Pracownicy kościoła gwałcili parafianki. To ojciec i syn Mar 9 19:04 2
250JEBAC KURWE POLICJE Mar 9 17:28 1
249JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 9 11:26 2
O czym 90% katolików nie wie Mar 9 04:42 3
Przedsiębiorstwo Holokaust - Norman Finkelstein Mar 9 00:20 2
248JEBAC KURWE POLICJE Mar 8 21:11 2
ABW zatrzymało islamskiego terrorystę Mar 8 21:08 1
Areszt Piskorskiego przedłużony do godziny 8:15 Mar 8 17:55 5
Rasputin – przewodnik duchowy, prorok, bestia Mar 8 17:41 2
Policja ponownie nagrodzona Złotymi Blachami za walkę z piractwem Mar 8 17:22 1
Piractwo komputerowe Mar 8 17:19 1
Pierwszy wyrok w Polsce ws. bitcoinów. Handel z 32-procentowym podatkiem Mar 8 17:17 7
Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym Mar 8 17:15 2
24J7EBAĆ KURWE POLICJE Mar 8 09:25 1
Portale dezinformacyjne Mar 7 19:45 3
246JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 7 18:55 2
Pedofil w twoim domu? Mar 7 18:44 6
Polskie władze „persona non grata” w Białym Domu? Mar 7 14:30 1
Próbowano otruć rosyjskiego szpiega w Wielkiej Brytanii? Mar 7 14:30 1
Znane są co najmniej trzy typy substancji, którymi dysponują rosyjskie służby Mar 6 22:46 2
245JEBAĆ KURWE POLICJE Mar 6 21:33 1
244JEBAC KURWE POLICJE Mar 6 17:11 1
P2P Mar 6 15:25 1
243JEBAC KURWE POLICJE Mar 6 08:46 1
Pierwsza regulacja kryptowalut przyjęta. Jest definicja cyfrowych pieniędzy i objęcie giełd obowiązkiem raportowania do władz Mar 5 23:57 1
Miał skatować 4-miesięcznego szczeniaka. Możliwy wniosek o Europejski Nakaz Aresztowania Mar 5 19:32 4
Jak wykształcić killera Mar 5 15:21 1
Pracownicy w natarciu Mar 5 15:21 1
242JEBAC KURWE POLICJE Mar 5 11:21 1
Błędy w myśleniu antypatriotów Mar 4 22:10 1